• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Gazetka Shinobi nr.10
Autor Wiadomość
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-02-12, 09:10   Gazetka Shinobi nr.10

Egzamin na Chunina...

Wszystkim drużynom z Konohy udało się przejść pierwszy etap egzamiu oraz dwie z trzech drużyn przeszły drugi etap, nadal czekamy na team trzeci.

Do Konohy przybywa coraz więcej osób...

Do Konohy-Gakure przybywa coraz więcej osób, z czym wiąsze się większa ilość Shinobi i większe siły militarne. Do wioski cały czas przybywa mnóstwo cudzoziemców, którzy trenują aby stać się Geninem, których jest w wiosce coraz więcej.

Nowości w wiosce...

W wiosce ukrytej w liściu pojawia się coraz więcej nowości dzięki rosnącej sumie pieniędzy zdobywanej podczas misji naszych Shinobi, których jest coraz więcej. Dla klanów mają powstać specjalne siedziby oraz dużo nowych rzeczy na przykład dyskoteka, parki itp. dla innych mieszkańców. Życzmy powodzenia budowlańcom i niech budowa idzie im szybko i bez żadnych problemów.

________
Wywiad__|


Dzień dobry. Szanowny Mizuno Kage wioski Tsuki-Gakure zgodził się na to abym przeprowadził z nim wywiad


Redakcja: Witam pana, jak wiedzie się pańskiej nowo założonej wiosce?

Mizuno Uchiha: Dzień dobry, bycie kage wioski jest naprawdę ciężkim zajęciem. Jako jej przywódca muszę zmierzyć się z wieloma przeciwnościami i dokonać niejednego trudnego wyboru co będzie lepsze dla wioski. Tsuki Gakure przeżywa okres rozkwitu, coraz to nowi shinobi docierają do naszej utopi szukając schronienia w tych nieprzyjaznych dla nikogo czasach.

Redakcja: Cieszę się, że wioska rozkwita. W jakich stosunkach jest wioska z innymi krajami? Znaleźliście już jakichś wrogów bądź sprzymierzeńców?

Mizuno Uchiha: Jak już mówiłem w tych nieprzyjaznych czasach ciężko znaleźć sprzymierzeńców no ale nam się udało znaleźć przyjaciół jak i wrogów. Więcej nie mogę ujawnić ponieważ może to zaszkodzić naszym kruchym stosunkom. Staramy się pozostawać neutralni wobec wszelkich wiosek lecz możecie być pewni ,że nie dajemy krzywdzić naszych przyjaciół.

Redakcja: Co pana nakłoniło do odejścia z wioski ukrytej w liścu i założeniu własnej?

M. Uchiha: Zostałem oskarżony o wpuszczenie sabotażystów do wioski. Oczywiście to była nie prawda lecz nie miałem jak tego udowodnić. Postanowiłem odejść z wioski i założyć miejsce dla ludzi takich jak ja.

Redakcja: Jak Pan mówił na początku rządzenie wioską to trudne zadanie. Jak sobie z tym radzisz? Masz jakichś pomocników?

M. Uchiha: Mam wielu pomocników którzy zajmują się mniej istotnymi sprawami. Ja sam zajmuję się obroną wioski, podpisywaniem traktatów i wieloma innymi rzeczami których niestety nie mogę panu ujawnić.

Redakcja: Rozumiem, a co do egzaminu na Chunina który właśnie się odpywa. Dużo shinobich z wioski Tsuki Gakure wzięło w nim udział?

M. Uchiha: Z naszej wioski większość osób osiągnęła ten stopień na drodze życia Shinobi ale znalazło się kilka wyjątków którym zabrakło szczęścia podczas poprzedniego egzaminu.

Redakcja: Dobrze, a czy będziemy mieli zaszczyt gościć pana podczas finału egzaminu?

M. Uchiha: Jeśli znajdę czas na pewno zjawię się kibicować najlepszym shinobi którzy przystąpili do egzaminu.

Redakcja: Dobrze, mam nadzieję że doświadczymy tego zaszczytu. Będę już wracał do wioski. Powodzenia z dalszym rozwojem wioski.

M. Uchiha: Dziękuję. Do widzenia.
_________________
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Wysłany: 2010-02-14, 15:00   

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-14, 15:00   

A może opowiadałbyś coś o wojnie? O bitwach wygranych i przegranych? I może coś o Tsuki?
_________________



 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-02-14, 15:04   

O Tsuki dużo nie wiem, jestem z wioski Konoha Gakure i nie mam wiadomości o wojnach itd. Chicałem zapytać o to Mizuno, ale to są prywatne sprawy wioski.
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |