• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukiwania złodzieja napadającego na kawiarnie i sklepy
Autor Wiadomość
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-05-25, 17:07   

No dobra, to był fałszywy alarm. Jeszcze raz przepraszam i... w tym momencie przerwałem monolog i spojrzałem podejrzliwie na człowieka z którym starałem się rozmawiać. Po chwili jednak dodałem: No nic do widzenia . Po wypowiedzeniu tych słów użyłem Doton no Jutsu i przemieszczając się pod ziemią, wróciłem do miejsca, w którym znajdowałem się przed tym niefortunnym atakiem. Znów wysłałem węże by przeczesały teren, lecz niektóre miały dokładniej przyjrzeć się właścicielowi. Nie byłem pewny jego tożsamości, więc wolałem nie ryzykować. Podczas oczekiwań na przybycie węży staram się wyłapać, czy w okolicy nie ma jakiś owadów. Wiem, że podczas takiego zmroku ciężko jest cokolwiek zobaczyć, ale liczyłem na trochę szczęścia.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Doton
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Wysłany: 2010-05-25, 17:15   

_________________

 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-25, 17:15   

Ku twojemu zdziwieniu owy starzec zmienił niespodziewanie kształt! Spłaszczył się tak, że przecisnął się między szparą w drzwiach! Niesamowite, jak on to robił?
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-05-25, 17:23   

Coś tu nie gra! Muszę się temu przyjrzeć jeszcze dokładniej.... Za pomocą techniki Dekata Ki wspiąłem się na jakieś drzewo, z którego mogłem dokładnie prześledzić zachowanie staruszka. Jeśli w okolicy nie było drzew, jako moją "miejscówkę" wybrałem dach innego budynku. Jeśli drzwi były zasłonięte każę wężom wtargnąć do środka, przez szparę w drzwiach, lub inny przesmyk. Jeżeli on jest właścicielem to dla czego nie użył kluczy? zastanawiałem się.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-25, 17:29   

Miałeś świetne miejsce widokowe. A to ci dopiero! Staruszek wcale nie był staruszkiem! Zmienił się w jakiegoś młodego, sądząc po sylwetce, mężczyznę! Widziałeś, jak wyjmuje jakąś dziwną rzecz i z łatwością otwiera sejf ukryty pod ladą.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-05-25, 17:33   

Dobra jesteś mój powiedziałem, po czym zeskoczyłem z drzewo, chowając się pod ziemią za pomocą techniki doton no jutsu. Schowałem się metr przed drzwiami. Węże też były w gotowości. Niektóre miały go nadal obserwować, by nie zmienił wyjścia, inne czyhały na niego przy drzwiach.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-25, 17:50   

Gościu zabrał kasę i chciał wyjść ze sklepu, ale zauważył was w ostatniej chwili. Zatrzymał się i uśmiechnął perfidnie.
-I myślisz dzieciaku, że mnie pokonasz? Phi! Niedoczekanie!- Za pomocą nieznanego ci Jutsu zmienił swój wygląd. Był zupełnie chudy, tak chudy, że mógł się bez problemu przecisnąć przez szparę w drzwiach. To nie było zwykłe Henge.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-05-25, 19:30   

No to się złamasie zabawimy odpowiedziałem chudzielcowi z przekąsem, po czym wykonałem 2 bunshiny, które miały za zadanie mnie zasłonić. Sam w tym czasie wykonałem shunshina za plecy i próbowałem go zaatakować za pomocą kunai'a. Następnie odskakuje i przymocowuję notkę do innego kunai'a. W trakcie wykonywania tych czynności staram się go zaatakować igłami z chakry, które tworzę przy pomocy fukumi hari.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-26, 17:27   

Nic nie wyszło z twoich ataków, bo gościu dziwnym sposobem omijał wszystkie kunaie i igły. Zmieniał kształty swojego ciała w zależności od sytuacji. Skubaniec...Nie szło go trafić.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-05-26, 19:53   

Wykonałem doton no jutsu, po czym postanowiłem, że wykonam hebi sumi, aby węże "wylęgały się" spod ziemii. Następnie, kiedy on sobie próbował z nimi poradzić to wyskoczyłem i próbowałem wykonać konoha reppu&senpuu, a jeżeli nie podziałało, to chciałem wykonać jeszcze kurou sei, aby pal wybił przeciwnika w powietrze, a następnie pociągnąć mu z tokkena. Jeżeli i tego by uniknął, to podczas wyskakiwania z ziemii pozostawiłem wybuchową notkę, którą aktywowałem zaraz po atakach.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-28, 18:00   

I to było to. Przeciwnik choć unikał twoich ataków, nie umiał odskoczyć od siły wybuchu. Słysząc huk, zjawili się ludzie z ANBU.
-Dzięki młody, przejmujemy sprawę.-Powiedział jeden z nich.
-Dobrze się spisałeś.

//misja wykonana//
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-05-28, 20:45   

Prawie osłupiałem, gdy zauważyłem ANBU, którzy chwytają złodzieja. Kurde co jest grane pomyślałem, lecz za chwilę się ogarnąłem i pobiegłem złożyć raport z misji.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |