• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Brama nr. 2
Autor Wiadomość
Kaguya Sheng 


Natura Chakry: Suiton
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 236
Skąd: konohy
Wysłany: 2010-02-10, 18:19   

Sheng pomyślał że Ichimaru jest pod ziemią że nie mogą go znaleźć w normalny sposób. Powiedział do Akkiego:
-Jest pewnie pod ziemią bo widzieliśmy jak tam wchodził dlatego nie możemy go znaleźć. Poza tym musimy jeszcze zdobyć zwój-spojrzał na dziewczynę i powiedział:
-pomożesz nam?-
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kaguya Sheng 2010-02-10, 18:32, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton
Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 703
Wysłany: 2010-02-10, 18:29   

_________________

Ostatnio zmieniony przez Ichimaru Senjuu 2010-02-10, 18:32, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
Ichimaru Senjuu 


Natura Chakry: Doton[Ziemia]
Wiek: 24
Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 703
Skąd: Konoha-Gakure
Wysłany: 2010-02-10, 18:29   

-"Ech i ciekawe jak mnie znajdą chyba że..."-Oddalam się trochę od tych gości po czym wychodzę spod ziemi gdzieś gdzie są krzaki lub drzewa i przyglądam się czy nie ma w pobliżu moich towarzyszy.Jeśli nic nie ma sprawdzam ile mają zwoi ci goście po czym chowam się w ziemi tak bym miał odsłoniętą głowę w krzakach i czekam aż zauważę moich towarzyszy albo stwory z glina Akkiego lub szkieleta Shenga
_________________


 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-02-10, 19:27   

Gdy znalazłem towarzyszy koleżanki, szybko biorę ją za rękę i biegnę z Shengiem do tamtego miejsca. Widząc stos zwojów, szokowało mnie to. "Ciekawe, czy dadzą nam jeden zwój?" Przez chwile chciałem się zapytać, ale jednak nie ośmieliłem się.
- Proszę, oto twoi towarzysze.- powiedziałem. W razie ataku przygotowuje Kawarimi no Jutsu , Konoha Senpuu i C1 Bakudan.
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-10, 19:35   

Gdy Ichimaru już się wychylił tamtych nie było. Kerin zatrzymała was gdy tylko zobaczyła swój team.
-Stójcie! Oni was zabiją...
_________________



 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-02-10, 19:40   

-CO?! Czemu nam nie powiedziałaś?! To była pułapka!?- zdenerwowałem się. Szybko używamm Shunshin no Jutsu, teleportuje się za jednego gościa i kopie go w plecy. Znowu wykonuje Shunshin no Jutsu przyklejam glinę i kopię gościa. Kiedy mnie uderzy robię Kawarimi no Jutsu na drzewo i Katsu. Robię do tego C1 Bakudan, rzucam, wykonuje pieczęci, zbieram chakrę i zamieniam ją w ogień, na koniec Katon Hikyuu no Jutsu i Bunshin no Jutsu. Po tej kombinacji z dziewczyną i Shengiem jak najdalej.
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Ichimaru Senjuu 


Natura Chakry: Doton[Ziemia]
Wiek: 24
Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 703
Skąd: Konoha-Gakure
Wysłany: 2010-02-10, 20:35   

-"Mam farta ale pewnie tu wrócą"-Ja wychodzę spod ziemi całkiem i shunshin no jutsu podbiegam do najbliszego po czym wchodzę na niego na sam czubek uważając na kunaie i inne wypatruję wybuchów Akkiego lub szkileleta Shenga.Jeśli nic nie znajdę przechadzam się po okolicy (oczywiście pod ziemią) uważając na pułapki.Jeśli zauważę choćby mały wybuch lub stwory z gliny podążam za wybuchem lub stworami trzymając w ręku katanę.
_________________


 
 
     
Kaguya Sheng 


Natura Chakry: Suiton
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 236
Skąd: konohy
Wysłany: 2010-02-11, 17:48   

-Aha nie wiem po co to zrobiłeś- powiedział Sheng i dodał:
-niepotrzebnie zdradziłeś naszą pozycję- gdy skończył przygotował kiri hone jakby ci co ich akki zaatakował chcieli ich dopaść.
_________________

 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-11, 17:55   

Przeciwnicy byli zaskoczeni atakiem. Gdy tylko kopnąłeś jednego on wyciągną 2tanto. Gdy teleportowałeś się przed niego on zaatakował. Ty teleportowałeś się na drzewo. Nie zdążyłeś przyczepić do niego bomby. 2shinobi powoli wstał. Ochraniacz miał w dość dziwnym miejscu, a mianowicie na oczach.

Ichimaru:
Widziałeś wybuchy. I to spore.
_________________



 
 
     
Kaguya Sheng 


Natura Chakry: Suiton
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 236
Skąd: konohy
Wysłany: 2010-02-11, 18:00   

-Kurna po co on to robi- rzucam kunaiem w ziemię i przygotowuję nim kawiarimi następnie aktywuję yamagi no mai. W razie czego aktywuję hone hando by odbić tai. Robię Shunsin no jutsu za tego z ochraniaczem na oczach i atakuje go yamagi a potem konoha senpuu. Jeśli będzie chciał zaatakować jakimś mocnym jutsu postaram się wykonać shusin justu by tego uniknąć
_________________

 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-02-11, 19:32   

"Ochraniacz na oczach?! Co on kombinuje?!". Szybko oddalam się i używam Katon Hikyuu no Jutsu, następnie teleportując się na koronę jakiegoś drzewa tworzę koniki polne i pająki, którym każe podejść do wroga, kiedy będą blsko wykonuje Katsu! W razie jakiegoś silnego ataku robię Kawarimi no Jutsu. Ochraniam siebie, Shenga i dziewczynę.
- Sheng, zrób klony!
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Ichimaru Senjuu 


Natura Chakry: Doton[Ziemia]
Wiek: 24
Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 703
Skąd: Konoha-Gakure
Wysłany: 2010-02-11, 22:12   

-"O i to znak dla mnie"-Chowam zwój głęboko w płaszcz po czym w chodząc w ziemie kieruję się w tamtą stronę.Jeśli będą to wrogowie z innych drużyn popatrzę na nich czy wykorzystam sytuacje i wezmę zwój lub jeśli nie będzie takiej okazji będę uciekał i dalej wypatrywał towarzyszy.Jeśli to towarzysze i walczą z kimś to ja wchodzę pod ziemię i na każdego z wrogów towarzyszy przyklejam jedną notkę(Technika Bansho Shou) na rękę lub nogę tak by nie uszkodzić zwoju którego mają.Po tym podchodzę do towarzyszy i mówię im o planie który wymyśliłem by z nimi porozmawiać a w razie ataku aktywować notki.Jesli to moi towarzysze z nikim nie walczą to najpierw tworzę klona który do nich podchodzi by sprawdzić czy to nie puapka.Jeśli są prawdziwi idę do nich jeśli puapka uciekam do wieży
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-11, 22:25   

Sheng i Akki:
Gdy Sheng pojawił się za tym z ochraniaczem na oczach i próbował go zaatakować on się odwrócił wyciągając kunai z rękawa i zacinając cię na policzku.
-Jesteś za głośno.
Powiedział po czym złapał cię i rzucił tobą o drzewo. Akki gdy wysadził pająki zranił poważnie długowłosego shinobi'ego.
-Cholera. W dzień nie jestem w stanie walczyć...

Ichimaru:
Był to inny Team. Dalej nie znalazłeś swojego teamu.
/Bansho Shou służy do wysadzania notek.../
_________________



 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-02-12, 09:01   

Usłyszałem zrzędzenie długowłosego przeciwnika. "Ale dobrze, nie może walczyć w dzień, czyli mam większe szanse. Ja się już trochę zmęczyłem, więc moja marionetka się nim zajmie"- pomyślałem. Wyjmuję marionetkę i używam Kugutsu no Jutsu. Moja marionetka skacze i walczy teraz z przeciwnikiem, kop, cios, główka, kop, wywalenie na ziemie! Kiedy przeciwni leży na matce naturze, wyskakuje i używam [Katon] Hikyuu no Jutsu, potem tworzę gliniane koniki, które biegną na długowłosego. Kiedy będą na nim używam Katsu!
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Ichimaru Senjuu 


Natura Chakry: Doton[Ziemia]
Wiek: 24
Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 703
Skąd: Konoha-Gakure
Wysłany: 2010-02-12, 10:28   

-"Ech ciekawe czy kiedyś znajdę swój team"-Przyglądam się walcę dwóch teamów i jeśli są z Tsuki-gakure to przyglądam się jak wyglądają ich techniki bym nie miał potem z nimi problemów.Po tym wchodzę pod ziemię i spowrotem wracam pod wieżę.Gdy już tam będę nadal będę wypatrywał wybuchów ale nie tych co ostatnio tylko jakichś z innej strony które mogłby spowodować stwory z gliny Akkiego.Oczywiście cały czas siedzę pod ziemią by nie zostać zauważonym.


P.S.:Kaguya Sheng weżcie mnie też szukajcei pod wieżą wysyłajcie tam koniki i pająki itp.
_________________


 
 
     
Kaguya Sheng 


Natura Chakry: Suiton
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 236
Skąd: konohy
Wysłany: 2010-02-12, 13:50   

Wytwarzam szkieleta(daje mu yamagi no mai) i mówię:
-Nagrabiłeś sobie ty spaślaku!-atakuje szkieletem tak żeby myślał że to ja na niego biegnę a sam odbijam się od ziemi w powietrzu robię Mizuame Nabara by go skleić, następnie jeśli mi się nie uda lub uda i tak robię shunsin no jutsu udaje że robię tokken znów robię shunsin no justsu za jego następną stronę wykonuje hone hando (zwiększa moją siłę) i staram się przywalić grubasowi z całej siły w twarz
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |