• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Sala nr 1
Autor Wiadomość
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-06-26, 22:12   Sala nr 1

Jest to duża sala treningowa. Na środku znajduję się drewniana kukiełka imitująca przeciwnika. Pod ścianą znajdują się skrzynki z bronią treningową.
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Wysłany: 2009-12-12, 15:31   

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-12-12, 15:31   

Sjan wszedł do swojej prywatnej sali podskakując parę razy i rozluźniając mięśnie. Podszedł do kufra i wyciągnął półtora-ręczny miecz. Tak dla rozgrzewki. Chwycił go w dwie ręce i z wyskoku zaatakował parę razy manekina, gdy upadł, nadal kucając na "lądowisku" kopnął w tył wysoko nogą prosto w korpus manekina. Potem robiąc salto do tyłu odkopał się od lalki rzucając dwoma shurikenami celując w głowę. Wtedy zaś podbiegnie do ściany obok i spróbuje zgromadzić swoją czakrę w stopach by móc wbiec na ścianę i przebiegnąć parę kroków. Odbije się od ściany i pchnięciem spróbuje zaatakować manekina. Potem potrenuje Taren Ken i powalczy z manekinem by poćwiczyć zręczność, szybkość i technikę. Będzie skupiał czakrę przed uderzeniem w pięści i uderzał wycelowanymi, precyzyjnymi uderzeniami, potem włączy do walki nogi. Gdy już bardzo się zmęczy odpocznie chwilę i zacznie prawdziwy trening!

Będzie się uczyć Konoha Senpuu i Kirigakure no Jutsu.
Teraz zaczął trenować Konoha Senpuu, proste lecz skuteczne i szybkie tai jutsu. Podskakiwał na ziemi ruszając lekko stopami po czym pierwszą nogę stawiając z przodu z obrotu uderzy z całej siły podeszwą stopy w manekina. Powtarzając to parę razy, potem jednak skupi w całej nodze dużo czakry by kopniak stał się silniejszy. Potem da odpocząć nogom i uda się do drugiego manekina uderzając szybko ramionami, kumulując czakrę w rękach i ramionach. Był to rozbudowany manekin. Zamiast kończyn miał 6 szczebli, gdy się go uderza to jeden ze szczebli podczas uderzenia jest wprawiany w obrót jak cały manekin i inne szczeble. Więc trzeba od razu blokować. Używając nóg do szybkich i lekkich kopnięć oraz do niskich i średnich bloków potrenuje ich szybkość, następnie rękoma będzie uderzać, jak najszybciej przyjmując potem postawę obronną. Wróci znowu do Konoha Senpuu a gdy da sobie znowu duży wycisk odpocznie i postanowi potrenować trochę Kirigakure no Jutsu.

Stanął na środku pomieszczenia między dwoma manekinami przyjmując postawę jaką widział na plakacie w Akademii. Próbował skierować do palców czakrę tworząc mgłę. Gdy uda mu się to za pierwszym razem wypróbuje ją i zaatakuje z zaskoczenia pierwszego manekina (tego bez szczebli).
_________________



 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-12-12, 15:46   

Po przez rozgrzewkę zwiększyła się twoja szybkość, siła i kontrola chkary.

Konoha Senpuu
Ataki powiedzmy, że ci wychodziły, ale jednak jeszcze tego nie można było nazwać perfekcyjnie opanowaną techniką
65%

Kirigakure no Jutsu
Technika udała ci się, ale po chwili zniknęła.
35%
_________________



 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-12-12, 15:51   

Teraz Sjan stanął naprzeciw zwykłego manekina i uderzył w niego Konoha Senpuu z całą siłą używając większej ilości czakry w nodze. Potem spróbuje z wyskoku.

Podczas Kirigakure no Jutsu skupił się bardziej zamykając oczy i przeznaczając na to więcej czakry.
-Kirigakure no Jutsu! - krzyknął zaczynając technikę.
_________________



 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-12-12, 16:00   

Konoha Senpuu
Technika już jest opanowana.
100%

Kirigakure no Jutsu
Tym razem mgła była dłużej widoczna, ale jednak zniknęła
60%
_________________



 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-12-12, 16:07   

Sjan odpoczął chwilę zbierając więcej czakry. Skupił w ciele więcej czakry, zamknął oczy wyobrażając sobie mgłę, po czym spróbował jeszcze raz skupiając się na mgle. Jego naturą czakry jest Suiton więc powinno mu to pomóc.
-Kirigakure no Jutsu!
_________________



 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-12-12, 16:15   

Tym razem mgła się utrzymała
100%
_________________



 
 
     
Minato Shushi 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 480
Skąd: stamtąd
Wysłany: 2009-12-13, 22:43   

Zawitałem na salę treningową i aż dech mi zaparło, kiedy ujrzałem, że jest cała pusta. Cały ten teren jest zarezerwowany tylko dla mnie, więc byłem tym zachwycony. Zacząłem trening. Chciałem nauczyć się dwóch jutsu: Saiminjutsu oraz Nemuri. Na początek warto by było znaleźć jakiegoś ochotnika, który by mi pomógł w treningu, więc rozejrzałem się za kimś, kto by się nudził i ma trochę wolnego czasu.
_________________
Minato Shushi

~Przyszły wilczy mędrzec z puszczy Urufu~
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-12-14, 16:34   

Chodząc po akademia spotkałeś jednego chłopca i zapytałeś go czy ci pomoże.
- Tak pewnie! Jesteś shinobi? Mój tatuś też jest shinobi ? - był bardzo natarczywy ale cieszyłeś się że będziesz miał na kim ćwiczyć. Wróciliście do sali i postanowiłeś rozpocząć trening. Pierwszy raz ci nie wyszedł bo nie bardzo wiedziałeś co i jak zrobić.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Minato Shushi 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 480
Skąd: stamtąd
Wysłany: 2009-12-14, 16:38   

- To tak... na początku zaczniemy technikę usypiania - Nemuri. Nie jest to ani trochę bolesna technika, więc nie bój się zbytnio. Po prostu mam cię uspać, dotykając w plecy. Będzie śmiesznie, zobaczysz. - Uśmiechnąłem się do chłopca, charakterystycznie drapiąc się za głową (weszło mi to w geny? xD )
- Dotknę cię teraz w plecy i jak nie zaśniesz to mi zasygnalizuj - Dotknął chłopca w plecy, zamykając oczy, by bardziej skupić się na obiegu chakry.
_________________
Minato Shushi

~Przyszły wilczy mędrzec z puszczy Urufu~
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-12-14, 16:46   

Chłopiec w ogóle nie wyglądał na przestraszonego. Dotknąłeś go w ramię a on wybuchł śmiechem
- Coś ci nie wyszło. Hihihi ale próbuj dalej.
10%
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Minato Shushi 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 480
Skąd: stamtąd
Wysłany: 2009-12-14, 16:53   

- Jeszcze raz... - Tym razem zmieniłem proporcje chakry na większe lekko. Starałem się używać jej równomiernie, by spowodować uczucie senności
_________________
Minato Shushi

~Przyszły wilczy mędrzec z puszczy Urufu~
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-12-14, 16:54   

Dotknąłeś go i naglę ziewnął.
- No. Coś ci wychodzi ale nie bardzo mi się spać chce - powiedział patrząc na Ciebie

33%
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Minato Shushi 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 480
Skąd: stamtąd
Wysłany: 2009-12-14, 16:57   

"Jakbym Sharinganem widział obieg chakry, byłoby ździebko łatwiej..." Dotknąłem go znowu w ramię i wyzwoliłem chakrę w jednym momencie naraz.
_________________
Minato Shushi

~Przyszły wilczy mędrzec z puszczy Urufu~
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-12-14, 17:06   

Tym razem efekt był lepszy. Dzieciak zachwiał się ale w ostatnim momencie obudził. Byłeś już blisko.

69% (taka ładna liczba :) )
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |