• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Mizuno Uchiha
2009-12-09, 18:04
Podręcznik Gracza
Autor Wiadomość
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-08-03, 11:47   Podręcznik Gracza

Spis Treści:
1. Początek
1.1 Regulamin
1.2 Co zrobić by zacząć?
1.3 Pierwsze Kroki...
1.4 Genin i co dalej?
2. Gra
2,1 Jak napisać poprawny post?
2.2 Misje i inne metody zarabiania pieniędzy
2.3 Awans na następne rangi
2.4 Nuukenin



1. Początek

1.1Regulamin:
• Nie spamujemy.
• Zakaz pisania stylem PoKeMoNoWyM.
• Zakaz używania wulgaryzmów.
• Odnosimy się z szacunkiem do modów i adminów.
• Jedna postać na gracza.
• Zakaz Reklamowania innych forum bez zgody admina.
• Zakaz dopisywania przedmiotów, % opanowania specjalizacji i jutsu, Rou ani żadnych innych rzeczy w KP jeśli nie uległy zmianie podczas jej(postaci) rozwoju.
• Nakaz przestrzegania zasad ortografii.
• Zresetowanie postaci musi być zaakceptowane przez admina.
• Zresetowana postać musi posiadać inne imię i nazwisko niż postać którą grało się poprzednio.
• Można przebywać w jednym miejscu na raz.
• Nick nie może zawierać wulgaryzmów, i cyfr.
• Admini i modzi zawsze mają racje!!
• Wszystkie czynności piszemy w trybie niedokonanym np. Uczę się panować nad Sharinganem.
• Obowiązuje KLIMAT.

1.2 Co robić by zacząć
Najpierw zaznajamiamy się z wszelkimi informacjami z działu Co i Jak ? po czym wypełniamy Kartę Postaci i wysyłamy ją do któregoś z adminów. Gdy nasza karta zostanie pomyślnie zaakceptowana wklejamy ją TUTAJ zakładając nowy wątek. W jego nazwie musi zawierać się IMIĘ i NAZWISKO postaci (Np. Zarix Uchiha). Imię i Nazwisko musi być oryginalne. Wszelkie postacie o imieniu np. Sasuke Uchiha będą odrzucane...

1.3 Pierwsze kroki...
Gdy już macie zaakceptowaną kartę postaci to możecie zacząć grę. Osoby posiadające Kekkei Genkai pochodzące z wioski zaczynają swoją grę w Akademia Ninja.
Gdy już skończycie akademie zostanie wam przydzielona ranga genin dająca wam więcej możliwości.
1.4 Genin i co dalej?
Gdy już posiadacie podstawową rangę w świecie shinobi otwiera się wam możliwość wykonywania misji , treningu i pracy by stać się silniejszym. Tutaj znajdziecie wszystkie rangi i wymagania by je uzyskać.


2. Gra


2.1 Jak napisać poprawny post?
Tutaj zamieszczę wam reguły jak powinny wyglądać wasze posty. Każdy z nich musi zawierać minimum 4 linijki . Post musi być klimatyczny każdy z was musi opisywać przeżycia swojej postaci tak jakby opisywał swoje osobiste odczucia. Wczujcie się w nią, jej zachowanie styl będzie wtedy postać kreowana przez was będzie bardziej realistyczna i unikalna.
Tak piszemy normalną rozmowę (tekst normalny) :
Kod:
- Dzień dobry pani Ikimo. Jak pani się dziś miewa - zapytałem

Tak gdy mówimy głośno lub krzyczmy (tekst pogrubiony) :
Kod:
- [b]Nie dam się zabić[/b] - krzyknąłem

Myśli wyrażamy w ten sposób
Kod:
"Czy ja muszę to znosić ?" - pomyślałem

Każdy z powyższych czynności piszemy w nowej linijce!!
Wszelkie ukryte ruchy piszemy tak
Kod:
[hide] Po użyciu kawarimi chowam się w krzakach nieopodal GRACZ2 i atakuję go od tyłu kunai. [/hide]

Walka wygląda tak.
Kod:
Player 1: Rzucam Kunai w Player 2. Jeśli on go odbije swoim Kunai albo zrobi unik, to wykonam Shunshim no Jutsu za niego i spróbuję wbić w jego plecy katanę

Player 2: Jeżeli on rzuci we mnie jakąś broń miotaną to ja odbiję ją moim Kunai, po czym w razie ataku z jego strony zrobię Kawarimi no Jutsu i użyję Nemuri

Mistrz Gry: Player 1 rzucił Kunai w Player 2, lecz on to przewidział i odbił go swoim Kunai. Player 1 użył Shunshim no Jutsu, po czym zajwił się za Player 2. Niestety, Player 2 zrobił Kawarimi no Jutsu, po czym wykonał Nemuri usypiając i zarazem obezwładniając Player 1. Player 2 wygrał.


2.2 Misje i inne metody zarabiania pieniędzy
Misje są podstawowym źródłem pieniędzy dla każdego shinobi. Dzięki nim nie tylko zarabiamy pieniądze lecz także po wykonaniu pewnej ich ilości możemy starać się o awans na lepsza range shinobi.
Tutaj znajdziecie podstawowe informacje o misjach jak i również możecie prosić o jedną dla siebie.
Inne metody zarabiania pieniędzy:
• Praca w Ichiraku Ramen
• Praca jako dziennikarz Gazetki Shinobi
• Praca jako kurier Ninja
2.3 Awans na następne rangi
Po wykonaniu wymaganej ilości misji na następną rangę składacie podanie w tym samym temacie co prośby o misje. Podanie o egzamin ma wyglądać tak:
Kod:
Imię:
Naziwsko:
Na Jaką Rangę:
Moje misje:
S - (Ile ich macie wypełnionych)
A - (Ile ich macie wypełnionych)
B - (Ile ich macie wypełnionych)
C - (Ile ich macie wypełnionych)
D - (Ile ich macie wypełnionych)

2.4 Nuukenin
Gdy osiągniecie rangę Jounin możecie wkroczyć na drogę zła poprzez morderstwo lub inne karygodne rzeczy. Po udanym przestępstwie musicie założyć wątek w dziale WYPRAWY o nazwie "Ucieczka GRACZA". Każdy Nuukenin jest nieustannie ścigany przez ANBU . Więcej informacji na temat bycia nuukeninem znajdziecie TU
2.5 Konsekwencje Śmierci
Śmierć jest jakże nie przyjemnym przeżyciem dla gracza. Niestety w większości przypadkach zaczęcie od nowa wiąże się z zakończeniem gry na tym forum i niezłymi nerwami dlatego postanowiliśmy dodać mniej krzywdzące jej konsekwencje oto one:
• 24 godzinny pobyt w szpitalu z możliwością przyśpieszenia do 12 godzin za opłatą 500 rou


To by było na tyle mam nadzieję że po przeczytaniu tego tekstu wszelkie niejasności zostaną rozwiane....
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |