• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Brama nr. 2
Autor Wiadomość
Kaguya Sheng 


Natura Chakry: Suiton
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 236
Skąd: konohy
Wysłany: 2010-02-08, 19:45   

-No możemy ci pomóc- powiedział Sheng i wyszczerzył zęby do dziewczyny. W myślach kazał dalej szkieletowi szukać Ichimaru i kolegów z drużyny tej dziewczyny. Sam dalej był przygotowany na unik. Zagadał do dziewczyny:
-Jak się nazywasz?-
_________________

 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton
Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 703
Wysłany: 2010-02-08, 20:55   

_________________

 
 
     
Ichimaru Senjuu 


Natura Chakry: Doton[Ziemia]
Wiek: 24
Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 703
Skąd: Konoha-Gakure
Wysłany: 2010-02-08, 20:55   

_"O nie tylko nie teraz"-Zeskakuje na ziemie gdy na niej jestem tworzę bunshina który wyciąga kunaia i udaje że jest mną po czym ja wchodzę pod ziemię i chowam dobrze zwój(W końcu ja go mam) i mój klon mówi:
-Nie chcę z wami walczyć zgubiłem towarzyszy i nie mam zwoju.-Dlatego że pewnie mnie zaatakują robię bunshina pod ziemią i gdy ten bunshin nad nami dostanie to wyjdzie bunshin spod ziemi i zacznie uciekać na zachód a ja z lekko wychyloną głową by mnie nie zauważyli raz na jakiś czas spoglądam czy nie ma moich towarzyszy.dalej słucham czy nie ma wybuchów i idę w stronę wschodu(przeczucie że się spotkamy).
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-08, 21:49   

Dziewczyna nie dała się poklepać.
-Nazywam się Kerin Sino.
Powiedziała wyjmując do połowy flet i poprawiając ochraniacz z logiem Tsuki-Gakure który miała zawieszony na szyi. Nie mogliście znaleźć ani Ichimaru, ani ani teamu dziewczyny.


Nikt nie wychodził... Nic się nie działo.
_________________



 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-02-08, 21:53   

"Może to nie jest pułapka... Wygląda na niewinną."- pomyślałem. Wysłałem kolejne koniki poolne:
- Gdzie jest ta twoja drużyna? Chyba cię nie lubią.- uśmiechnąłem się.- No ja nie wiem jak można nie lubić takiej osoby.- zaśmiałem się lekko.
"Może na to zareagują"- pomyślałem złożyłem ręce w pieczęć i krzyknąłem:
- Katsu!- wysadzając koniki, które były najbliżej od nas.
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Kaguya Sheng 


Natura Chakry: Suiton
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 236
Skąd: konohy
Wysłany: 2010-02-09, 15:06   

Sheng wrzasną bo nie spodziewał że Akki wysadzi koniki.Postanowił że jeżeli dziewczyna postanowi zaatakować, Sheng używając kiri hone zniszczy jej flet dlatego że wie że do wykonania jutsu sino jest on potrzeby. Jeśli jednak jej kompani zaatakują Sheng za pomocą shunsin no jutsu i uniknie ataku. Jeśli jednak nic się nie stanie Sheng zapyta się Akkiego:
-Czy to był0 potrzebne?
_________________

 
 
     
Ichimaru Senjuu 


Natura Chakry: Doton[Ziemia]
Wiek: 24
Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 703
Skąd: Konoha-Gakure
Wysłany: 2010-02-09, 21:44   

-"miałem szczęście ale lepiej nie cieszyć się za wcześnie"-Mój klon który jest nad ziemią biegnie w stronę zachodu a klon który jest pod ziemią znika.Ja tymczasem dalej lekko wychylony pod ziemią poruszam się w stronę wybuchów i odgłosów przyjaciół jeśli usłyszę.Tworzę też 3 bunshiny i 2 z nich idą szukać towarzyszy a 1 sprawdza czy nikt mnie nie śledzi.
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-09, 21:50   

Wybuch odrzucił was.
-Co ty robisz!? Nie panujesz nad sobą?
Zaczęła na ciebie krzyczeć Kerin.


Nic nie znalazłeś. Gdy się wychyliłeś z ziemi byłeś obok wieży.
_________________



 
 
     
Ichimaru Senjuu 


Natura Chakry: Doton[Ziemia]
Wiek: 24
Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 703
Skąd: Konoha-Gakure
Wysłany: 2010-02-09, 21:58   

-"O a to miła niespodzianka"-Nie wychodzę z ziemi ale oddalam się w bezpieczne miejsce nie przy samej wieży i czekam przy wieży na towarzyszy bo prawdopodobnie się tu kierują.Wysłuchuję wybuchów Akkiego lub innych znajomych dźwięków i nie wychodzę zbytnio z ziemi by nie narażać się na kolekcjonerów zwoii.
_________________


 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-02-10, 08:40   

/Miał być dalszy wybuch./

Widząc zdenerwowaną Katrin szybko szukałem argumentu i wymówki:
-Przepraszam, myślałem że na te wybuchy znajdą cię.- powiedziałem. Rzucałem bardzo daleko od naszego miejsca pobytu żuczki, koniki polne i pajączki. Potem kazałem im znaleźć kompanów Karin i Ichimaru.
- A jak wyglądają twoi koledzy i z jakiego klanu pochodzą?- zapytałem dla lepszego śledztwa.
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Kaguya Sheng 


Natura Chakry: Suiton
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 236
Skąd: konohy
Wysłany: 2010-02-10, 16:37   

-Sheng podniósł się z ziemi i powiedział:
-To było mocne Akki-powiedział Sheng i kazał szkieletowi pójść do wieży w poszukiwaniu kolegów Katrin. Sam lekko osłabił czujność ale był gotowy zareagować jakby ktoś ich zaatakował. Następnie pyta się dziewczyny:
-Dlaczego wyrzucili z drużyny taką mądrą uzdolnioną dziewczynę?
_________________

 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-10, 16:46   

Ichimaru:
Jakiś team staną nad tobą
-Dobra. Teraz musimy czekać na kogoś ze zwojem nieba. Przeszukajcie cały teren.

Akki i Sheng:
-Jak oni wyglądają... Trudno powiedzieć. Jeden ma długie włosy. Jest wysoki, szczupły, a drugi... krótkie włosy, trochę niższy. Jeden z klanu Kumori, a drugi... Nie wiem. Nie widziałam go w akcji. A czemu mnie wyrzucili? Bo uważali, że im przeszkadzam, bo powstrzymałam ich przed zabiciem Shinobi'ego.
Powiedziała wstając i zarzucając włosy.
_________________



 
 
     
Kaguya Sheng 


Natura Chakry: Suiton
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 236
Skąd: konohy
Wysłany: 2010-02-10, 16:57   

-Dobra nie wiem za bardzo co robić ale chyba możesz z nami trochę zostać co Akki?- skierował to pytanie do Akkiego. Sam w umyśle kierował szkieleta do wieży ale zaczęły się robić drobne zagłuszenia w komunikowaniu się z nim więc kazał mu dojść jak najdalej połączenie pozwala i szukać Ichimaru albo kolegów Katrin.
_________________

 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-02-10, 17:26   

- Pewnie, że możesz zostać, nasz kolega z drużyny też sie gdzieś zapodział, możemy cię przygarnąć na trochę.- powiedział z uśmiechem.
Nadal robiłem koniki polne, które szukały Ichimaru i drużyny dziewczyny.
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Ichimaru Senjuu 


Natura Chakry: Doton[Ziemia]
Wiek: 24
Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 703
Skąd: Konoha-Gakure
Wysłany: 2010-02-10, 18:08   

-"Znowu... mam nadzieje że znowu zwieję"-Szybko wchodzę głęboko w ziemię ale bez hałasu po czym tworzę w ziemi bunshina on Henge zamienia się w kreta i wykopuję się przy krzakach i szeleści by ci nade mną tam polecieli.Po tym bunshin zamienia się w Akkiego i ucieka jak najdalej ode mnie.Ja wtedy lekko się wychylam ale nad krzakiem bym był niewidzoczny.Jeśli oni nie pójdą za hałasem tworzę podróbę zwoju nieba(Bunshin+Henge) i gdy nie patrzą wyrzucam jak najdalej ten zwój by stąd uciekli.Po tym wychylam się pod krzakiem i czekam na znaki od towarzyszy przy wieży.
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-10, 18:15   

-Dziękuje.
Powiedziała dziewczyna uśmiechając się. Ichimaru nie mogliście znaleźć. Może dlatego, że jest pod ziemią... Team dziewczyny został znaleziony przez koniki polne Akki. Były jak mówiła. 2osoby. Jeden z długimi włosami, a drugi z krótkimi. Obok nich był stosik zwojów.


Ichimaru:
Klon nie był w stanie się wykopać ponieważ nie było miejsca i od razu znikną.
_________________



Ostatnio zmieniony przez Nizari Asneri 2010-02-10, 18:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |