• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Mizuno Uchiha
2010-05-23, 19:44
Egzamin na Chunnina #3 - Pisemny
Autor Wiadomość
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-27, 10:17   Egzamin na Chunnina #3 - Pisemny

Piszcie, jak wszyscy odpiszą zaczynamy.

1. Miyuki Senjuu
2. Deiki Kishido
3. Ichmiaru Senjuu
_________________


 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 703
Wysłany: 2010-02-27, 10:25   

_________________

 
 
     
Ichimaru Senjuu 


Natura Chakry: Doton[Ziemia]
Wiek: 24
Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 703
Skąd: Konoha-Gakure
Wysłany: 2010-02-27, 10:25   

-"Ech drugi raz wchodzę do tej sali nie zawiedź mnie Deiki"-Wchodzi do sali pewnym krokiem patrzy na towarzyszy i daję znaki Deikiemu że będzie musiał nam pomóc mi i Miyuki po czym siadam w ławce.

Imiona pisze się od dużej litery...
Taharii
_________________


Ostatnio zmieniony przez Taharii Yakimo 2010-02-27, 11:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-02-27, 10:27   

Wchodzę wolnym krokiem do sali i szybko analizuję pomieszczenie. Potem siadam obok Ichimaru do ławki.
-Powodzenia-powiedziałem do Miyuki i Ichinaru
_________________
 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 26
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-02-27, 12:38   

Weszłam pewnym krokiem do sali z Raidenem na ramieniu.. Szybko rzuciłam okiem na pomieszczenie i usiadłam w ławce.
-Macie się postarać. Jeżeli przez was nie zdam to marny wasz los...-powiedziałam groźnie-Deiki pomóż Ichimaru. Ja powinnam dać sobie radę-dodałam po chwili i zamilkłam.
_________________

 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-02-27, 12:40   

-Ale jakim sposobe...-powiedziałem i szybko zamilkłem bo przyszedł mi do głowy pewien pomysł. Usiadłem w ławce i czekałem na rozpoczęcie.
_________________
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-27, 12:43   

Pojawił się przed wami egzaminator... Miał jedno oko zasłonięte opaską.
- Witajcie... Test ma po dziesięć pytań, ostatnie podam 5 minut przed końcem. NIE MOŻECIE ściągać... Jeśli to zrobicie, a egzaminatorzy zauważą zapiszą waszą grupę. Po trzech "zapisaniach" cała drużyna wylatuje.- Powiedział szorstkim tonem, a na ławkach pojawiły się testy.
- Czas START !
_________________


 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 26
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-02-27, 12:46   

Chwyciłam długopis i zaczęłam starannie czytać pytania. Jeżeli choć trochę mi się kojarzyło próbowałam je zrobić. Starałam się wykrzesać z siebie jak najwięcej. Przejrzałam więc wszystkie pytania i zrobiłam te które umiałam.
_________________

 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-02-27, 12:48   

"No to do roboty."-pomyślałem i szybko chwyciłem za długopis. Przeleciałem wszystkie pytania i te które umiałem to wykonałem samodzielnie. Wszystkie pytania czytam dwa razy i ze zrozumieniem.
_________________
 
 
     
Ichimaru Senjuu 


Natura Chakry: Doton[Ziemia]
Wiek: 24
Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 703
Skąd: Konoha-Gakure
Wysłany: 2010-02-27, 14:57   

-"Hmm to nie będzie łatwe już raz tu byłem i s tego skorzystam"-Na początek wpatruję się w kartkę i patrzę czy nie ma przypadkiem tych samych pytani co ostatnio.Jeśli są to korzystam z mojej ściągi na kaburzę katany udając że spadł mi długopis i schylając się sprawdzam odpowiedzi na mojej kaburze.Po tym próbuję odpowiedzieć na pytania które są na kartce i czytam je po 2 razy i ze zrozumieniem po czym daję znaki Deikiemu by zaczął tworzyć stwory z gliny.
_________________


 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-27, 15:05   

Miyuki 1/10
Akki 1/10
Ichimaru 2/10

// Nie dadzą nic stwory z gliny, jeśli nie masz odpowiedniej techniki.//
_________________


 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 26
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-02-27, 15:16   

-"No...Jednak ten test jest trudniejszy niż myślałam. Niby trochę wiem i co nieco się uczyłam, ale i tak jest trudno. Muszę się bardziej postarać!"-pomyślałam i skupiłam się na kartce z zadaniami.
Ignorując wszystko co dookoła zaczęłam jeszcze raz dokładnie i powoli czytać pytania. Skoncentrowałam się maksymalnie i wysiliłam wszystkie komórki w moim mózgu. Napisałam to co wiedziałam.
-"Nie obędzie się bez twojej pomocy Raiden..."
Spojrzałam na moją kartkę i zapamiętałam numery zadań których nie mam. Rzuciłam okiem w stronę egzaminatorów. Kiedy żaden z nich mi się nie przyglądał użyłam Karijuu. Z pomocą wzroku mojego sokoła zaczęłam rozglądać się po sali. Szukałam jakiejś osoby mającej zrobione zadania których ja nie mam. Jeżeli takową znajdę przepisuję zadanie.
_________________

 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-02-27, 17:47   

"Moje rzeźby raczej mi się nie przydają"-pomyślałem i jeszcze raz przejrzałem wszystkie pytania. Jeżeli coś się mi przypomniało to piszę to szybko. Jeżeli już nic mi się nie przypomina to tworzę malutkie kibaku nendo i każę im aby zobaczyły co ma na kartce gościu przede mną gdyż szybko i dużo pisał. Kazałem to zrobić tylko jednemu pajączkowi aby innych nie zauważyli. Kiedy zobaczył że ja tego ni mam to cała reszta moich małych pająków układa mi na spodniach odpowiedź z samych siebie. Tak aby przypominały odpowiednią odpowiedź. Kazałem im się tak ustawić aby ci którzy nas obserwują nic nie zobaczyli. "Może to mi pomoże"-powiedziałem i zobaczyłem kontem oka co mam na spodniach
_________________
 
 
     
Ichimaru Senjuu 


Natura Chakry: Doton[Ziemia]
Wiek: 24
Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 703
Skąd: Konoha-Gakure
Wysłany: 2010-02-27, 21:51   

-"Hmm sam na razie nic nie zdziałam ale Miyuki siedzi obok mnie"-Na początek odprężam się i spokojnie jeszczę raz spoglądam na kaburę katany.Relaksuję się nie na maksa i koncentruję tylko na teście i ściąganiu.Gdy zobaczyłem że Miyuki na wzrok orła skorzystałem z tego i gdy zaczęła pisać szturchnąłem ją dyskretnie by przysuneła kartkę do mnie po czym spoglądam i ściągam gdy egzaminatorzy nie patrzą.
_________________


 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-28, 08:02   

Deiki 2/10
Miyuki 3/10
Ichimaru 3/10

Egzaminatorzy coś zapisują...




// Pająki posługują się WĘCHEM jak chcesz bo coś zobaczyły ?//
_________________


 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-02-28, 08:42   

"Co oni notują"-pomyślałem . "Może chcą odwrócić naszą uwagę. Albo nas zdekoncentrować?"-pomyślałem i szybko stworzyłem trzy małe żuki którym kazałem wyjść za drzwi. Następnie tworzę jeszcze cztery żuki ale bardzo miękkie lecz jeszcze dodaję na nich powierzchnię trochę chakry aby zebrały cały atrament ale tak aby dało się jeszcze odpowiedzi odczytać (chodzi mi o to że są takie miękki że wszystko się na nich odbije a np. tusz się wchłonie a odpowiedzi będzie się dało z łatwością odczytać) i każę im podkraść się pod jeden ze stolików. Następnie wysadzam te trzy żuki aby odwrócić uwagę wszystkich piszący i tych z coś tam notują. A kiedy widzę że wszyscy się popatrzeli w tamtą stronę to każę tym czterem żukom szybko wejść na ławkę i odbić w ich testu wszystkie odpowiedzi. Jeżeli mi się udało to szybko każę żukom zejść z ławki ale każę im też aby od razu nie wracały do mnie odczekuję chwilkę i gdy widzę że wszystko się uspokoiło to dopiero każę im aby do mnie wróciły. A następnie odczytuję z nich dyskretnie wszystkie odpowiedzi.
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |