• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomysł na "upiększenie" domu
Autor Wiadomość
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-06-11, 19:08   Pomysł na "upiększenie" domu

No więc tak. Mój pomysł dotyczy domów, do których będzie można kupować lub robić samemu(przy odpowiednich umiejętnościach) różne "upiększenia" takie jak np.:

1.Kwiaty, wazony itp. - uwzględniam robienie ogródka dla zbieraczy ziół oczywiście tylko podstawowe zioła:)

2.Kukły, bronie, zbroje - aby ćwiczyć((KUKŁY NIE BĘDĄ ZASTĘPOWAĆ SALI TRENINGOWEJ CZYLI NIE BĘDĄ PRZYZNAWANE BONUSY)) i przygotowywać się do misji/wypraw oraz, aby mieć stojaki itp. do przechowywania starych/nowych, a także jak było w pierwszych założeniach - artefaktów.

3.Rozbudowa domu - każdy później będzie pewnie chciał większy dom z racji na zakupowanie tzw. "upiększeń" i przy okazji tutaj wspominam trzeba będzie się zwracać o rozbudowę domu do Kage wioski z czymś takim(oczywiście to jest pismo, albo jak kto woli list):

---------------»»Prośba o zakupu potrzebowanej ilości ziemi(z ograniczeniami);
---------------»»Prośba o rozbudowę danej części domu;
---------------»»Prośba o wprowadzenie większej ilości okien(jeśli wam potrzeba).


4.Kolorowanie, tapetowanie itp. - tak jak jest napisane^^ wszyscy chcą mieć swojego typu i koloru dom, a nawet rezydencję jakiegoś klanu więc KOLOR jest świetną podstawą do jego uwydatnienia i odróżnienia od innych, który nada mu jego oryginalność.

----------------------------------------------------------------------------PROPOZYCJE------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------POTEM Z EDYTUJĘ TEN POST--------------------------------------------------------------

Tutaj możecie składać także propozycje czym można byłoby "upiększać" dom w taki sposób:

Cytat:

Nazwa przedmiotu:
Wielkość: może być od do
Kolor: jakikolwiek chcecie^^
Cena: oczywiście rozsądne ceny:P

_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
Ostatnio zmieniony przez Dosinka :* 2010-06-11, 20:20, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Wysłany: 2010-06-11, 19:33   

Ostatnio zmieniony przez Dan Kaguya 2010-06-11, 20:20, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-06-11, 19:33   

Jestem za.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-11, 19:48   

Przecież to jest dostępne. Bogatsza osoba rozbudowuje sobie dom, buduje nowy, wystraja na piękno, jeżeli ma takie predyspozycje. I jest coś takiego jak umiejętności ślusarskie? I co żeś zrobiła, że forum rozciąga?
_________________



 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-06-11, 20:07   

Zasadniczo raczej kiepski pomysł, każdy może sobie wyszykować mieszkanko jak mu się podoba w sumie chyba od razu
_________________

 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-06-11, 20:18   

Haha od razu wiedziałem, że będą komplikacje^^

No więc tak:

1.Z tym ślusarstwem można sobie odpuścić bo to faktycznie poroniony pomysł xD

2.@Sjan chodzi mi nie tylko o bogatsze osoby takie jak np. te które tworzą swój klan tylko te, które mają swój dom. Mimo, iż nie napisałem, że rezydencja dostępna dla Klanów, Kage itp. to sądziłem, że to było jasne :P

3.Jak niby od razu? W prawdziwym życiu to ci nawet chodnik w Polsce robią ileś tygodni. Więc każda przebudowa przecież będzie ileś trwała prawda? Im więcej tym dłużej :<. To są tylko założenia/pomysły jakie dałem.

4.No po czwarte to mogę tylko powiedzieć, że to będzie dostępne tylko od Chuunina, bo jak sobie wyobrażacie Gennina z kupą kasy? Chyba nikt na sianie nie śpi co^^?
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-30, 19:38   

Ale mi pasuje :) Tylko trzeba by było zrobić listę takich duperelków do kupienia.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Katsumi Toshishai 


Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 28
Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 199
Skąd: Nieciecz
Wysłany: 2010-06-30, 20:28   

Ja mam taki pomysł, ale pewnie się nie spodoba, ale do odważnych świat należy ;p
Jak wiemy w naruto jest hazard można było, by zrobić coś w typie lotto i, że wykupuje się los za np 25rou i obstawia się numerek od 1 do 30.A w niedziele jest podawany wynik, żeby nie męczyć adminów codziennie.Liczy losowane, by były przez program oto link http://www.losowe.pl/liczba i pierwsza liczba jaka się wylosuje ta jest podawana.
Sorry nie tu wstawiłem
_________________
KTO NIE PRZESTRZEGA PRZEPISÓW, ZASAD JEST ŚMIECIEM.ALE TEN KTO NIE DBA O SWOICH TOWARZYSZY JEST JESZCZE WIĘKSZYM ŚMIECIEM!"
Ostatnio zmieniony przez Katsumi Toshishai 2010-06-30, 20:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-06-30, 20:32   

Spoko pomysł, jestem za. Takie coś urozmaici grę.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |