• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Brama nr.3
Autor Wiadomość
Keiza Misare 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 394
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-09, 23:36   

* Tak, teraz mam okazję szybko ją zaatakuję.
Moje robaki wykonały obok niej Kikai Bunshin i powstał klon który próbował jej przystawić do gardła kunai. Natomiast rozkazałem robakom wykonać Kikaichuu no Jutsu i zaatakować z każdej strony aby nie miała szans na ucieczkę
* Nie no, nie ma szans uciec, zresztą nie wierzę że moje robaki nie są w stanie ją zranić. Na wszelki wypadek powiem kolegom Wysłałem jeszcze robaki do Eroma i do Toshiro ułozyły się w strzałkę, chyba się domyślili o co chodzi.
_________________
..::Karta Postaci::..
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Wysłany: 2010-02-10, 13:46   

 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-10, 13:46   

Gdy robale i kula ognia dotknęły kunoichi ona wybuchła. Po chwili na Eroma zaczęły skakać koniki polne. Było ich ponad 20. Kai Toshiro nic nie zmieniło. W murze nie było chakry. Erom znalazł mały kawałek który wyglądał na słabszą i mniej precyzyjnie zrobioną część muru.
_________________



 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-02-10, 14:16   

Kiedy Erom mnie poinformuję o słabym punkcie muru, który zauważył od razu stworzyłem trzy średniej wielkości pająki z gliny i wysłałem na słaby punkt, aby go następnie wysadzić, a ja w tym czasie staram się zwrócić uwagę Shinobi'ego cały czas w niego nacierając techniką Fukyuu no Jutsu[katon] oraz rzucaniem brońmi.
_________________
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-02-10, 17:29   

Widząc koniki polne miałem nadzieję, że ten shinobi nie włada jutsu rangi chunina ponieważ niższe tylko mogły trochę uszkodzić moją zbroję nie robiąc mi krzywdy. Szybko poinformowałem towarzyszy o luce po czym starałem użyć mojej kości jako łomu (twardsza od stali).
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Keiza Misare 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 394
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-10, 22:56   

Kazałem robakom Szczególnie Dokładnie sprawdzić ponownie okolicę z myślą, że gdzieś kunoichi się kryje. Jak ją znalazły to brutalnie ją zaatakowały, a jak nie to szukają dalej. Zrobiłem jeszcze klona, który podszedł do muru i dokładnie go obadał. * Nie wiem po co xD
_________________
..::Karta Postaci::..
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-10, 23:04   

Koniki prawie nie zabiły Erom'a. Erom ledwo się trzyma na nogach i nie może walczyć i wykonywać jutsu. Pająk wysadził słabszy pkt. Za nim było mnóstwo żyłek, a na nich notki. Mnóstwo ptaków, pająków i koników polnych z gliny gotowych do skoku na tego kto wejdzie do środka. Kunoichi nie trzeba było szukać... Gdy Erom został odrzucony przez wybuch wykorzystała jego niezdolność do walki i podeszła do niego przykładając mu kunai do gardła i nakładając kilka koników polnych i pająków na plecy i tył głowy.
_________________



 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-02-10, 23:07   

\\jak one mnie mogły zranić jak przed obrażeniami broni mnie zbroja z kości wzmacniana chakrą\\


staram się wykonać podmianę z senbonem których pełno leży w okolicy
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-02-11, 14:36   

Jeżeli Eromowi nie uda się uciec z chwytu dziewczyny jak najszybciej i najbezpieczniej dla kolegi z drużyny tworzę dwa klony. Zanim jeszcze obłok dymu opadnie używam Shunshin no Jutsu obok Erom'a i kunoichi starając się zablokować jej rękę, którą trzyma przy gardle kolegi, a drugą strzepuję wszystkie koniki polne i pająki z Erom'a, jeżeli wszystko się uda staram się jakoś wyrwać dziewczynie ostrze z dłoni i zabieram jak najszybciej Erom'a ze sobą zostawiając dwa małe żuki na ręce kunoichi. Kiedy będziemy w bezpiecznej odległości od dziewczyny używam Katsu wysadzając żuki, które były na niej.

Jeżeli Eromowi uda się wydostać z chwytu kunoichi od razu rzucam w nią shurikena, a następnie Kawarimi no Jutsu przenosząc się za nią i próbując wbić w plecy kunai. Jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli przewracam dziewczynę i zabieram zwój, jeżeli ma, a następnie dobijam techniką Fukyuu no Jutsu[Katon], lecz przed tym odskakuję i czekam, aż Erom odsunie się na odpowiednią odległość.
_________________
 
 
     
Keiza Misare 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 394
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-11, 14:50   

Wyszedłem w końcu z mojej kryjówki. xD Zbadałem razem z moimi robakami tą całą kopułę. Jesteśmy w przejściu do kopuły, oglądam wszystko dokładnie, widzę ptaszki z gliny, pająki, karteczki wybuchowe, dostrzegłem jeszcze półkule z gliny stojąc na środku. Postanowiłem rozsadzić to wszystko odszedłem kawałek od tej całek kopuły i krzyknąłem do kolegów:
- Uważajcie. !! i rzuciłem kunai prosto w ptaka z gliną. Jak nie wybuchł wysyłam robaki żeby zrobiły co mogły a by all wybuchło :D !!
_________________
..::Karta Postaci::..
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-11, 14:54   

Erom został uratowany przez Toshiro. Jednak przeciwniczka straciła tylko ręce. Keiza rzucając w ptaka wysadził go. Po chwili wybuchły wszystkie inne, następnie pająki, a na końcu notki. Ogólnie wielkie KA BUM! Kopuła się rozleciała a w środku były 3osoby.
_________________



 
 
     
Keiza Misare 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 394
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-11, 14:59   

Wysłałem robaki na te 3 osoby. Latały w okół nich, po chwili krzyknąłem :
- Kikaichuu no Jutsu
I robaki zaczęły atakować 3 osoby. Wyglądali dziwnie jakby nie byli w stanie nic zrobić??
_________________
..::Karta Postaci::..
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-02-11, 15:08   

Złapałem za kunai, po czym stworzyłem cztery klony i wysłałem na te 3 osoby po jednym pająku, bay na wszelki wypadek gdyby jeszcze żyli wybuchły i powstrzymały przeciwników przed kolejnym atakiem. Kiedy Keiza już przestał atakować ja po woli i ostrożnie podszedłem do shinobich z moimi klonami i zacząłem rozglądać się za zwojem. Jeżeli znalazłem od razu za niego złapałem i podszedłem do Erom'a biorąc go na ramiona i zaczynam biec razem z Keizą do wieży niedaleko nas.
_________________
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-02-11, 17:23   

Uważając żeby się nie przeciążyć tworzę 2 klony które mają za zadanie atakować postacie na odległość z ukrycia jak tylko się oddalimy. Wytwarzam z kości coś co przypomina zwój i pokazuje Tahariemu żeby włożył tam parę robaczków po czym rzucam "zwój przeciwnikom" Ja m pokazuje ze musimy się wycofać.
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-11, 17:26   

Przeciwnicy już ledwie się trzymali po wybuchu. Wystarczył tylko jeden atak robali, aby pokonać przeciwników. Zwój Nieba leżał obok nich. Cały był w krwi.
_________________



 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-02-11, 17:35   

Złapałem zwój i oczyściłem z krwi, po czym schowałem do kieszeni i podszedłem do Eroma którego wziąłem na ramiona ponieważ nie miał już sił za dużo. Kiedy już go złapałem podszedłem z nim do Keizy i powiedziałem.
-Dobra, mamy obydwa zwoje, chodźmy jak najszybciej do wieży. Jest niedaleko, więc możliwe że dojdziemy bez żadnych przeszkód.- Po tych słowach obiegłem razem z Keizą i Erom'em na plecach w stronę wieży.
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |