• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Brama nr.3
Autor Wiadomość
Keiza Misare 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 394
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-07, 20:52   

"Dobrze mam przeciwnika, używa on kukieł więc jest słaby w TaiJutsu." Moje robaki cały czas wędrowały gdzieś tam obok niego i przystąpiły do ataku, oprócz tego robaki utworzyły dwa klony, każdy klon wyjął po jednym kunai i nie dość że atakowały go moje roabki to jeszcze kunaiem atakowały klony. Rzuciłem dwa shurikeny w tamtą stronę.
_________________
..::Karta Postaci::..
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Wysłany: 2010-02-07, 20:55   

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-02-07, 20:55   

Zauważając lecącą we mnie kukła chcącą mnie pociachać lekko się wystraszyłem, lecz nie traciłem opanowania. Od razu odskoczyłem tworząc jednocześnie dwadzieścia żuków na lewej dłoni i łapiąc za kunai w prawej, po czym rzuciłem w klona kunaim z żukami na nim. Kiedy ostrze doleci do kukły używam Katsu wysadzając kunai i zasłaniając również widok i wystrzeliwuję ognistą kulę na kukłę za pomocą techniki Fukyuu no Jutsu[Katon]. Jeżeli wszystko się uda łapię za kunai i używając techniki Shunshin no Jutsu przenoszę się około pół metra nad przeciwnika, który kierował tą kukłą i wbijam mu jak najszybciej kunai w głowę. Po wykonaniu tej kombinacji zanim upadnę na ziemię używam Konoha Senpuu robiąc obrót i kopiąc go w głowę chcąc jeszcze zranić, lecz jeżeli uniknie mojego pierwszego ataku bądź to będzie klon używam Kawarimi uciekając parę metrów od miejsca i tworzę jak największą ilość pająków z gliny szykując się również do walki bezpośredniej jak i na techniki na odległość.
_________________
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-02-07, 20:59   

//co z kościaną celą na kukłę?//


*Widząc gdzie jest przeciwnik kazałem moim klonom spętać go sieciami. Gdyby ktoś spróbował coś zrobić z moją siecią ja strzelam senbonami w przeciwnika i jego broń. Pamiętam cały czas o pozostałych 2 przeciwnikach więc wysyłam moje klony aby zaczaiły się wśród drzew gotowe do zamknięcia wrogów w kościanym więzieniu. Ja cały czas odwracam uwagę senbonami i sieciami z chakry. Wiedząc, że zaraz ktoś mnie zaatakuje wytworzyłem pod skórą kościaną zbroję wkładając w nią sporą ilość chakry. Moje klony zwiadowcze udają się za pozycję w której był lalkarz wiedząc, że na pewno gdzieś w pobliżu jest ktoś posługujący się tai jutsu były gotowe do walki mieczami z kości.
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-07, 21:05   

Lalka przeciwnika została zniszczona przez Toshiro. Klony Keiza zostały zniszczone przez przeciwnika. Owady cały czas go atakowały, ale po pewnym czasie jego robale uformowały kopułę zasłaniającą go całego.
_________________



 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-02-07, 21:13   

Od razu wykonałem technikę Fukyuu no Jutsu[Katon] wysyłając kulę ognia na kopułę robaków chcąc ją zniszczyć za pomocą ognia. Kiedy wykonam już technikę, a tym opadnie i robaki będą zniszczone rzucam dwa kunai w przeciwnika z żukami na nim. Jeżeli kunai chybi shinobi'ego używam techniki Katsu, a jeżeli w niego wceluję nic nie robię z nadzieją, że się podda i zostawiając na wszelki wypadek w jego ciele żuki, aby później użyć Katsu, jeżeli będzie chciał dalej walczyć. (Cały czas stoję w pozycji gotowej do ataku i pilnuję się z tyłu oraz po bokach na wypadek czy nikt nie nadchodz oraz jestem gotowy do wyskoczenia kogoś z ziemi, jeżeli jest natury Doton to to bardzo możliwe.)
_________________
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-02-07, 21:27   

Widząc, że moja strategia nie skutkuje postanawiam zaryzykować i skoczyć jako przynęta stworzyłem parę klonów które się rozpierzchły po okolicy a ja sam z mieczem w ręce skoczyłem na otwarty teren wiedząc że ataki tai jutsu i nin jutsu nie zadziałają z powodu mojej kościanej powłoki która znajdowała się pod skórą. Byłem gotowy by w razie ataku szybko odbić bronie przeciwnika. Pomyślałem, ze pod ziemią może się ktoś kryć wbiłem w ziemią miecz mając nadzieję na zranienie przeciwnika. Gdy ktoś na mnie skoczy staram się wypluć z ust zatrute igły z chakry.
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Keiza Misare 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 394
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-07, 21:30   

Ja nadal siędze w kryjówce i wysyłam robaki po całym terenie, aby znalazły tego co wcześniej posługiwał się gliną. Gdy go znajdą robaki tworzą klona i zaczynają atakować go a klon wyjmuje kunai i atakuje go nim. Jeżeli natomiast nie znajdą go szukają dalej i próbują też znaleść tego drugiego, gdy go znajdą atakują tak jak poprzedniego.
_________________
..::Karta Postaci::..
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-07, 21:34   

Atak Toshiro załatwił sprawę. Robaki uciekły od ognia odsłaniając przeciwnika który spłoną. Keiza znalazł Shinobi'ego. Nie wiedział czy on się posługuje gliną czy nie. Gdy klon go zaatakował został przecięty kosą z 3ostrzami.
_________________



 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-02-07, 21:44   

Widząc shinobiego walczącego za pomocą kosy Jashina postanowiłem się z nim zmierzyć podbiegłem do niego z pełną szybkością i zaatakowałem za pomocą pierwszego tańca mojego klanu. Taniec polegał na szybkich zadawaniu szybkich ciosów mieczami z kości wystającymi z moich dłoni. Gdy shinobi podejmie walkę ze mną staram się nie dopuścić jego kosy do mojego ciała. Gdy będzie zajęty walką pluję w niego zatrutymi senbonami. Jeśli uniknie tego ataku wypuszczam kościane senbony całym moim ciałem.
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-02-07, 21:48   

Widząc walkę Erom'a z nowym przeciwnikiem od razu użyłem Shunshin no Jutsu przenosząc się za niego i podcinając mu nogi starając się go przewrócić i jak najszybciej i z całej siły używam Konoha Senpuu kopiąc go w brzuch i wbijając w ziemię cały czas starając się zrobić to tak szybko, aby nie zdążył mnie zaatakować kosą, ponieważ był zajęty kolegą z drużyny. Jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli i wbiję przeciwnika w ziemię krzyczę do Erom'a, aby się odsunął i jednocześnie odskakuję wykonując pieczęci i starając się wystrzelić ognistą kulę na Shinobi'ego leżącego na ziemi.
_________________
 
 
     
Keiza Misare 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 394
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-07, 21:52   

"No dwóch na jednego powinni wygrać, pomogę im trochę i znajdę trzeciego"
Wysłałem robaki wokoł nich tak a by zasłaniały co się dzieje i wysłałem kolejne robaki na przeszukiwania trzeciego ninja. Nadal się chowałem. Gdy go znalazłem moje robaki automatycznie utworzyły 2 klony i zaczęły go atakować + Moje klony zaczęły rzucać brońmi w niego i atakując go TaiJutsu.
_________________
..::Karta Postaci::..
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-07, 22:00   

Przeciwnik gdy zauważył 2shinobi biegnących na niego od razu użył techniki cienia zwanej
Kage Shibari no Jutsu. Złapał was obu. Keiza nie mógł znaleźć 3przeciwnika.
_________________



 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-02-07, 22:05   

*Gdy się spostrzegłem, że zostałem złapany w cień przeciwnika spróbowałem się uwolnić korzystając z mojej siły (ponad 30). W tym czasie moje klony atakują go z ukrycia (albo mnie puści albo dostanie). Gdy tylko cień mnie puści pluję w niego zatrutymi igłami i uderzam parę razy szybko mieczem. Zdawałem sobie sprawę, że z powodu rozmiaru kosy będzie miał problemy z obronieniem moich ataków*
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Keiza Misare 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 394
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-07, 22:10   

Moje robaki cały czas wędrowały wokół Eroma i Toshiro. Dostałem informację od robaków że złapał ich w cień. Na wszelki wypadek część robaków zaatakowała Nare. (Albo ich puści albo oberwię.) Natomiast ja chowałem się na drzewie i nadal kazałem robaków szukać trzeciego.
_________________
..::Karta Postaci::..
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-02-08, 13:17   

Od razu, kiedy zostałem schwytany w technikę cienia przeciwnika wysłałem na niego wcześniej stworzone żuki z gliny i kiedy do niego podejdą rzucam je na oczy, aby cho zdekoncentrowały, abym mógł następnie wykonać technikę katsu i powalić shinobi'ego. Jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli łapę za kunai i jeżeli shinobi przeżyje wybuch ruszam na przeciwnika zanim odzyska kontrole i atakuję techniką konoha senpuu.
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |