• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Trening Nizari'ego.
Autor Wiadomość
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-12, 21:43   

- No dobra młody, pomogę ci...- Powiedział niechętnie demon i wysłał ci swoją chakrę, ulepszając przy tym klony.
50%
_________________


 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Wysłany: 2010-02-12, 22:22   

 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-12, 22:22   

Jak poprzednio skupiłem masę chakry. Tym razem mieszając ją z chakrą demona. Znów ułożyłem 2palce u obu rąk w kształt plusa. Tym razem dłużej się skupiałem, aby klony były idealne. Powtarzałem to kilka razy. Później postanowiłem pomedytować. Usiadłem po turecku i zacząłem medytację. Po paru min. medytacji wstałem, rozciągnąłem się i kontynuowałem naukę jutsu.
-Daj mi trochę swojej chakry.
Powiedziałem do demona po czym jak za każdym razem ułożyłem 2palce u obu rąk w kształt plusa.
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-12, 22:23   

80%
+ 2 chakra
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-12, 22:36   

-Dobra... Muszę to wreszcie opanować!
Krzyknąłem po czym znów stanąłem w lekki rozkroku. Już lekko znudzony. skrzyżowałem 2palce u obu rąk i zacząłem skupiać chakre. W odpowiednim momencie wypuściłem ją w postaci klona. *Uda się, Uda się, Uda się* powtarzałem sobie ciągle. Powstał dym, a z niego wyłonił się...
_________________



 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-12, 22:37   

klon
100%
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-12, 23:30   

-Dobra... Teraz trening na maksa, a później Rasengan.
Powiedziałem po czym zacząłem od robienia 4serii po 50brzuszków i 50pompek. Następnie w stałem i zacząłem biegać. Wpierw biegłem w okół Kanionu. Później jednak zacząłem biec na dalsze dystansy. Przebiegłem obok Doliny Końca podziwiając kamienne figury 1Hokage i Madary Uchiha. Następnie biegłem obok Wioski Tanzoku. Tam zrobiłem okrążenie w okół niej. Gdy poczułem zmęczenie zatrzymałem się w wiosce, aby kupić butelkę wody i kanapkę. Gdy skonsumuję zaczynam biec dalej. Teraz ostatnim punktem była Pustynia Shuna. Biegłem przed siebie chwilę po czym zawróciłem. Znów biegłem obok Wioski Tanzoku, obok Doliny Końca i wreszcie dobiegłem na swoją polanę. Wyczerpany i zmęczony usiadłem na trawie i zacząłem medytować. Zajęło mi to kilka godzin.
-Czym więcej będę miał chakry tym szybciej opanuję Rasengana...
Powtarzałem sobie po czym dalej zacząłem medytować. po chwili jednak wstałem i zacząłem kopać w drzewo, ale nie jakoś zawzięcie tylko spokojnie i powoli. Gdy wykonałem około 20kopnięć usiadłem na trawie i podłączyłem nici chakry do kukły. Zacząłem nią manewrować, atakować w drzewa itp.
/Ćwiczę szybkość, chakrę, siłę i kontrolę marionetki/
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-13, 12:02   

+ 1% walki wręcz
+ 5 szybkość
+ 3 siła
+ 3 chakra
+ 2% kontrola marionetek
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-13, 13:15   

-Dobra. Trzeba dalej trenować.
Powiedziałem po czym dalej zacząłem medytować. Medytowałem tak kilka godzin w celu zwiększenia pokładów chakry. Miałem ich teraz za mało. Starałem się nie myśleć. Tylko i wyłącznie medytować. Opróżniłem umysł i skupiłem się tylko na przepływie chakry w moim ciele. Starałem się, aby przepływała bez zakłóceń. Po kilku godzinach wstałem i się rozciągnąłem. Podbiegłem do drzewa i zacząłem kopać w nie nogą jak najwięcej razy bez dotykania ziemi. Po około 100 kopnięciach zmiana nogi. Gdy wykonam następne 100 kopnięć drugą nogą zacznę uderzać w drzewo pięściami. Gdy już trochę palce mnie rozbolą podłączę nici chakry do marionetki i zacznę nią atakować drzewo w które kopałem i uderzałem. Gdy już trochę minie zacznę trening trudnej, ale za to zabójczej techniki jaką jest Rasengna. Zacząłem od stworzenia klona. Kazałem mu, aby formował chakrę na mojej ręce w kulę. Gdy już pojmie o co chodzi staję w rozkroku, uginam lekko nogi i wystawiam rękę klonowi. Cały czas całe zapasy chakry wysyłam do tej ręki i od razu wypuszczam je. Klon zaczyna tak machać rękami nad moją dłonią, aby chakra uformowała kulę która wiruje.
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-13, 13:17   

+ 4 chakra
+ 3 siła
+ 2% walka wręcz
+ 2% kontrola Marionetek

10%
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-13, 13:40   

-Podpowiedz mi jak to mam się szybko nauczyć?
Zapytałem demon i kontynuowałem naukę. Tym razem stworzyłem 2klony. Jak poprzednio kazałem im tam machać rękami, aby uformowały z chakry wypuszczanej przeze mnie wirującą kulę. Sam jak poprzednio skupiam całą chakrę w ręce wystawionej klonom. Cały czas doprowadzam nową chakrę, aby nie zabrakło. Do tej techniki potrzebne są duże pokłady chakry. A ja takich nie mam za bardzo więc muszę jednocześnie korzystać z chakry demona.
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-13, 13:42   

- Pomogę ci, udzielę ci swojej chakry.- Powiedział demon a ty poczułeś nową moc.
- Podpowiedzi nie mam...- Dodał.

25%
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-13, 14:03   

-Dzięki...
Powiedziałem do demona. Tym razem usiadłem po turecku i zacząłem medytować. Oczyściłem głowę i zacząłem kontrolować przepływ chakry, aby był czysty i bez zakłóceń. Po paru godz. medytacji wstałem i znów stworzyłem 2klony.
-Dobra chłopaki. Wiecie co robić.
Powiedziałem. po czym wystawiłem klonom rękę. Jak za każdym razem zacząłem wysyłać impulsy chakry do tej ręki i od razu ją wypuszczać. Starałem się, aby impulsy były wysyłane w tym samym, krótkim odstępie. Klony jak poprzednio miały tak ruszać rękami, aby chakra wypuszczana przeze mnie formowała kulę która wiruje.
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-13, 14:05   

+ 2 chakry

40%
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-13, 14:23   

Znów wystawiłem rękę klonom. Jak za każdym razem wysyłałem chakre do ręki i wypuszczałem ją. Klony miały za zadanie uformować ją w kulę która wiruje.
-Cholera... Trudna jest ta technika....
Powiedziałem po czym zniszczyłem jednego klona uderzeniem.
-Dobra... Teraz będzie trudniej. Tylko jeden klon.
I zacząłem dalszy trening. Wystawiłem rękę i zacząłem wysyłać duże pokłady chakry do ręki i od razu ją wypuszczać. Klon miał za zadanie machać rękami w celu uformowania kuli. Następnie miał za zadanie wprowadzić ją w ruch. Sam też starałem się ją uformować w kulę i podtrzymać wirowanie.
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-13, 15:54   

+ 1 chakra
60%
_________________


 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |