• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Klasa nr. 4
Autor Wiadomość
Kaori Mifune 


Natura Chakry: Fuuton
Dołączyła: 14 Mar 2010
Posty: 17
Skąd: Wyimaginowany świat
Wysłany: 2010-03-17, 22:08   

- Znowu... - Mruknęła pod nosem, ponieważ kolejny raz nic z tego nie wyszło, albo to z nią jest coś nie tak, albo po prostu nie nadaje się na bycie jedną z Kunoichi. Dobrze, że jest uparta i ambitna bo inaczej już dawno by sobie odpuściła, ale ta postanowiła próbować dalej. "Rozgrzała" sobie dłonie, a następnie zaczęła wykonywać jak zawsze to samo, najpierw pieczęci i zamknięcie oczu, wyobrażenie sobie Mizuno sensei i - Henge no jutsu - Wypowiedziała, a w klasie po raz któryś tam pojawił się dym.
_________________
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Fuuton
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Wysłany: 2010-03-18, 16:51   

 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-03-18, 16:51   

Tym razem pieczęci wykonałaś idealnie, dzięki czemu jutsu udało Ci się w stu procentach. Mizuno oderwał się od książki spojrzał na Ciebie i powiedział:
- No bardzo ładnie a teraz odmień się i nauczymy się nowego jutsu a mianowicie bunshin no jutsu ale na początku powiedz mi na czym to jutsu polega ?
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Ishimoto Gaku 

Natura Chakry: Ziemia
Wiek: 31
Dołączył: 03 Cze 2010
Posty: 2
Skąd: Krasne
Wysłany: 2010-06-03, 16:54   

Po chwili zastanowienia, zapukał lekko w drzwi i wszedł do klasy nr. 4.
- Ohayo. Jestem Ishimoto Gaku.
Rzekł dość głośno.
- Czy mógłbym dołączyć do klasy?
 
 
     
Shizuke Maji 

Natura Chakry: Fuuton
Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 5
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-07-07, 16:35   

"Numer 4.. cóż.. to chyba pechowa liczba.. zawsze byłem zbyt przesądny." Pomyślał ujrzawszy pechową liczbę "Shi" na drzwiach.
Nagle w sali rozległo się pukanie. Po chwili młodzieniec wszedł do klasy. Zamykając za sobą drzwi:
-Witam, Mizuno sensei. Przydzielono mnie do tej klasy. - Przywitał się głośno, mając nadzieje że dobrze zapamiętał imię swego nauczyciela. Od razu starając się nie zwracać na siebie zbytniej uwagi zajął miejsce w ławce.
 
 
     
Setzuzentaru Hyuuga 

Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 67
Skąd: Z nienacka
Wysłany: 2010-07-08, 12:03   

"A więc jestem. To tutaj zaczyna się moja historia." - myślałem sobie przed wejściem do klasy numer cztery. "No cóż... do roboty!" - bez ociągania się chwyciłem za klamkę i energicznym ruchem otworzyłem drzwi.
- Dzień dobry Mizuno-sama. Jestem tu nowy - przydzielono mnie do pańskiej klasy. - Przywitałem się głośno z szerokim uśmiechem na ustach. Następnie, nie czekając na jakieś specjalne zaproszenie zająłem pierwsze wolne miejsce.
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-07-08, 18:39   

- Dzień dobry, cieszę się, że znacie moje imię najwyraźniej jestem bardzo sławny. - zaczął uśmiechając się - No skoro znacie moje imię to nie muszę mówić nic o sobie ale was to nie ominie. No dobra zacznijmy od Ciebie Shizuke powiedz mi kilka słów o sobie zanim zaczniemy trening a potem ty Setzuzentaru... Mówił Ci ktoś, że masz strasznie długie i trudne do wymówienia imię? - zakończył pytaniem najwyraźniej był to typ luzaka.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Shizuke Maji 

Natura Chakry: Fuuton
Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 5
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-07-08, 18:48   

- Cóż... pochodzę z kraju wiatru, jednak mam zamiar zostać shinobi konohy. W przyszłości mam zamiar zostać kuglarzem, posługiwanie się marionetkami i tym podobne.. -
Spokojnie opowiadał o sobie.
 
 
     
Setzuzentaru Hyuuga 

Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 67
Skąd: Z nienacka
Wysłany: 2010-07-08, 23:50   

- Tak, nie raz - zaczerwieniłem się lekko. - Wszyscy jednak mówią mi Set. Przynajmniej szybko mnie pan nie zapomni Mizuno-sama. Przed nauką w akademii dużo trenowałem swoje ciało. Szczerze mówiąc to mam nadzieję że to mi się tutaj przyda. - nie próbowałem tutaj ukryć uśmiechu.
- Moje Nindo to przede wszystkim współpraca w grupie oparta na zaufaniu. Chcę być znany w całym świecie shinobi nie tylko dzięki swojej sile ale także dzięki umiejętności współpracy i poświęceniu dla drużyny! - zakończyłem głośniej swoją wypowiedź. Usiadłem i miałem nadzieję iż zostanę dalej dobrze przyjęty.
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-07-13, 18:52   

- Dobra... zaczniemy teraz naukę pieczęci alboooo nie. Zadam wam parę pytań i odpowiecie mi wszystko co wiecie na ten temat. A więc pytanie do Shizuke: proszę mi powiedz rodzaje jutsu. A ty Set opisz mi naturę chakry jaką posiadasz. - powiedział uśmiechając się.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Setzuzentaru Hyuuga 

Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 67
Skąd: Z nienacka
Wysłany: 2010-07-26, 12:40   

Spokojnie podniosłem się z krzesła i lekko przymykając oczy zacząłem opisywać mają naturę chatry - powietrze
- A więc - moja natura chatry to Fuuton. Dzięki niej mogę bez problemu kontrolować powietrze. Gorzej niestety z innymi żywiołami - w ogóle nie potrafię z nich korzystać i, niestety, pewnie nigdy nie będę umiał. Z tego co słyszałem Fuuton to jeden z najlepszych żywiołów, ale naprawdę nie mogę sobie wyobrazić jak może równać się z potężnym Raitonem, bądź Katonem. - W tym momencie przerwałem, chwilę zastanawiałem się co mówić dalej.
- Cóż.... wydaje mi się że to wszystko na ten temat. - Po tych słowach usiadłem i czekałem na opinię nauczyciela.
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-27, 15:29   

Set, przejmuję Cię. Klasa numer 10.
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |