• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Ja i Ona
Autor Wiadomość
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-05-29, 21:35   

"Pieczęć Tygrysa" - pomyślałem i jak najszybciej się dało użyłem Doton no jutsu chowając się przed spodziewanym atakiem ogniem pod ziemie.
" Cholera.... " - przekląłem w myślach przemieszczając się pod ziemią pod miejsce gdzie ostatnio znajdował się wróg.
- To cię załatwi... Daijigoku no Jutsu [Doton] ! - użyłem jutsu które natychmiast wytworzyło lej zasysający wszystko z góry....
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Wysłany: 2010-05-30, 01:06   

 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-05-30, 01:06   

Karasu:
Nagle bardzo dokładnie wyczułaś 5 innych chakr dookoła miejsca w którym poprzednio była nikła chakra twojego kompana

Shisen:
Twój przeciwnik ułożył kilka pieczęci po czym krzyknął -Furai no Jutsu - po tym na jego plecach wyrosły skrzydła z chakry a on wzniósł się na nich ponad krater po tym ułożył znów pieczęcie wystawił rękę i cały "śnieg" zaczął się podnosić i krążyć wokół niego po tym znów coś zrobił a ty czułeś że wszystko wokół zaczyna być gorące i cię parzy
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-02, 13:18   

-Wiedziałam, że w coś się wpakuje...-Mruknęła podirytowana, przeklinając kompana w myślach. Starając się podążać tropem chakry, pobiegła zobaczyć, co tam się dzieje. Oczywiście nie zamierzała robić zamieszania wokół swojej osoby, tylko trzymać się w cieniu, wybadać sprawę, zanim w ogóle zacznie działać.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-03, 21:14   

- Cholera... - przekląłem wyskakując ponad lej używając na gościu otoczonym przez śnieg Hai Seki Shou [Katon]
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-06-03, 22:20   

Shisen:

Twój atak po prostu rozbił się o jego powłokę "tańczącego śniegu" a po chwili z miejsca w którym był koleś wystrzelił w ciebie strumień magmy

Karasu:

Widziałaś 5 kolesi dookoła twojego towarzysza tworzących spore koło, robili jakąś barierę, była na tyle silna że mogłaś zobaczyć ją gołym okiem, w środku był Shisen jeszcze z jakimś innym kolesiem
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-04, 13:55   

Przeklęła pod nosem, obserwując ich z ukrycia. Wypadałoby pomóc. Wymyślić jakiś plan...Sensowny plan. Oj, to komplikuje sprawę. Przyjrzała się bliżej przeciwnikowi. "Cholera, co to jest? Jak się tego pozbyć? Hm...nie ma sensu uderzać w barierę. Pozbędę się tych gości.-Pomyślała, przygotowując się do skoku. Użyła Dai Endan posyłając ogromną kulę ognia w jednego z nich, którą podsyciła podmuchem wiatru. Według planu miał powstać potężny wybuch. Wykonała Hana Tonsou, zamieniając się w płatki róż i tym sposobem unikając poparzenia.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |