• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Las śmierci, Brama nr. 2
Autor Wiadomość
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-03, 14:12   

Widzę, że Seiso dość dobrze sobie radzi, pomyślałem i zanurzyłem się pod ziemią techniką Doton no Jutsu. Gdy znajduję się za przeciwnikiem wychodzę i atakuję go w plecy za pomocą Yamagi no Mai. Staram się przebić mu żebra i trafić w płuca. Następnie cały czas go atakuję kośćmi, by zranić go w jak największej ilości. Gdy przeciwnik unika, lub robi Kawarimi, sam oddalam się kilka metrów od miejsca walki robiąc Shunshin no Jutsu i próbując wyszukać wroga.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Wysłany: 2010-04-03, 14:20   

 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-04-03, 14:20   

Seiso trafił przeciwnika wszystkimi atakami, a Simeon przebił go na wylot. On jednak zaczął się śmiać jak opętany. Po chwili zniknął. Następnie pojawił się za Simeon'em i załapał go za gardło podnosząc go i dusząc.

Imago masz
5% <--- siły
od 15% <--- możesz zacząć walkę.
_________________



 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-03, 14:29   

/Dzieki/
O kurcz Simeon sobie raczej ni radzi, ale co ja mogę zrobić...powiedziałem szeptem trochę bezradnie, po czym szybko zmieniłem miejsce pobytu by przeciwnik , który ciągle mnie zaskakiwał i szybko przeczołgałem się pod kolejne drzewo i tam odpoczywałem o niczym nie myśląc.
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-03, 14:29   

Z całej siły wierciłem się i próbowałem wyplątać, jednak nie panikowałem. Przywołałem do siebie węże, aby próbowały unieszkodliwić przeciwnika, a ja sam użyłem szybko Kurou Sei, gdyż miałem wolne ręce, wybiło nas obu w powietrze. Następnie wziąłem kunaia i zacząłem wbijać go w rękę duszącego mnie przeciwnika. Kiedy spadaliśmy starałem się wykonać Doton no Jutsu, aby wejść pod ziemię, amortyzując upadek, a przeciwnik powinien go boleśnie odczuć.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-03, 14:35   

Widząc poczynania Simeona zastanowiłem się chwilę. Jeśli udało mu się za pomocą Kurou Sei wybić się z wrogiem w powietrze to gdy spadali przystąpiłem do akcji. Wyskoczyłem do góry i zahaczyłem przeciwnika ogonem raniąc go. Trafiłem poprzednimi senbonami więc trucizna powinna już działać, wróg powinien słabnąć a za niedługo umrzeć. Jeśli udało mi się zahaczyć go ogonem to staram się owinąć wokół niego by odłączyć go od Simeona i wyrzucić go w drzewo.
_________________

 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-04-03, 14:40   

Ataki się powiodły. Nie widać było po przeciwniku, że trucizna działa.
-Tylko tyle?
Zapytał po czym Wykonał jakieś pieczęci, a z ziemi zaczęły wychodzić następne fale szkieletów z mieczami.
_________________



 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-03, 14:45   

/ Ile % siły mam ? /

Teraz już najwyraźniej nie musiałem się ruszać z miejsca by przeciwnik mnie nie szuka ba jest zajęty,szybko siadłem pod drzewem po turecku i zacząłem zbierać chakrę po czym rozłożyłem się i przymknąłem oczy i starałem się o niczym nie myśleć by nie marnować chakry i energii.
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-03, 15:02   

Trzeba mu unieszkodliwić ręce! krzyknąłem w stronę towarzyszy, widząc jak po wykonaniu pieczęci wychodzą szkielety. Ja je odciągnę! wrzasnąłem i wykonałem Kurou Sei w grupkę umarlaków. Potem atakowałem je kombinacją Konoha Reppuu i Konoha Senpuu. Chciałem zmniejszyć ich ilość pozwalając Seiso dojść do oponenta. Następnie wykonałem Shunshin no Jutsu i biorąc miecze zniszczonych szkieletów rzucałem w tych całych, by nie tracić chakry. Potem przeniosłem się na drzewo i kazałem wcześniej stworzonym wężom wplątywać się między nogi umarlakom. Chciałem skupić na sobie uwagę jak największej ilości kościanych wrogów.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-03, 15:19   

Simeona ułatwił mi sprawę, dobrze mi się z nim współpracowało. Ruszyłem na głównego przeciwnika. Jeśli jakieś nieodciągnięte szkielety stanęły mi na drodze to je zniszczyłem. Będąc by przeciwniku zamarkowałem cios wzmocnioną rękawicą w brzuch, a tak naprawdę nade mną błyskawicznie wyskoczył ogon, którym chciałem odciąć głowę przeciwnika. Jeśli składał hołd jashinowi to mógł nie czuć naszych ciosów, jednak bez głowy nie mógłby kontrolować własnego ciała.
_________________

 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-04-03, 16:36   

Wszystko szło pięknie, ale przeciwnik użył Kawarimi. Po chwili pojawił się obok Imago któremu wystawała głowa z nad krzaków. Wykonał jakieś pieczęci po czym z ziemi wyszła tablica do której przypiął Imago.
-To teraz zrobię operację na otwartym sercu waszego przyjaciela... Może wam jeszcze kiedyś pomoże w egzaminie na chuunina.
Powiedział, a jego ręka zaczęła świecić na zielono. Po chwili jego ręka była w ciele Imago.
_________________



 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-03, 16:46   

/ Ile mam % siły , bo nie napisałeś/

Cholera jasna, jak tak możesz atakować bezbronnego... krzyknąłem po czym poczułem że z ust leci mi krew ,Teraz jestem zdany już tylko na przyjaciół ,dlaczego jestem taki słaby , dlaczego niech ktoś mi odpowie ! ! ! zacząłem lamentować we własnej głowie , po czym starłem się jakoś na spokojnie uwolnić z więzienia, próbowałem robić kawarimi i shinushin.
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-03, 16:48   

Kiedy przeciwnik tracił czas na gadanie ja opuściłem dołem Hiruko i za pomocą doton no jutsu pojawiłem się za przeciwnikiem. Jednym kunaiem podciąłem mu gardło a drugiego wbiłem w głowę. Następnie wyprowadziłem kopnięcie w tył jego kolana co by trochę kucnął i złapałem jego głowę w obie ręce w celu skręcenia karku. Po tym zapadłem się pod ziemię i wróciłem do Hiruko.
_________________

 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-03, 16:51   

Użyłem po raz kolejny węży, aby oplątały wszystkie szkielety. Następnie podbiegłem w stronę tego kolesia, co go trzymał. Postanowiłem jednak, że może to być genjutsu i na wszelki wypadek użyłem Kai! Potem rzuciłem Shurikenem w kierunku tego "chirurga". Użyłem także bushiny, aby ściągnęły na siebie uwagę szkieletów. Potem zrobiłem Kirigakure no Jutsu i Doton no jutsu. Schowałem się pod ziemią i wyjąłem z niej rękę wciągając także pod ziemię przeciwnika w nadziei, że to pomoże.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-04-03, 17:01   

Atak Seiso się udał w pewnym sensie. Gdy tylko próbowałeś wbić mu kunai w gardło on zniknął zostawiając za sobą 3zwoje... 2 nieba i 1 ziemi. Tablica do której Imago był przypięty również zniknęła. Imago zemdlał. Po chwili doszliście do wierzy z Imago na Hiruko.

Zakończyliście 2etap egzaminu
/Imago na 24h do szpitala./
_________________



 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |