• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapowiedź UPDATE oczami Sjana Jina
Autor Wiadomość
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-30, 12:55   Zapowiedź UPDATE oczami Sjana Jina

Grupa ta stworzona została, by szybko, skutecznie i niepostrzeżenie uciszać konflikty polityczne, zdrady w Wiosce bądź nowe zagrożenia, których trzeba się szybko pozbyć. Oddział zaczął się tworzyć siedem lat temu, gdy jeden z najbardziej utalentowanych chuuninów wioski - Sjan Jin, nazywany geniuszem, powrócił z wyprawy z mroźnego Lodowca bez żadnych zadrapań, odmarznięć... Zmieniony... W jego oczach spoglądało mroźne spojrzenie oznaczone czarnymi, nie znanymi nikomu znakami... Chłopak spojrzał na świat z bardziej poważnej perspektywy, a wszystkie utalentowane sieroty z Wioski, takie jak on, przygarnął do swojego Domu, który podarował mu zacny Shikage. Chłopak już wtedy wiedział, że Wioska nie jest zbyt ustatkowana i może wywołać niepotrzebne konflikty, zazdrosne spojrzenia godne nienawiści i niepotrzebne zwady wewnętrzne. Już wtedy czuł, że dyscyplina jest zbyt mała, by Kapitanowie słuchali w stu procentach swego Kage, a między nimi narastała chęć nie rywalizacji, lecz pokonania rywali, a nawet zabicia. Już wtedy Sjan miał zwady i złe przeczucia, które narastały z każdym rokiem jego służby w Fukyuu... Następnie będąc Kapitanem... Czwartym Kapitanem... Tajfunem... Wiedział, że niedługo stanie się coś nieoczekiwanego, co zetrze wioskę w pył, bądź wywoła międzynarodowy konflikt, albo polityczną wojnę w wiosce, co wyniszczy wszystkich Kapitanów, samego Kage i rzuci cień strachu na cały Kraj Księżyca, który osłabiony będzie łatwym celem dla wrogich Wiosek. Sjan pisał książkę, bo wydawało mu się, że ktoś z jego znajomych, rodziny, bądź przypadkowy w ogóle chłopak, bądź dziewczyna znajdą jego dzieło i będą podążali jego celami, cytatami i wskazaniami, oraz obawami przed nadchodzącym jutrem... W późniejszych latach swego życia młody Jin nie wytrzymywał wszystkich tych laboratoriów i powoli staczał się na dno, opadając z sił i tracąc kontrolę nad Kekkei Genkai Kaguya... Czuł się słaby od tych wszystkich leków, więc chaotycznie faszerował się kolejnymi, by uchronić się od śmierci. Śmierć szła jego śladami stając się już jego cieniem, lecz on nadal przed nią uciekał, chodź było to nieuniknione... Bał się, że mimo leków wszystko to stanie się po jego śmierci, więc jego dawne sieroty, stały się jego bronią... Marzył o tym, by znalazca jego książki stworzył nie mogący się przerwać Sojusz między Wioskami, by uniknąć konfliktów, które pogrążają cały świat w kolejnych wojnach.
_________________



 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Wysłany: 2010-08-30, 23:05   

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-08-30, 23:05   

Coś widzę te twoje oczy jakieś krzywe xd Widzisz więcej niż ten wielki mędrzec, jak mu tam? Rikudou Sanin? Tak, chyba tak... Ale gratuluję, widzisz przyszłość i wiesz, że zginiesz, lecz nie z powodu choroby, lecz z mojej ręki, <mroczny śmiech>
_________________
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-31, 09:03   

Ta ja w ogóle nie wiem Sjan co to ma być...
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-31, 10:47   

Chciałem jakoś uaktywnić myśl o Update i żeby użytkownicy wiedzieli, na czym stoją. Sjan przeczuwał, że niedługo wyrośnie jakiś konflikt, ale nie wiedział kiedy. Zaplanowanie Sjan przecież zginie Zarixie, tuż przed Update. A Update to będzie kontynuacja moich przeczuwań. Każdy może mieć takie. Moja postać nie wie, jak umrze, kiedy umrze i czy jakieś konflikty zostaną przedsięwzięte, ale w ramach bezpieczeństwa sformował oddział i zostawił książkę dla Lucjusza, mojej następnej postaci. Myślałem, że to będzie dość dobry pomysł. A Ty Toshiro, radziłbym mnie teraz nie denerwować, bo na prawdę może dojść na Update do skrzyżowania oręża.
_________________



 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-31, 11:16   

Co do skrzyżowania oręża to i tak do niego dojdzie a zanim coś napiszesz o "UPDACIE" to skontaktuj się ze mną i zapytaj - to tak na przyszłość. A co do tego co napisałeś to nic nie wnosi.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-31, 14:39   

Ale daje taki smaczek na Update.
_________________



 
 
     
Umeki Douhito 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 166
Skąd: M-C
Wysłany: 2010-08-31, 18:31   

Nie no ciekawy smaczek, ale było ich już kilka a updata jak nie było tak i nie ma;]
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-08-31, 18:33   

ja ci gwarantuje, że jest i pracuje na pełnych obrotach żebyście wy mieli z tego jak największą korzyść.
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Umeki Douhito 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 166
Skąd: M-C
Wysłany: 2010-08-31, 18:36   

Wcale w to nie wątpie. Jednak oczekujemy już go od sporego czasu, a niestety nadal go nie ma. Większość z nas zaczyna od jutra rok szkolny i zapewne wy także będziecie mieli o wiele mniej czasu;]
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-08-31, 18:38   

niestety przedłuża sie o trochę ale co to będzie...
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-08-31, 18:44   

Uwierz na słowo praca wrze. Nikt nie ma czasu. Wszyscy pracują i harują 24 h w tygodniu :P Nie ale naprawdę wiele jest zrobione.
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-08-31, 18:46   

A ty to wiesz od ...?
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-08-31, 18:49   

Erom od wielu osób na forum...Na GG ci wyjaśnię...
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |