• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Mizuno Uchiha
2010-05-23, 19:44
Egzamin Suzaku
Autor Wiadomość
Suzaku Douhito 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 206
Skąd: Gorzyce(Górny Śląsk)
Wysłany: 2010-02-17, 12:43   

//Ta rzeczywiście trochę to poplątałem :P //

Gdy sensei podcięła mi nogi przewróciłem się na plecy, ale od razu wstałem po czym wyciągnąłem kunai. Następnie przybrałem postawę bojową i nasłałem na sensei 2 moje bunshiny które miały ją zdezorientować, aby prawdziwy ja mógł zrobić Sunshin za nią i próbować atakować ją Taren Ken, a jeśli Taren Ken się nie powiedzie to rzucam w ciebie kunaiem którego mam w ręce.

No i super, oby tak dalej tylko dawaj kropki bo to co napisałeś to jedno wielkie zdanie było ;)
Taharii
_________________


Ostatnio zmieniony przez Taharii Yakimo 2010-02-17, 12:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Doton
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Wysłany: 2010-02-17, 12:55   

_________________

Ostatnio zmieniony przez Taharii Yakimo 2010-02-17, 12:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-17, 12:55   

//Zdecyduj się czy piszesz do mnie w 3 os. czy w 2 os.//

Byłeś na moim widoku przez cały czas, więc gdy stanąłeś w pozycji bojowej wiedziałam, że biegną na mnie tylko klony. Bunshiny nie mogły mi nic zrobić, więc je całkowicie zignorowałam. Nie czekając na jakikolwiek ruch z twojej strony zaczęłam na ciebie biec z kunai w ręku.
-Broń się.- Powiedziałam na tyle głośno byś usłyszał.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Suzaku Douhito 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 206
Skąd: Gorzyce(Górny Śląsk)
Wysłany: 2010-02-17, 13:01   

Uśmiechnąłem się do mojej sensei i postanowiłem wybiec jej naprzeciw z kunaiem w ręku, gdy byliśmy wystarczająco blisko siebie wyskoczyłem w powietrze i stworzyłem 2 bunshiny następnie rzuciłem shurikena tak aby wylądował za sensei, a sam leciałem z kunaiem w ręku.
Gdy byłem już wystarczająco blisko rzuciłem w nią kunai i zrobiłem Kawarimi z shurikenem który leżał za sensei, a na koniec starałem się wyrwać jej kawałek materiału robiąc Taren Ken
_________________


 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-17, 13:18   

W chwili gdy rzuciłeś Shuriken wykonałam Shunshin no Jutsu pojawiając się na pobliskim drzewie i psując cały twój plan. Wykonałam Utsusemi no Jutsu i zaatakowałam cię Taren Ken.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Suzaku Douhito 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 206
Skąd: Gorzyce(Górny Śląsk)
Wysłany: 2010-02-17, 13:29   

Od razu zrobiłem Kai i odskoczyłem na parę metrów do tyłu robiąc bunshin tak, byś nie wiedziała na którego zrobić Taren Ken. Następnie ja i moje klony okrążyliśmy cię, i zaczęliśmy biegać w kółko tak, żeby cię zdezorientować a na koniec prawdziwy ja zrobiłem Shunshin tuż przed ciebie podcinając ci nogi. i wyrywając kawałek materiału. Jeśli to się nie powiedzie to robię Taren Ken, i w dalszym ciągu staram się wyrwać ci szmatkę
_________________


Ostatnio zmieniony przez Taharii Yakimo 2010-02-17, 13:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-17, 13:48   

// Następnym razem radzę się postarać//

Plan działał. Okrążałeś mnie razem z klonami, a ja nie wiedziałam gdzie jesteś. Popełniłeś jednak jeden znaczący błąd: pojawiłeś się przede mną. Udało mi się odskoczyć unikając przy tym twojego ataku. Używając Shunshin no Jutsu przeniosłam się za ciebie przykładając ci kunai do szyi, ale gdy tylko broń dotknęła twojej skóry, rozprysnęłam się w kłębie dymu. To był tylko klon, który miał za zadanie cię nastraszyć. Sama stałam pod jednym z drzew.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Suzaku Douhito 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 206
Skąd: Gorzyce(Górny Śląsk)
Wysłany: 2010-02-17, 13:53   

Nie czekając na nic od razu rozkazałem klonom biec w twoją stronę, ja sam ukryłem się między nimi robiąc 2 dodatkowe klony następnie wyciągnąłem z kabury kunaia, a klony zrobiły to samo co ja później schowałem się za plecami klonów tak abyś nie widziała co robię, a ja stworzyłem jeszcze jednego klona, a sam zrobiłem Kawarimi z jakimś kamieniem obok ciebie i przyłożyłem ci kunaia do gardła starając się wyrwać ci szmatkę.
_________________


 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-17, 14:03   

Wykręciłam ci rękę, a ty upuściłeś kunai. Korzystając z tego, że jesteś chwilowo unieruchomiony kopnęłam cię w brzuch.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Suzaku Douhito 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 206
Skąd: Gorzyce(Górny Śląsk)
Wysłany: 2010-02-17, 14:07   

Wszystkie moje klony zniknęły, a gdy tylko udało mi się tobie wyrwać zaatakowałem cię Taren Ken, nie dając ci szansy abyś mogła użyć Shunshin i zniknąć, później kopnąłem cię w brzuch następnie szybko podniosłem mojego kunaia i rzuciłem go w twoją stronę jednocześnie robiąc Shunshin za ciebie i atakując cię Taren Ken wciąż próbując wyrwać ci kawałek materiału.
_________________


 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-17, 14:29   

Byłeś osłabiony po moim ostatnim kopniaku. Minęła chwila zanim doszedłeś do siebie. Udało ci się wyrwać, ale nie zdążyłeś mnie zaatakować. Znów zniknęłam ci z pola widzenia.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Suzaku Douhito 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 206
Skąd: Gorzyce(Górny Śląsk)
Wysłany: 2010-02-17, 14:32   

Rozejrzałem się dookoła później poszedłem na środek polany i usiadłem w pozycji lotosu, aby pomyśleć i na chwilę odsapnąć.
Tak naprawdę na środku polany siedział mój klon a ja siedziałem zamaskowany w krzakach które były nieopodal czekając aż sensei popełni jakiś błąd, przy okazji mogłem trochę odpocząć bo miałem już trochę siniaków po atakach Katrin.
_________________


 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-17, 14:36   

Nagle usłyszałeś szelest w krzakach i ciche przekleństwo.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Suzaku Douhito 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 206
Skąd: Gorzyce(Górny Śląsk)
Wysłany: 2010-02-17, 14:39   

Bez chwili namysłu rzuciłem kunaia w tamtą stronę i Shunshin w tamto miejsce, jeśli byłaś tam ty to zrobiłem Taren Ken próbując wyrwać ci szmatkę, a jeśli było to coś innego zabrałem mojego kunaia i z powrotem schowałem się w krzakach czekając co się stanie, a mój klon ciągle siedział na środku polany i medytował
_________________


 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-17, 14:46   

//Czytaj uważniej. Chyba żadne zwierzątko nie umie przeklinać? :P //

W krzakach byłam ja, jednak gdy tylko zaatakowałeś okazało się, że to tylko klon.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Suzaku Douhito 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 206
Skąd: Gorzyce(Górny Śląsk)
Wysłany: 2010-02-17, 14:50   

-Niech to szlag, mam już dość tych klonów, gdybym tylko potrafił zrobić Katsu wszystko by inaczej wyglądało - powiedziałem po czym zrobiłem Shunshin w inne miejsce polany, ponieważ oryginał sensei już wiedział gdzie jestem musiałem sobie znaleźć inną kryjówkę, schowałem się w koronie największego drzewa na polanie wyczekując aż pokaże się prawdziwa sensei, tymczasem stworzyłem potajemnie 2 klony którym kazałem po cichu przeszukiwać polanę
_________________


 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |