• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Trening Katsumiego
Autor Wiadomość
Katsumi Toshishai 


Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 28
Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 199
Skąd: Nieciecz
Wysłany: 2010-07-30, 20:26   

Przychodzę na sale rozglądam się po niej i widzę sporą ilość shinobi trenujących tutaj staje przy ścianie niedaleko drzwi i zaczynam myśleć co tu potrenować po chwili namysłu postanowiłem, że potrenuje siłę, więc zaczynam biegać w koło sali w sumie jakieś 5 kółek, a po każdym z nich robię jedną pompkę klaśnięciem w powietrzu.
_________________
KTO NIE PRZESTRZEGA PRZEPISÓW, ZASAD JEST ŚMIECIEM.ALE TEN KTO NIE DBA O SWOICH TOWARZYSZY JEST JESZCZE WIĘKSZYM ŚMIECIEM!"
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Fuuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Wysłany: 2010-07-30, 20:32   

 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-07-30, 20:32   

NIC
(min 4 pełne linijki)
_________________

 
 
     
Katsumi Toshishai 


Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 28
Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 199
Skąd: Nieciecz
Wysłany: 2010-07-30, 20:42   

//a przepraszam, ale czasami się zapominam//
Po tym treningu siadam na posłodzę aby chwilkę odsapnąć aż tu nagle widzę błysk światła oglądam się w stronę okna a tam błyska a miałem iść zamiar do domu.Słyszę czyjeś kroki podchodzi do mnie shinobi i pyta czy ze mną wszystko w porządku, bo jestem biały jak ściana odpowiedziałem mu, że tak, ale nie lubię burzy.Po tej rozmowie wstaje z podłogi i biorę się do roboty.Zaczynam biegać w koło sali w sumie 5 okrążeń, a po każdym z nich robię 1 pompkę z klaśnięcie.
_________________
KTO NIE PRZESTRZEGA PRZEPISÓW, ZASAD JEST ŚMIECIEM.ALE TEN KTO NIE DBA O SWOICH TOWARZYSZY JEST JESZCZE WIĘKSZYM ŚMIECIEM!"
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-30, 21:16   

+1 siły
_________________
 
 
     
Katsumi Toshishai 


Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 28
Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 199
Skąd: Nieciecz
Wysłany: 2010-07-31, 12:57   

Po tym treningu siadam na ziemie i zaczynam myśleć jakie judsu teraz potrenuję pa chwili namysłu postanowiłem, że nauczę się technik Kokohi no Jutsu.Wstaje z podłogi i nagle widzę znają posturę podchodzę bliżej i tak to jednak on ten, który pomógł mi przy nauce nemur.Witam się z, nim i pytam czy pomoże mi przy opanowaniu nowego judsu on uśmiechną się do mnie i powiedział, że chętnie.Staje przed, nim rozglądam się po sali kilka razy aby jak najwięcej zapamiętać po dość długiej chwili rozglądania zamykam oczy i zaczynam przypominać sobie, jak wygląda sala na początek zaczynam od podłogi potem ściany a na końcu inne drobiazgi.Kiedy ma to w swojej wyobraźni zaczynam wyobrażać sobie tam jeszcze duże drzwi, które stoją w miejscu ściany, kiedy to już widzę zaczynam kumulować chakre po skumulowaniu jej wykonuje odpowiednią sekwencję pieczęci po ostatnie z nich mówię
-Kokohi no Jutsu
po tych słowach uwalniam chakre
_________________
KTO NIE PRZESTRZEGA PRZEPISÓW, ZASAD JEST ŚMIECIEM.ALE TEN KTO NIE DBA O SWOICH TOWARZYSZY JEST JESZCZE WIĘKSZYM ŚMIECIEM!"
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-07-31, 19:36   

37%
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Katsumi Toshishai 


Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 28
Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 199
Skąd: Nieciecz
Wysłany: 2010-07-31, 22:27   

Po próbie wykonania tego judsu znowu biorę się do treningu zaczynam kumulować chakre do mojej głowy a dokładniej do mózgu po skumulowaniu dużej ilości staram się ją utrzymać po krutkiej chwili utrzymanie chakry nie sprawia mi problemu.Rozglądam się po sali i przypatruje się jej aby jak najwięcej zapamiętać, kiedy już wszystko zapamiętałem zamykam oczy i wyciszam myśli.Po ich wyciszeniu skupiam się powoli na wyglądzie sali skupiam się tak mocno aby bodźce z zewnątrz typu dźwięk nie docierały do mnie.Gdy już mam widok sali w swojej wyobraźni wyobrażam sobie, że sufit jest zrobiony z wody następnie wykonuje bardzo dokładnie odpowiednie pieczęcie, kiedy wykonam odpowiednią pieczęć mówię
-Kokohi no Jutsu
następnie uwalniam chakre
_________________
KTO NIE PRZESTRZEGA PRZEPISÓW, ZASAD JEST ŚMIECIEM.ALE TEN KTO NIE DBA O SWOICH TOWARZYSZY JEST JESZCZE WIĘKSZYM ŚMIECIEM!"
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-07-31, 23:17   

72%
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Katsumi Toshishai 


Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 28
Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 199
Skąd: Nieciecz
Wysłany: 2010-08-01, 12:07   

Po treningu siadam na ziemię w pozycji lotosu aby zregenerować moją chakre.W sali było bardzo gorąco i duszno pomimo otwartych okien po odpoczynku wstaje z podłogi nogi ustawiam w niewielkim rozkroku.Zaczynam rozglądać się kilka razy po pomieszczeniu aby jak najwięcej zapamiętać, kiedy już wszystko zapamiętałem zamykam oczy i wyciszam się po wyciszeniu zaczynam się powoli skupiać na wyglądzie sali skupiam.Kiedy widzę sale w swojej wyobraźni zaczynam sobie wyobrażać, że sufit na sali jest zrobiony z wody, ale woda na nas nie spada.Kiedy to już sobie wyobraziłem zaczynam kumulować chakre po skumulowaniu jej wykonuję odpowiednią sekwencje pieczęci po ostatniej z nich mówię
-Kokohi no Jutsu
po wymówieniu tych słów uwalniam chakre
_________________
KTO NIE PRZESTRZEGA PRZEPISÓW, ZASAD JEST ŚMIECIEM.ALE TEN KTO NIE DBA O SWOICH TOWARZYSZY JEST JESZCZE WIĘKSZYM ŚMIECIEM!"
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-08-01, 12:14   

95%
_________________

 
 
     
Katsumi Toshishai 


Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 28
Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 199
Skąd: Nieciecz
Wysłany: 2010-08-01, 13:12   

"Teraz musi mi się udać"-pomyślałem następnie zacząłem rozglądać się po sali aby jak najwięcej zapamiętać.Po Chwili rozglądania się po sali zamykam oczy rozluźniam się i wyciszam, kiedy jestem wyciszony i rozluźniony zaczynam przypominać sobie wgląd sali.Po przypomnieniu sobie całego wyglądu sali zaczynam sobie tam wyobrażać że sufit jest tam zrobiony z wody.Kiedy mam to przed swoimi oczami zaczynam kumulować chakre po skumulowaniu je wykonuje odpowiednie pieczęć, a po ostatniej pieczęci mówię
-Kokohi no Jutsu
następnie uwalniam chakre
_________________
KTO NIE PRZESTRZEGA PRZEPISÓW, ZASAD JEST ŚMIECIEM.ALE TEN KTO NIE DBA O SWOICH TOWARZYSZY JEST JESZCZE WIĘKSZYM ŚMIECIEM!"
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-08-01, 13:15   

103,5%
_________________
 
 
     
Katsumi Toshishai 


Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 28
Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 199
Skąd: Nieciecz
Wysłany: 2010-08-20, 09:22   

Usiadłem przy ścianie i zaczynam się zastanawiać czego, by się tu nauczyć po chwili namysłu postanowiłem, że będzie to Dekata Mizu, ale skąd wziąć nawet sporą ilość wody.Wychodzę z sali i idę długim korytarzem kierując się do wyjścia, kiedy wyszedłem z sali widziałem jak jeden ze stojących koło sali shinobi pokazuje jakieś wodne judsu podchodzę do niego i mówię
-Witam czy możesz mi napełnić wodą tamtą dziurę niedaleko sali-powiedziałem jednocześnie on zaś nic się nie odezwa podszedł do dziury i napełnił ją wodą.
Staje przy wodzie zaczynam kumulować chakre do stup po jej skumulowaniu idę w stronę wody, kiedy już mam postawić nogę na niej uwalniam chakre ze stup i staram się kontrolować jej tempo uwalniania to samo robię w przypadku drugiej nogi.
_________________
KTO NIE PRZESTRZEGA PRZEPISÓW, ZASAD JEST ŚMIECIEM.ALE TEN KTO NIE DBA O SWOICH TOWARZYSZY JEST JESZCZE WIĘKSZYM ŚMIECIEM!"
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-08-20, 10:32   

20%
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |