• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Gobrem Hyuuga
Autor Wiadomość
Gobrem Hyuuga 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 182
Skąd: Legnica
Wysłany: 2010-02-02, 15:06   Gobrem Hyuuga

Imię:Gobrem
Nazwisko:Hyuuga
Klan:Hyuuga
Wioska: Konoha Gakure
Ranga: Chunnin
Kekkei Genkai: Byakugan
Specjalizacja:Mistrz władania mieczem (1lv - 14%)
Atrybuty:

Siła: 11 pkt
Wytrzymałość: 9 pkt
Szybkość: 7 pkt
Zręczność: 8pkt
Chakra: 7 pkt
Poziom Opanowania Natur Chakry:
Suiton: 2 pkt.
Poziom Opanowania Kekkei Genkai: 12 pkt

Styl Walki: Jyuken
Walka Wręcz: 8%
Jutsu: Henge no jutsu, Bushin no jutsu, shunshin no jutsu, kai, kawarami no jutsu, Dekata Ki, Byakugan Shiro, Harichakra , Konoha Reppuu , Mizutensou no Jutsu , Hakkeshou: Kaiten, Hakke Kuushou
Rou: 150
Wygląd: Gobrem jest średniego wzrostu blondynem. Jego włosy są średniej długości i ma bystry wzrok. Ma oczy niebieskie i jasną cerę.
Cechy Charakteru: Charakter: Jestem spokojny, miły i opanowany. Uwielbiam nic nie robić, czyli jestem leniem. Gdy się za coś zajmę robię to dokładnie. Gdy walczę dbam o drużynę i lubię obmyślać strategię.
Ekwipunek: 5 kunai, 5 shuriken, katana, opaska ninja-konoha
Bijuu/Pieczęć: Brak
Natura chakry: Suiton[woda]
Dodatkowe: Brak
Pakty: Brak
Misje:
D-0
C-0
B-0
A-0
S-0
Historia:Wszystko zaczęło się tuż przed dniem moich narodzin. Mój ojciec poszedł na ważną misję ragi S, która zależała od losów wioski. Tata zmartwił się, że nie będzie przy narodzinach swojego dziecka, lecz nie mógł zostawić wioski. Wyruszył w misję, a następnego dnia matka poroniła. Zmarła przy moich narodzinach i zostałem sam do póki ojciec nie wrócił. Jego misja zakończyła się powodzeniem i wrócił po swojego syna. Przez pewien czas miał żałobę po utracie bliskiej osoby. Przez kilka lat się mną opiekował i uczył praw shinobi i innych dupereli. Gdy miałem 12 lat byłem gotowy pójść do akademii. Ojciec był ze mnie dumny. Po tym jak mnie przyjęto tata dostał następną misję, z której nie wrócił.

//Edit by Taharii//
Karta została akceptowana przez Mizuno.
Ostatnio zmieniony przez Taharii Yakimo 2010-02-02, 18:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |