• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Stragan Kyuzu
Autor Wiadomość
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-21, 20:36   Stragan Kyuzu

Przy ścianie jednego z dużych, białych budynków rozstawiony jest stragan z różnymi rzeczami, czyli pamiątkami, ozdobami, świeczkami, figurkami oraz co najważniejsze przeróżnymi błyskotkami. Były tam pierścionki, bransoletki, naszyjniki oraz wszelkie inne rzeczy zamawiane także na usługi Jubilerskie. Przy Kyuzu stało dwóch shinobich z Fukyuu jeden z łukiem drugi bez broni. Najwidoczniej często kradziono z tego straganu.
Inne produkty między innymi:


Ciężarki na nogi i ręce:
50 $ - 1 Poziom: Gdy jesteśmy na poziomie Genina albo słabego Chuunina czujemy średnią ciężkość. Możemy biegać ale jest nam ciężko. Przy ćwiczeniach dodają po +1 Siły lub +1 Szybkości na 2 posty treningu. Oczywiście wyklucza się spam oraz gdy używamy jutsu nie zwiększy się nam siła ani szybkość...
150$ - 2 Poziom: Jest to poziom dla silnych shinobi z siłą powyżej 20. Ciężarki na nogi ćwiczą bardzo szybkość i siłę. Dodaje to podczas treningu fizycznego +3 Siły lub +3 Szybkości
300$ - 3 Poziom: Bardzo ciężkie ciężarki. Gdy nie mamy 100+ Siły nie możemy się w nich ruszać. Dodaje nam Szybkości lub Siły +5

Medaliony:
50$ - 1 Poziom: Podstawowy medalik. Do posiadania go wymagane jest przynajmniej 10 pkt. kontroli chakry. Podczas medytacji mamy problemy z kontrolą chakry. Podczas treningu mentalnego dodaje + 1 do chakry.
150$ - 2 Poziom: Medalion, najczęściej używany przez silniejszych shinobi. Do noszenia go wymagane jest przynajmniej 30 pkt. kontroli chakry. Gdy słabszy shinobi go założy, nie może zapanować nad chakrą. Podczas medytacji wzmacnia naszą chakrę o 3 punkty.
300$ - 3 Poziom: Medalion noszony przez najlepszych shinobi. Gdy mamy poniżej 100 pkt kontroli chakry nie możemy używać ani jutsu, ani kontrolować swojej chakry. Podczas treningu mentalnego kontrola jest zwiększana o 5 pkt.


10$ - Papierosy:


50$ - Okulary:
1.
2.


Przy straganie stało paru klientów. Zwracając na Ciebie uwagę starszy mężczyzna zapytał słodkim głosem:
-Co podać szanownemu klientowi?
_________________



Ostatnio zmieniony przez Taharii Yakimo 2010-02-24, 18:00, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Wysłany: 2010-01-21, 20:54   

Ostatnio zmieniony przez Taharii Yakimo 2010-02-24, 18:00, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-21, 20:54   

Sjan wbiegł lekko zdyszany pod stragan przeliczając pieniądze i uderzył ręką w swoje kolano widząc iż nie starczy mu na ciężarki jakie niegdyś widział u Chuunina z Konohy który walczył tylko Tai Jutsu. Zdyszany zapytał:
-Czy mó... Czy mó... Mógłbym zapłacić resztę kiedy indziej? - zapytał pokazując że ma tylko 100 Rou a brakuje mu 50 do ciężarków.
-Jestem... Kapitan Fukyuu Sjan Jin, mógłby pan zapisać na mnie ten rachunek... - potwierdzając to maską którą przed chwilą wyjął zza szaty. Jego płuca lekko go zabolały ponieważ wciągnął dużo powietrza z dymu który został wytworzony przez palącego ochroniarza. Wiatr lekko powiewał obok niego niosąc parę liści. On zaś wdychał swoje ulubione, mroźne powietrze. Otarł pot z czoła a po jego ręku spłynęło parę kropel potu z powodu owego sprintu. Niestety owe ciężarki które sobie zostawił stopiły się mimo niskiej temperatury. Widocznie jego ciało się rozpaliło.
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-22, 15:50   

Idąc przez miasto zobaczyłem ten stragan, zacząłem rozglądać się po towarze i chwilę później powiedziałem:
- Witam, chciałbym kupić ciężarki, najlepiej te średnie... (czytaj. 2 poziom :D )
Wykładam pieniądze i biorę mój zakup, dziękując za transakcję.
_________________


 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-22, 16:00   

Sprzedawca wziął je i podał Ci do ręki biorąc pieniądze. Wziąłeś ciężarki i upadły Ci na ziemię ponieważ puściłeś je bo ściągnęły Cię w dół. Byłeś w stanie je podnieść ale bolały Cię ręce już od samego trzymania.
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-22, 16:09   

Wytężyłem siły i podniosłem ciężarki. schowałem je do plecaka i wróciłem do domu, przygotować się na misję
_________________


 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-23, 16:06   

Sjan podszedł do sprzedawcy i patrząc mu w oczy okiem Yukon spojrzał na produkty... Cicho mówiąc:
-Poproszę tamte papierosy... - skomentował dając pieniądze i odchodząc.
_________________



 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-23, 16:09   

-10$. -Powiedział sprzedawca, nie zwracając uwagi na twoje oczy i wziął kasę.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 26
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-02-20, 15:07   

Przechodząc koło straganu spostrzegłam to czego szukałam, czyli ciężarki.
-Dzień dobry, poproszę ciężarki poziomu pierwszego-powiedziałam i dałam mężczyźnie 50 Rou.
Zabrałam ciężarki i poszłam dalej.
_________________

 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-02-27, 13:23   

-Dzień dobry, poproszę ciężarki pierwszego poziomu. To będzie 50rou, tak? -Powiedziałem i dałem sprzedawcy 50rou.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |