• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Klasa nr 9
Autor Wiadomość
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-06-19, 10:21   

20%

-Spróbuj sobie wyobrazić kiedy kumulujesz chakre że ty oraz pieniek podążacie w swoim kierunku- próbował jakoś wyjaśnić tę technikę sensei
_________________

 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 166
Wysłany: 2010-06-19, 10:26   

 
 
     
Umeki Douhito 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 166
Skąd: M-C
Wysłany: 2010-06-19, 10:26   

-Dobrze

Staram się zgromadzić kolejne pokłady chakry w sowim ciele. Gdy tylko czuję moc przepływającą przez moje ciało mówiącą mi że to już. uwalniam spore ilości chakry wyładowując je na pieniek, staram sie jak mogę aby pieniek znalazł się na moim miejscu, a ja na jego tak aby wszystko wyglądało jak powinno. Gdy tylko to robię wypowiadam:

-Kawarimi no Jutsu!
 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-06-19, 11:52   

50%
_________________

 
 
     
Umeki Douhito 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 166
Skąd: M-C
Wysłany: 2010-06-19, 12:24   

"Wyobraź sobie, tyle usłyszałem, jednak to nie jest takie proste. Nawet wiedząc jak to wykonać muszę jeszcze dojść do tego krok po kroku, a czas na naukę techniki kolejnej niestety mi ucieka. Jak to wykonać aby w końcu wyszło poprawnie? Spróbuję jeszcze parę razy może uda się dokładnie to wykonać"

Spoglądam na pieniek, wyobrażam Sobie, że lecą we mnie 2 kunai. Po chwili skupiam dość szybko chakrę i kontrolując ją staram podmienić się bardzo szybko z kłodą. Wysyłam moją chakrę na miejsce kłody tak aby na moim miejscu nie pozostało nic prócz niej. Nie chcę aby ktoś od razu zauważył mojej pozycji.
 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-06-19, 12:59   

75%
_________________

 
 
     
Umeki Douhito 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 166
Skąd: M-C
Wysłany: 2010-06-19, 13:05   

"Cos znowu mi nie wyszło, muszę tym razem pożądnie się kupić i wykonać tą technikę jak na leży"

Zamykam oczy, widzę siebie na polu walki leci we mnie 2 kunai i 2 shurikeny, ja stoję na środku polanki. Zauważam małą kłodę i staram się wykorzystać daną sytuację. Skupiam bardzo szybko chakre i emituje ją bardzo szybko w miejsce kłody. Na miejscu kłody widzę Siebie a kłoda leży tam gdzie byłem obrzucana różnego rodzaju bronią. Po tej długiej chwili namysłu staram się to wszystko wykonać w realnym świecie, tym razem biorę marionetkę za przeciwnika który rzuca czymś we mnie. Ja natomiast tak jak pomyślałem wcześniej emituję chakrę na miejsce kłody i zamieniam się z nią miejscami, a po wykonaniu techniki słychać tylko PUF.
 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-06-19, 13:20   

100%

-Teraz jeszcze Shunshin i będziesz miał egzamin- powiedział sensei wyciągając z szuflady kolejny tom książki
_________________

 
 
     
Umeki Douhito 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 166
Skąd: M-C
Wysłany: 2010-06-19, 13:27   

-Może jakaś mała wskazówka jak wykonać tą technikę

Stoję naprzeciwko swojego nauczyciela spoglądając mu w oczy, po czym rozglądam się po sali i rozglądam się szukając wzrokiem czegoś co mogłoby mnie zainteresować.
"Czasami przyda mi się pomoc kogoś bardziej doświadczonego ode mnie, nie mam pojęcia jak zabrać się do tej techniki. Już z poprzednią miałem problem, a co do tej to już kompletnie leże"
Skumulowałem troszkę chakry w ciele robiąc jeden znak i zacząłem medytować tak aby moja chakra była bardziej do opanowania. Staram się aby moja umiejętność manipulacji chakrą wzrosła poprzez zabawę nią a także medytacje dzięki której mogę się odprężyć. Po skumulowaniu sporej ilości mocy w ciele, używam jej do szybkiej teleportacji. Najlepiej jak potrafię staram się dzieki swojej chakrze przenosić się z miejsca na miejsce, nie podmieniając się z żadnym przedmiotem.
 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-06-19, 13:37   

//Sam się trudziłem jak wykonać to jutsu ale jakoś poszło//

40%
_________________

 
 
     
Umeki Douhito 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 166
Skąd: M-C
Wysłany: 2010-06-19, 13:49   

//Nic nie dodałeś do kontroli chakry? Dziwne;] Przeciez pisałem że medytuje i w ogóle od kilku postów daje ci do myślenia z tą manipulacją .

Kontrolując swoją chakrę i na to jakie efekty dał mi ten pierwszy raz wykonania tej techniki jestem z Siebie zupełnie zadowolony. Po raz drugi staję w pozycji w której zbierałem siłę na użycie techniki, troszeczkę kontroluję swoją chakrę i po raz kolejny przystępuję do wykonania techniki jak należy. Staram się teleportować z jednego miejsca na drugie, z drugiego na trzecie tak aby osoba która chce mnie uderzyć miała ogromne problemy z trafieniem mnie.
"Nie miałbym tak dużych problemów z opanowaniem tej techniki gdybym był chodź odrobinę szybszy, technika jest dość prosta jednak trzeba odkryć o co w niej chodzi i dojść krok po kroku jak się jej nauczyć"
 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-06-19, 13:56   

//Napisałem wcześniej że po egzaminie dam ci wszystkie staty :P

70%
_________________

 
 
     
Umeki Douhito 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 166
Skąd: M-C
Wysłany: 2010-06-19, 14:10   

//Dobrze, sorki zapomniałem.

"Tym razem musi mi się udać i to tak porządnie"
Jeszcze raz koncentruję chakre w całym swoim ciele i zatrzymuję się na moment namysłu "Dlaczego tym razem mi się nie udało wykonałem wszystko tak jak powinienem, a jednak to i tak nie wystarczyło i było zbyt mało aby wykonać tą technikę. Co powinienem zrobić? Może powinienem wyobrazić Sobie walkę z kimś i rzuty czymś we mnie, starałbym się unikać ciosów poprzez tą technikę. Musiałbym to robić za pomocą szybkich i energicznych ruchów dzięki swojej mocy. No tak przecież to mi może pomóc, że nie wpadłem na to wcześniej" Chłopak po raz kolejny koncentruję chakrę, tym razem skupia się bardziej na nogach swojego ciała, tak aby chociaż troszeczkę więcej znalazło się w nich chakry. Gdy tak się staję zaczyna się bardzo szybko teleportować z miejsca na miejsce, tak aby jego przeciwnik nie zdołał go niczym trafiać.
 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-06-19, 17:33   

100%

-OK, udało ci się teraz czas na egzamin. Spotkamy się na arenie- powiedział sensei, nie odwracając wzroku od książki.

//W egzaminach założę temat :P
_________________

 
 
     
Umeki Douhito 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 166
Skąd: M-C
Wysłany: 2010-06-19, 19:13   

Po chwili namysłu podążam za moim nauczycielem na polanę egzaminacyjną.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |