• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Klasa nr.18
Autor Wiadomość
Elth H'aku 


Natura Chakry: Suiton (Woda)
Wiek: 38
Dołączył: 13 Kwi 2010
Posty: 159
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2010-04-17, 22:29   

Przysłuchuję się dokładnie i przyglądam sensei, który siedzi na krześle. Następnie rzucam już ja prawdziwym shuriken-em wykonując Kawarimi no Jutsu z manekinem na końcu sali. Jeden z cieni także rzuca shiriken-a w tym samym czasie, robimy to tak aby oba się nałożyły. Drugi cień natomiast wychodzi z sali i znika za drzwiami.
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton (Woda)
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Wysłany: 2010-04-17, 22:34   

 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-17, 22:34   

Ja na krześle się rozpłynąłem to był zwykły Bunshin a drugiego mnie zobaczyłeś na suficie na którym stałem za pomocą Dekata Ki mówiąc
-Brawo co teraz zrobisz
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Elth H'aku 


Natura Chakry: Suiton (Woda)
Wiek: 38
Dołączył: 13 Kwi 2010
Posty: 159
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2010-04-17, 23:22   

Zwracam uwagę czy mówiłeś do mojego klona czy jednak do mnie, tymczasem klon za drzwiami wykonuję technikę Henge no Jutsu. Ja przygotowuję dwie techniki do wykonania Utsusemi no Jutsu i Shunshin no Jutsu. Klon który jest w klasie, porusza się w przeciwległy względem mnie narożnik sali.
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-17, 23:23   

Ja z sufitu zeskakuje na ziemię po czym rzucam szybko kunaia w każdego z was klony zniknęły a prawdziwy ty użyłeś Shunshin, ja tymczasem usiadłem sobie na biurku
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Elth H'aku 


Natura Chakry: Suiton (Woda)
Wiek: 38
Dołączył: 13 Kwi 2010
Posty: 159
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2010-04-18, 00:19   

- Czy to oznacza koniec treningu sensei?
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-18, 00:26   

-Powiem ci chłopcze że jesteś dobry więc oficjalnie mianuję cię geninem - powiedziałem i wyciągnąłem z biurka opaskę i ci ją podałem
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Elth H'aku 


Natura Chakry: Suiton (Woda)
Wiek: 38
Dołączył: 13 Kwi 2010
Posty: 159
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2010-04-18, 00:30   

- I to tyle? - lekko zaskoczony odebrałem opaskę, tymczasem do klasy weszła pani z sekretariatu i oznajmiła:
- Sensei Ire, ma pan gościa.
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-18, 00:31   

-Proszę niech wejdzie właśnie mój uczeń został geninem - powiedziałem klepiąc młodego po ramieniu
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Elth H'aku 


Natura Chakry: Suiton (Woda)
Wiek: 38
Dołączył: 13 Kwi 2010
Posty: 159
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2010-04-18, 00:35   

W tym momencie klon zrobił puff, a ja dodałem:
- To było specjalnie czy jednak w końcu udało mi się odwrócić Twoją uwagę sensei? - zapytałem już swoim normalnym niepewnym głosem. A opaskę nałożyłem na szyję "Może się przydać i zasłonić jedno z wrażliwszych miejsc" - pomyślałem.
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-18, 00:38   

-Daj spokój młody przecież ta babka która przyszła nie pracuje w akademii - powiedziałem szturchając go lekko i wracając za biurko
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Elth H'aku 


Natura Chakry: Suiton (Woda)
Wiek: 38
Dołączył: 13 Kwi 2010
Posty: 159
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2010-04-18, 09:04   

- Sensei, mam jeszcze kilka pytań:
Z tego co powiedziałeś gdy pierwszy raz chciałem przystąpić do testu to wynika, że nie mogę się już tu uczyć. Teraz tak przyglądając się swojemu treningowi to uczyłem się tylko technik, a co z normalnymi stylami walki? Czasami najprostsze i najbardziej absurdalne wyjście może okazać się najlepsze.
I tutaj jest moje drugie pytanie: czy w akademii można ćwiczyć używanie shuriken i kunai? Ponadto jest pewien rodzaj broni którym chciałbym się nauczyć walczyć, bo widzisz nauczycielu, mam w domu taką jedną starą książkę. Mówi ona o historii wioski, która została zniszczona podczas walk z Akatsuki.
Znalazłem w niej opis jednego z niesamowitych shinobi, choć niedokładny bo wcześnie zginął, miał chyba 14 czy 15lat. Wygląda na to, że był bardzo młody, a już porównywano go do ANBU, a nawet wyżej. Potrafił wykorzystać konkretną broń i do ataku i do obrony, przy czym nie nosił żadnej innej, do tego potrafił wykonać kilka pieczęci jedną ręką co pozwalało mu używać kilku technik bez użycia obu i wykorzystywać je w trakcie zwarcia. Chodzi mi o Haku z klanu Shiro, słyszałeś może o nim sensei?
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-18, 10:21   

-Tak słyszałem o nim zginął w krainie fal z ręki Hatake Kakashieg'o ale prawda był silny a co do treningów to będziesz je kontynuować ale już nie pod moim okiem
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Elth H'aku 


Natura Chakry: Suiton (Woda)
Wiek: 38
Dołączył: 13 Kwi 2010
Posty: 159
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2010-04-18, 10:25   

- Jest jeszcze jedna nurtując mnie rzecz, mianowicie Natura mojej chakry. Wiem, że shinobi posiadają przynajmniej jedną, więc zapewne ja też, ale nie wiem jaką, czy da się to jakoś sprawdzić? Słyszałem coś o specjalnych kartkach, ale nie wiem gdzie taką można zdobyć i czy wogóle mnie na nią stać jeśli trzeba by zapłacić.
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-18, 10:27   

-Spokojnie mam tu plik takich kartek - powiedziałem po czym poszperałem w biurku a kiedy już poszperałem podałem mu kartkę i powiedziałem
-Podziałaj na nią chakrą
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Elth H'aku 


Natura Chakry: Suiton (Woda)
Wiek: 38
Dołączył: 13 Kwi 2010
Posty: 159
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2010-04-18, 10:32   

Wyciągnąłem rękę i odebrałem pergamin, po czym skoncentrowałem niewielka ilość swojej energii i skierowałem ją do dłoni w której był owy skrawek papieru. Powierzchnia została pogięta w dziwny sposób mimo iż nie podziałałem na nią zwykłą fizyczna siłą. Następnie oddałem kartkę nauczycielowi i zainteresowany czekałem na to co usłyszę.
Ostatnio zmieniony przez Elth H'aku 2010-04-18, 10:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |