• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Wojna [Event]
Autor Wiadomość
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-01, 19:13   

Zatrzymałem się w powietrzu wiedząc że to jest tylko podpucha.
- Formować oddział !! - Krzyknąłem do armii aby stanęli i przygotowali się na nadchodzący i najpewniej dopiero prawdziwy atak. Wypatrywałem znaków zagrożenie w okół z wysokości dzięki czemu miałem wspaniały widok.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Wysłany: 2010-02-03, 10:51   

 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-03, 10:51   

nie widzieliście przywódcy. Widocznie czekał aż będzie pozamiatane, a z waszą siłą było już blisko do tego momentu
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-03, 19:04   

Sjan będąc już w środku grupy wrogów obrócił się atakując wszystkich wokół kroplami zamrożonej wody, czyli Tsubame Fubuki. Po tym jutsu powinien pokonać wszystkich wokół. Jeżeli zostaną niedobitki to wskakuje na nich z mieczem zabijając do końca i jeżeli któryś będzie posiadał opaskę, albo jakieś odznaczenie to zerwie je i schowa szybko do plecaka.
_________________



 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-03, 20:38   

Ja nie bardzo wdawałem się w walkę kontrolując tylko otoczenie i wyglądając przywódcy wrogów. Zleciałem niżej krzycząc do mojego oddziału:
- Gdy ich przywódca się pojawi jest mój. Schowajcie się jak najdalej stąd i nie wtrącajcie!
W moim kierunku poleciało kilka broni rzuconych przez niedobitków. Wykonałem zręczny unik i wyleciałem jak błyskawica w górę.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-04, 20:44   

gdy już wszyscy byli nie zbyt energiczni zobaczyliście spory odzdział z gościem na czele. To pewnie był przywódca
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-04, 20:57   

Sjan podniósł wysoko głowę a w jego oczach zabłysnęła biaława poświata. Otoczyła go powłoka z chakry...
-Biały Wilku... Weź przywódcę i rozbij ich oddział... Ja poczekam na dogodną okazję... - powiedział shinobi robiąc sześć klonów. Cztery z nich posłał bokami w kierunku oddziału, aby pochowały się na flankach. Samemu zaś stojąc za dwoma klonami szykował Yukongana. Gdy Shikage rozbije oddział zaatakuje z klonami aby nie było go widać i z pełną siłą użyje swojej techniki.
_________________



 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-06, 13:39   

Wystrzeliłem z szybkością błyskawicy w stronę ich oddziału. Mój orzeł porwał pierwszych z szeregu i wyniósł wysoko w górę robiąc beczkę. Korzystając z zamieszania zeskoczyłem z niego wyjmując kosę i rzucając ją w kierunku wroga. W czasie jej lotu składałem pieczęci wykonując :
- Chidori [Raiton] - i biegnąc w stronę przywódcy. Gdyby mój atak się nie powiódł łapię z powrotem kosę i staje w pozycji sprzyjającej użyciu Gairaishuu Benkaisen ...
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-06, 13:42   

trafiłeś chidori, ale przeciwnik się rozpadł na mnóstwo kawałków ziemi. Odział przeciwnika bronił się dzielnie ale powoli pękali
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-06, 15:52   

Sjan teraz wbiegł z klonami w grupę atakując Yukonganem karząc klonom być czujnym i likwidować szybko wrogów. Kątem oka sprawdził czy ziemia się nie rusza bądź kawałki ziemi nie wchodzą z czymś w reakcję.
-Do boju! Poczujcie smak ostrza Księżycowego Tajfunu! - teraz ostrze zabłysło seledynowym światłem.
-Chakra Yaiba! - a Kapitan rzucił się na wrogów ze swoją kataną z rządzą mordu w oczach.
_________________



 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-06, 19:32   

Rzuciłem się w wir bitwy zabijając kogo się dało. W między czasie wypuściłem w powietrze dużą kulę ognia. Na wszelki wypadek przymykam prawe oko przygotowują się na użycie Kagutsuchi w wypadku niespodziewanego ataku ze strony wroga. Miałem nadzieję że ich przywódca się pojawi i da się wciągnąć w pułapkę.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-06, 19:49   

odział wroga upadl ,ale wasze wojska, razem ze Sjanem zostały zamknięte w dziwnych bańkach, które zostaaly wysłane do Tsuki. Jedynie bańka ze Sjanem, który próbował się uwolnić wpadła do rzeki. Wyszedł ich przywódca
-To tylko nasza walka- powiedział do Mizuna

Sjan: budzisz się rano nad brzegiem rzeki masz na sobie zbroję, która ledwo przetrwała dziki nurt rzeki. piszesz w osobnym temacie
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-06, 19:55   

- Masz racje. Czekałem na to kiedy wyjdziesz - powiedziałem z pewnością siebie. Moje legendarne oczy skanowały w poszukiwaniu zastawionej przez wroga pułapki wiedząc że na pewno coś dla mnie przygotował. Odłożyłem kose na plecy i spojrzałem się mu w oczy i aktywując Tsukuyomi. Jeśli jednak nie spojrzy mi się w oczy biegnę w jego stronę wykonując pieczęci do podziału cienia. Mój Kage Bunshin atakuje go i stara go unieruchomić tak aby łatwo można było go wprowadzić w Genjutsu lub zaatakować. A ja sam wiedząc ze na pewno nie będzie tak łatwo wykonuje Karasu Bunshin no Jutsu zmieniając swoją postać w kruki. Gdy atak klona się uda to pojawiam się z tyłu i przebijam wroga kosą. W wypadku gdyby pojawił się za moim klonem używam Bakuretsu Kage Bunshin no Jutsu .
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-06, 20:03   

nie widziałeś żadnych pułapek. Przeciwnik miał puste spojrzene i twoje Tsukuyomi na niego nie działało. Było to dosyć dziwne.wykrywał po kolei twoje klony i je niszyczył. Jakby wyczuwał twoje zamiary robiąc kolejne sprytne uniki
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-06, 20:36   

Dałem sobie spokój z atakiem otwierając prawe oko i atakując w przeciwnika Amaterasu. " Tego nie może uniknąć " pomyślałem używając tej techniki. W tym samym momencie związałem kilkanaście pieczęci podnosząc rękę w górę i używając techniki Kirin . Oba jutsu były praktycznie niemożliwe do uniknięcia...
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-06, 20:36   

Dałem sobie spokój z atakiem otwierając prawe oko i atakując w przeciwnika Amaterasu. " Tego nie może uniknąć " pomyślałem używając tej techniki. W tym samym momencie związałem kilkanaście pieczęci podnosząc rękę w górę i używając techniki Kirin . Oba jutsu były praktycznie niemożliwe do uniknięcia...
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |