• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Klasa 12
Autor Wiadomość
Keito Inuzuka 

Natura Chakry: Doton
Wiek: 26
Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 216
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-08-25, 11:01   

-Ok spróbuje- Powiedziałem
zabrałem chakrę w głowie i spróbowałem jej użyć by jakieś dziwne dźwięki dochodziły z nie wiadomo skąd takie jak -"przegrasz, nie uda ci się wygrać, zginiesz właśnie tu" - pomyślałem próbowałem jak najmocniej się wysilić i spróbować złapać Katrin sensei w gen jutsu ponieważ innych osób niż Katrin tu nie ma i w tedy krzyknąłem z całych sił jakie miałem
-Utsusemi no Jutsu
-"próbując wydać te dźwięki" - pomyślałem
_________________
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=1857
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Doton
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Wysłany: 2010-08-25, 20:56   

_________________

 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-25, 20:56   

-Hm... Słyszę... słyszę... Nic nie słyszę. Jeszcze raz.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Keito Inuzuka 

Natura Chakry: Doton
Wiek: 26
Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 216
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-08-25, 23:22   

-"Kurde sensei nic nie słyszy, no chyba że wyłączyła aparat słuchowy to by był coś"-Pomyślał śmiejąc się prawie, i spróbował wykonać Genjutsu jeszcze raz. Jego wyobraźnia nie była zbytnio ograniczona, więc nie miał problemów z wyobrażeniem sobie psa z obdzieraną skórą lewego ucha nauczycielki. Przed samą Katrin krzyczała wiedźma paląca się na stosie, do prawego ucha jęczał zboczeniec. Rola jęczenia za plecami przypadła hmm ninja wyrywającemu język. Zawieszony na lampie niczym nietoperz, ryczał Pan Józek, który kradł jabłka z warzywniaka. Keito zbytnio strachliwy nie był, ale słysząc ten piekielny koncert nawet jemu przeszedł mały dreszczyk po karku. Chłopak złożył ręce razem dla lepszej kontroli chakry i skupił się i wyciszył od tych jęków.
_________________
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=1857
Ostatnio zmieniony przez Keito Inuzuka 2010-08-25, 23:54, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-25, 23:48   

Tym razem wyszło lepiej. Katrin usłyszała dziwne, lecz nadal niezidentyfikowane dźwięki.
-Nieźle, ale to jeszcze nie jest to.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Keito Inuzuka 

Natura Chakry: Doton
Wiek: 26
Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 216
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-08-29, 09:12   

-eh no dobra jeszcze raz - powiedziałem
próbując znów wykonać Genjutsu -Utsusemi no Jutsu wyobraziłem sobie ninja którego tną na kawałki przed samą katrin, do jej prawego ucha jęczał opętaniec zginiesz ty stara wiedźmo, zza Katrin wrzeszczał seiso pomóż mi Katrin nie wytrzymam ( plask), do lewego ucha nauczycieli dolatywały jęki już za późno wszystkich których kochasz zginą dnia jutrzejszego, nad Katrin było słychać dziwne dźwięki szeleszczących łańcuchów i różnych nie wyraźnych wrzasków. Keito coraz bardziej nagłaśniał te jęki i ściszał tak jak by to na prawdę ktoś wrzeszczał te wszystkie jęki.
_________________
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=1857
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-31, 10:02   

// Shinobi na poziomie ucznia akademii może sobie pozwolić na imitację dźwięków typu jakieś kroki, szuranie, świszczenie...(No chyba, że pisze długie, klimatyczne posty) Dźwięki mające za zadanie zdezorientować przeciwnika, a nie go przerazić, bo to już wyższa szkoła jazdy. Poza tym, za dużo powtórzeń, zła interpunkcja, różne osoby (Powinieneś pisać tylko w jednej osobie, w 1os.lp. lub 3os.lp.) Należy Ci się też kara za skopiowanie postu bodajże Katoge Nara. A tak na marginesie, doszły mnie słuchy, że nie grasz?//

Keito usilnie próbował przestraszyć sensei, jednak z tych wszystkich dźwięków, Katrin nawet po głębszym skupieniu się nie była w stanie wyłapać.
-Spróbuj jeszcze raz.-Powiedziała.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Keito Inuzuka 

Natura Chakry: Doton
Wiek: 26
Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 216
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-09-03, 15:24   

-Chciałbym zrezygnować z nauk twoich Katrin sensei ponieważ uważam że jestem za trudnym uczniem
_________________
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=1857
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |