• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Sesja Taka jak Jamariko i Ire :D - oczywiście TOKI
Autor Wiadomość
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-08-17, 15:12   

" Dobrze, ale to nadal nie poziom jego brata " - pomyślałem uginając ciało tak by miecz przeszedł nade mną. Następnie używam shiku by oddalić się na 20 metrów od wampira.
- Moje ludzkie ciało nie pozwala mi walczyć z tobą w zwarciu, to chyba największa nasza słabość... ale za to nawet Jiny z pustyni nie dorównują nam w magi - powiedziałem wpatrzony w wampira.
- A teraz przekonaj się na co stać Humani ! - krzyknąłem wyciągając jedną rękę w kierunku Jamariko a drugą przytykając do swoich szat
- Desert Armor full set ! - Nagle moje całe szaty zostały pokryte metalicznym połyskiem
- Zaczynajmy...Urunrui rekami ! - krzyknąłem łapiąc za laskę wody i tworząc w powietrzu 2 symbole a z nich buchnęły 2 ogromne słupy wody pędzące w wampira.
" Jeżeli spróbuje to sparować zginie, zobaczmy co jest wart ten Złoty Wampir "
_________________


 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 307
Wysłany: 2010-08-17, 15:26   

 
 
     
Jamariko Uchiha 


Natura Chakry: Fuuton, Raiton
Wiek: 28
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 307
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-08-17, 15:26   

Zadziwiające, ale odbił twój atak. Za szybko go przeceniłeś. Nagle użył jakiegoś czaru, pewnie ze swojej specjalizacji, której nie znałeś. Nagle skoczył do Ciebie i zaczął bombardować atakami. O dziwo Twoje ubranie sypało się na strzępy. Nie ranił Cię. Pewnie chciał pokazać, że przebije się przez Twoje obrony...
_________________



Nie bój się marzyć, bo człowiek bez marzeń, jest nikim.
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-08-17, 18:45   

" Cóż za kunszt walki " - pomyślałem nie ruszając się z miejsca mimo, że moje ubranie było coraz bardziej poszarpane. Pierwszy raz od czasu gdy walczyłem ramię w ramię z Perenele, nigdy nie patrzyłam z takim zaciekawieniem na walkę innych.
" Piękne czasy świetności, jednak jest Tylko tu i Teraz " - pomyślałem i w jednym momencie wszystkie następne ataki zostały sparowane. Rozbiły się one o próżnię.
- Niestety nie dorównasz Jej... - powiedziałem pod nosem nie podnosząc oczu.
Następnie otworzyłem portal i rzekłem
- Jamariko, przenieśmy się w inne miejsce gdyż nie mogę tu walczyć...Ucierpiało by zbyt wiele osób - Dokończyłem przechodząc przez portal.
_________________


 
 
     
Jamariko Uchiha 


Natura Chakry: Fuuton, Raiton
Wiek: 28
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 307
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-08-17, 18:50   

Wampir skoczył za Tobą w nieznane. Zdziwiła Cię jego siła ducha i odwaga. Ale nie pora teraz się dziwić.
_________________



Nie bój się marzyć, bo człowiek bez marzeń, jest nikim.
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-08-20, 18:43   

Gdy tylko Wampir pojawił się w portalu już na niego czekałem stojąc w odległości 30 metrów przed nim odwrócony do niego twarzą
- Nie chciałem mieszać w to innych - uciąłem krótko zamykając portal
- A teraz sprawdźmy czy masz jakieś szanse z Alcadarem - powiedziałem po czym zdjąłem z pleców laskę ognia i jej trzonem dotykam ziemi mówiąc
- Ilumi Azerto ! - krzyknąłem i nagle poczułem coś pod nogami i wszystko spowił gęsty, gorący dym
- Ingel Vesa Der Inferno ! - Oznajmiłem potężnym głosem używając magi powietrza by rozgonić dym.
To co ukazało się moim oczom zawsze zwalało mnie z nóg. Wielkie majestatyczne cielsko ogromnego smoka! Jego długość była niewiarygodna, z ogonem mierzył on 38 metrów, piękne łuski o kolorze krwistej czerwieni zaś na brzuchu ciemniejszy kolor. Para ogromnych skrzydeł które od razu poderwały się do lotu po czym cielsko smoka zawisło w powietrzu. Głowa była wielkości dużego auta, osadzona na krótkiej szyi, wielkie i muskularne kończyny zwisały w powietrzu. Oraz coś czego nie można było zapomnieć, widok oczu smoka, rozpalone tak intensywnym płomieniem którego nie miał nigdy żaden wojownik.
" Ichi po co mnie wzywasz, czyż nie mówiłem Ci, że nie wolno wybudzać mnie ze snu po walce ? " - usłyszałem w myślach głos smoka, gdyż tylko tak smoki porozumiewają się z ludzmi
- Ingel ostatnio wezwałem cię przeszło 400 lat temu - powiedziałem cicho do ucha smoka
" 400 lat ? Jeszcze żyjesz ? Zawsze uważałem cie za kogoś wyjątkowego ale przebiłeś moje oczekiwania "
- Jestem zaszczycony słysząc to z twoich ust królu smoków, ale teraz muszę przetestować tego wampira - powiedziałem wskazując mały punkt na ziemi
" Ten młodzian ? Kim On jest "
- Jest to brat Alcadara złoty wampir Jamariko, dodatkowo przypuszczam, że wywodzi się z najstarszego i najszlachetniejszego rodu wampirów -
" Czyżbyś miał na myśli ród Draculi ? " - obruszył się smok
- Dokładnie, przypuszczam, że jest to Jamariko Vin Dracula ! - powiedziałem ciągnąc dalej
- Nie przyzwałem Cię byś walczył gdyż twoja moc mogła by go z łatwością zabić, masz tylko ocenić czy się nie mylę, więc zaczynajmy - skończyłem biorąc do ręki 2 laski i zaczynając atak.
- Najpierw To .... Azerto nim Ho ! - wrzasnąłem rzucając czar elementu mroku, czaru który jest nie do uniknięcia
" Ingelu teraz zobaczymy czy On może pogodzić się z własną Śmiercią "
" Testując jego psychikę w taki sposób... no cóż..."
_________________


 
 
     
Jamariko Uchiha 


Natura Chakry: Fuuton, Raiton
Wiek: 28
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 307
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-08-20, 21:54   

nie doceniłeś go. Dzięki Wyzwoleniu Bestii przejrzał Twoją iluzję. Jednak najbardziej zdziwiło Cię to, że mógł pobrać z niej energię. Wątpiłeś, czy Alkadar byłby do tego zdolny. Nagle Wampir uformował coś na prawej dłoni i zniknął, pojawiając się za tobą. Cisnął kulą w Ciebie, po czym znowu uciekł. Zasłoniłeś się laską, która pękła, lecz szybko ją naprawiłeś. Teraz stał tam i czekał na Twój ruch.


//Sorry, ale wena mnie opuściła.//
_________________



Nie bój się marzyć, bo człowiek bez marzeń, jest nikim.
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-08-20, 22:37   

" I co sądzisz ? " - zapytałem w myślach widząc jak siła odrzutu wysyła ciało wampira na ziemię.
" Na razie nie widziałem nic szczególnego " - westchnął stanowczo smok
" Gdybym widział tyle co ty pewnie też bym tak zareagował " pomyślałem w żarcie
Następnie musiałem się skupić na walce.
" Tym razem coś realnego, co powiesz na Garigo Humunkulus zobaczymy jego szybkość oraz siłę, a to da mi czas na przygotowanie zaklęcia Gatsuga tenshou "
" Widzę, że pokładasz w nim nadzieję w innym wypadku nie aktywował byś tego zaklęcia"
" Masz rację chce niego wierzyć, ale muszę mieć potwierdzenie w czynach " - dokończyłem po czym złapałem za laskę ziemi tworząc golemy a następnie wystawiłem przed siebie laskę powietrza i zacząłem medytować
_________________


 
 
     
Jamariko Uchiha 


Natura Chakry: Fuuton, Raiton
Wiek: 28
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 307
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-08-23, 12:40   

Wampir odparł twoje golemy. Nagle, jakby się rozpadł po czym pojawił się w kształcie pioruna. Błyskawicznie przebił się przez twoja obronę, po czym udało mu się Cię drasnąć. Przebił opończę, zostawiając płytką ranę na plecach. Jednak spostrzegłeś, że on także ma cienkie, ale gęste przecięcia na nogach.
_________________



Nie bój się marzyć, bo człowiek bez marzeń, jest nikim.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |