• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Brama nr.3
Autor Wiadomość
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-08, 13:21   

Nara oberwał od klonów i robali, a następnie wybuchł za pomocą ataku Toshiro. Po całym terenie latały flaczki. Robaki Keizy znalazły coś dziwnego. A mianowicie wielki mur z gliny. było widać w nim kilka wystających rąk, nóg, głów, oczu, palców. Ogólnie mur z ciał ludzi i gliny.
_________________



 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Wysłany: 2010-02-08, 19:17   

 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-02-08, 19:17   

Jeśli widzę ten mur to Uważałm na to żeby mur nie wybuchł dlatego pogrubiłem swój pancerz (poruszam się z 1/3 szybkości w zamian za większą obronę) podchodzę od frontu wysyłając klony za mur. One atakują osobę za nim mieczami a ja w tym czasie dla niepoznaki strzelam moimi kamiennymi senbonami wielkości kunai w mur. W czasie gdy będą uderzały w mur wysyłam sieć z chakry wiatru na ukrytego przeciwnika (mogę nią manipulować tak długo aż go nie zlapie)


Jeśli nie pytam się kolegów czy czegoś nie widzą za pomocą swoich zwiadowców
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
Ostatnio zmieniony przez Potenżny EromeQ 2010-02-08, 19:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-02-08, 19:19   

Kiedy Keiza poinformował mnie o pozycji muru szybko skoczyłem w miejsce, w którym krzaki mnie lekko zasłaniały i rzuciłem w gliniany mur dwa kunai z żukami na nich, i kiedy doleciały do muru za pomocą techniki Katsu wysadziłem żuki będące na ostrzach chcąc zranić mur. Jeżeli się cały mur zniszczy, lub jego sama cząstka tworzę jak największą ilość koników polnych z gliny i rzucam na mur chcąc go zniszczyć.
_________________
 
 
     
Keiza Misare 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 394
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-08, 21:01   

Cały czas chowałem się dostałem informację o tym murze. Wysłałem najpierw tam robaki, pierwsza moja myśl była taka iż to jest GenJutsu, jeśli tak no to moje robaki rozpraszają to ponieważ na robaki nie działa ten typ technik, jeśli natomiast to nie było GenJutsu, wysyłał robaki aby rozpoznały teren i w razie czego znalazły 3 ninję. Rozkazałem też robakom poszukać zwoju w ciele tamtych poprzednich ninja.
_________________
..::Karta Postaci::..
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-08, 21:40   

Mur po ataku Toshiro nawet nie drgną. Mur tworzył koło. Nie było tam wejść, ani nic. Gdy klony weszły zauważyły miliardy małych żuczków glinianych, żyłek z doczepionymi notkami itp. Gdy podszedł bliżej został zniszczony przez kunai i shurikeny (Pułapka). W ciałach zabitych shinobi nie było zwojów. Po chwili Keiza zauważył 6białych ptaków lecących w stronę Toshiro.
_________________



 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-02-08, 21:49   

*Wiedząc, że mój przeciwnik ma ograniczoną ilość chakry postanawiam trochę go zmęczyć i zostawić resztę moim kolegom. Tworzę 6 klonów które atakują bezustannie mur. Mają one za zadanie go uszkodzić. najpierw próbują za pomocą sieci później za pomocą mieczy. Gdyby to nie zadziałało strzelają nad murem senbonami tworząc prawdziwy deszcz ostrych kolców. 2 klony mnie osłaniają w czasie kiedy ja wytwarzam kościane więzienie które ma odizolować użytkownika gliny od otoczenia i wysysać mu chakre (klony są w środku) (gdy uda mi się go złapać do więzienia klony się rozpraszają). Jestem przygotowany do uniku w razie ataku.
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Keiza Misare 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 394
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-08, 21:55   

Krzyczę do Toshiro:
- Uważaj !! I rzuciłem 3 kunaiami w ptaki z gliny, aby nie mogły lecieć dalej na Toshiro jednak zostały następnę 3. Nie mogłem nic zrobić dlatego krzyknąłem. Próbowałem jeszcze wysłać robaki żeby jakoś temu zaradziły. Po tym wszystkim kazałem tak długo latać robakom wokół muru, aż znajdą jakiś słaby punkt. Sam zrobiłem Kikai Bunshin, powstał jeden klon i stanął obok Eroma i sam zrobiłem Shunshin do innej kryjówki.
_________________
..::Karta Postaci::..
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-02-09, 09:16   

Złapałem 6 shurikenów jednocześnie odskakując jak najszybciej do tyłu, po czym rzucam ostrzami z żukami na nich w lecące gliniane ptaki. Po rzucie jak najszybciej używam Shunshin no Jutsu starając przenieść się jak najdalej od muru i ptaków, po czym kieruję się w stronę Keizy. Jeżeli będę bezpieczny obok kolegi z drużyny używam techniki Fukyuu no Jutsu[Katon] wysyłając ognistą kulę w mur z gliny.
_________________
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-09, 11:34   

Mur nawet nie drgną. Gdy klony Eroma chciały wejść do środka zostały zniszczone przez shurikeny. Gdy Keiza rzucił 3kunai wszystkie trafiły co spowodowało wybuch ptaków. Nikt nie ucierpiał.
_________________



 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-02-09, 11:52   

Nie wiedząc co robić zacząłem się zastanawiać i wpadłem na pomysł, żeby każdy z nas zaatakował jednocześnie, co by mogło zadziałać. Na początek zrobiłem z połowy gliny jaką posiadałem największego pająka, na jakiego wystarczyło gliny i parę mniejszych, po czym złapałem za dwa kunai i powiedziałem do kolegów z drużyny.
-Zaatakujmy wszyscy jednocześnie z różnych stron, nie powinien zdążyć się obronić przed naszym atakiem.- Po tych słowach czekałem na odpowiedź Eroma i Keizy. Jeżeli się zgodzili wysłałem razem z ich atakiem moje robaki z gliny na wszystkie części ciał wystające z glinianego muru, oraz skoczyłem w górę wystrzeliwując ognistą kulę techniką Fukyuu no Jutsu[Katon] w środek muru od góry, a jeżeli było widać shinobi'ego, który stworzył ten mur strzelam w niego.


(Jednego pająka wysłałem, żeby przeszedł za mur i zaatakował od tyłu :) )
_________________
Ostatnio zmieniony przez Toszizo Aszizożizo Na Nin 2010-02-09, 12:08, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
Keiza Misare 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 394
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-09, 12:06   

- Eee Toshiro masz w ogóle pewność, że on jest w środku, to jest mur z gliny może w każdej chwili wybuchnąć. A tak po za tym to po co od razu atakować, może ten mur nie jest żadną przeszkodą. Może on jest w ziemi albo gdzieś na drzewie. A jak będziemy mieli pewność że tam jest zaatakujmy. Wyśle robaki żeby przeszukały okolice,a ty może zaatakuj zaoszczędzimy na czasie. No i wysłałem moje robaki po całej najbliższej okolicy.

/Nizari co z moim GenJutsu, nie wiemy czy to nie Gen, a ja się broniłem przed nim,a tak w ogóle pisałem że latają wokół muru czemu nic nie odpisałeś na ten temat żyje w niepewności :P /
_________________
..::Karta Postaci::..
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-02-09, 15:30   

//co z moim wiezieniem które wysysa chakre?//



Widząz ze moje klony zostały zniszczone ja nadal stałem pilnując mojego kościanego więienia
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-09, 15:39   

Pająk Toshiro był dość duży. Gdy wyskoczył nie zauważył Shinobi'ego tylko małą kopułę z gliny. Gdy w nią zaatakował nic się jej nie stało. Robaki Keizy znalazły Kunoichi. Nie wiedziała o tym, że ją widzisz. Erom nie miał czego pilnować.

/Eee... a z czego ty chcesz wysysać Chakry? Z powietrza? Oo/
_________________



 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-02-09, 15:52   

*ehh... Tak szczerze to nie wiem co robić. Coś mi się staje, że to Genjutsu bo to nie możliwe, żeby glina wytrzymywała wszystkie ataki.* Pomyślałem i od razu użyłem Kai chcąc uwolnić się z genjutsu. Jeżeli się udało informuję o tym wszystkich i czekam w miejscu rozglądając się za czymś. Jeżeli Keiza poinformuję mnie o Kunoichi staram się jak najciszej i najszybciej przenieść się parę metrów za nią za pomocą techniki Kawarimi no Jutsu. Jeżeli będę już stał za nią używam Fukyu no Jutsu[Katon] wystrzeliwując w kunoichi ognistą kulę.
_________________
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-02-09, 16:19   

/z muru i tego kogo broni, jak wysysam chakre to się rozpadnie ;p/


Gdyby mur nie chciał się rozpaść to próbuje znaleźć jakąś słabą stronę tej obrony. Gdy takową znajdę staram się dostać do środka i zaatakować przeciwnika zatrutymi igłami
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |