• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Kradzież Oka
Autor Wiadomość
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-11, 14:17   

Szybko wstałem i od razu stworzyłem maksymalną ilość klonów. Następnie zmieniałem się z nimi miejscami tak, aby przeciwnik nie wiedział który to oryginał. Wszystkie klony ze mną zaczęły rzucać Kunai i Shurikeny i po każdym rzucie znów zmieniamy miejsca. Po rzucie 5 kunai i 5shurikenami każdemu klonowi dorabiam lalkę która wystrzeliwuje łańcuchy. Ja również biorę lalkę i wystrzeliwuje łańcuchy. Celuję w szyję przeciwnika. Gdy łańcuchy trafi obwiążę nim szyję przeciwnika i złamię kark. Jeśli jednak chybię próbuję związać przeciwnika łańcuchem, a następnie rzucę nim o drzewo i za pomocą Shunshin no Jutsu schowam się w krzakach.
_________________



 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Wysłany: 2010-02-11, 14:22   

 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-11, 14:22   

Taharii
Pszczoły zaatakowały go a on użył Katon, Karyuu Endan spalając je, chwilę później pokonał każdego klona. Gdy ty leciałeś na niego używając Hari Jizou i Oukashou on szybko schował się pod ziemie, tym samym unikając ataku. Szybko jednak wykonał Daton Daijigoku no Jutsu i zacząłeś się zapadać w ziemię z ogromną szybkością. Jednocześnie jego drugi klon wziął notkę wybuchową i przykleił na Siebie, jednocześnie rzucając się w ciebie nie dając Ci drogi do ucieczki.

Nizari
Przeciwnik odbił każdy kunai i shuriken swoim kunaiem. Gdy wyrzuciłeś łańcuchy Uchiha umknął lecz za 2 razem udało Ci się go obwiązać i rzucić w drzewo, jednocześnie schowałeś się za drzewo. Uchiha jednak szybko wstał i pojawił się z niespodziewaną szybkościa za tobą atakując kunaiem, lecz w ostatnim momencie zaczęła z Ciebie wypływać czarna poszarpana chakra i dzięki jej szybkości udało Ci się uniknąc ataku. Uchiha zaskoczony szybko staje w pozycji obronnej.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-11, 14:35   

- Cholera, znowu...- Powiedziałem robiąc tak jak planowałem, Kawarimi z klonem.
Klon zatopił się w ziemi, a ja czekam, by przeciwnik pomyślał że nie żyję. Stworzyłem klona, który podbiegł niezauważalnie przed przeciwnika i wyskoczył na niego. Przypuszczalnie wróg pokona klona, a ja w tym czasie robię Shunshin pojawiając się za przeciwnikiem. Elektryzuję kosę [Raiton] Raiton no jutsu, i atakuję Gairaishuu Rendan, tnąc przeciwnika.
Potem natychmiast odskakuję i tworzę dwa klony Potężnie odbijam się od ziemi i atakuję wroga potężną kulą ognia, za pomocą [Katon] Goukakyuu no Jutsu. Klon podbija przeciwnika do góry, tak by ten nie mógł uniknąć kuli ognia. W powietrzu robię Shunshin w krzaki, by mnie przeciwnik nie widział.
" Jest bardzo dobry... Silniejszy od Uchihy..." Pomyślałem chowając się w krzakach, gdzie tworzę kolejne pszczoły które wysyłam na wroga.
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-11, 14:49   

*Co do cholery? Co to jest!*
Zdziwiony patrzyłem na chakrę która zaczyna mnie oplatać. Po chwili jednak odwróciłem się do przeciwnika Od razu rzuciłem się na niego z pięściami. Zacząłem go okładać i kopać. W razie gdy on mnie zaatakuje używam Kawarimi no jutsu na drzewo. Tam podłączam nici chakry do lalki i wystrzeliwuje łańcuchy w przeciwnika. Po palu atakach zmieniam gałąź tak, aby przeciwnik mnie nie zauważył i używam techniki Kusari no Dangan.


Opis: Technika polega na wysłaniu silniejszego impulsu chakry do łańcucha co powoduje usztywnienie go. Cios takim łańcuchem może być śmiertelny.
Plusy: Technika można zabić.
Minusy: Technikę latwo uniknąć ponieważ nie można tym łańcuchem skręcać.
_________________



 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-11, 14:54   

Taharii
Przeciwnik cudem uniknął Kosy, ale szybko twój klon go wybił do góry i oberwał mocno twoją ognistą kulą. Po chwili jednak udało mu się wstać i zaczał znowu się "składać" ty odrazu wysłałeś na niego pszczoły które on na nowo spalił a jego klon niespodziewanie pojawił się za tobą atakując Cię Doton, Kekai - Dorou Doumu łapiąc Cię do środka i wysysjąc chakre.

Nizari

Kopałeś go a on wtedy uderzył Ciebie i zrobiłeś Kawarimi lecz rzucił w tamtym kierunku kunai i zostałeś zraniony w rekę. Uchiha unikał twoich łańcuchów, lecz dzięki 3 łezce zauważył, że zmieniłeś miejsce i zanim wystrzliłeś ostatni łańcuch on szybko pojawił się za tobą i uderzył w twarz Oukashou po którym przebiłeś się przez drzewo miałeś złamany nos i nie widziałeś na jedno oko, lecz chakra przeplatała Cie nadal.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-11, 15:23   

- Cholera jasna, jak stąd wyjść...- Powiedziałem do siebie rozglądając się wokoło za pomocą Byakugana, szukając najsłabszego punktu w konstrukcji, tam gdzie chakry jest najmniej.
Tworzę dwa klony, jeden od razu po zniszczeniu klatki zaatakuje klona, który mnie złapał. Sam po stworzeniu klonów i atakuję najsłabsze miejsce Oukashou, starając się zniszczyć klatkę.
Gdyby mi się udało, klon od razu atakuje klona przeciwnika, a ja sam odbijam się od drugiego klona i w powietrzu tworzę dwa wielkie wiry z błyskawic za pomocą [Raiton] Raizou Senpuu no Jutsu.
" Błyskawica jest silna przeciwko ziemi, a on właśnie wykorzystuje żywioł Doton..." Pomyślałem.
Natychmiast po stworzeniu wirów z błyskawic, jeszcze w powietrzu wypatruję wroga, i używam Hari Jizou, elektryzując włosy [Raiton] Raiton no Jutsu, i wystrzeliwując je w przeciwnika. Potem natychmiast spadam na ziemię i wykonuję Shunshin gdzieś w krzaki, chowając się przed wrogiem. Za pomocą Byakugana cały czas obserwuję, co się dzieje z wrogiem, i równocześnie sprawdzam czy żaden klon nie czai się za mną.
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-11, 16:01   

*Mam demona w sobie? Ale jak kiedy? Przemów do mnie!*
Wiedząc, że przy 3łzach nie da mi nić szybkie ataki. Muszą być skuteczne. Zacząłem więc biec na przeciwnika. Gdy będę blisko wyskoczę i użyję Konoha Senpuu z zamiarem kopnięcia go jak najmocniej.
Gdy Konoha Senpuu się uda
Gdy ten będzie leciał teleportuję się pod niego i skupię chakrę w prawej ręce. Następnie w odpowiednim momencie uderzę przeciwnika w brzuch wypuszczając chakre z zamiarem odrzucenia go do góry. Gdy ten będzie leciał do góry rzucę 5shurikenow. Gdy tylko się wbiją w przeciwnika podłączę do broni nici chakry i pociągnę go tak, aby spadł z dość dużą siłą na ziemię.
Gdy Konoha Senpuu się nie uda
teleportuję się za niego i użyję Konoha Reppuu i odrzucam go tym razem w poziomie. Rzucam tak jak poprzednio 5shurikenow i gdy się wbiją znów podłączam do nich nici chakry i rzucam przeciwnikiem o drzewo.
_________________



 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-11, 18:24   

Taharii
Próbowałeś wyjść ale Ci się nie udawało.

Nizari

Wszystko Ci wychodziło lecz gdy leciały nici w jego strone udało Cię go złapać i rzuciłeś nim w ziemie a 2 jego klony wyrzuciły Cię do góry a 3 uderzył Cię z góry poraz 2 Oukashou łamiąc Ci żebra. Pokonałeś przeciwnika, który stracił przytomność ale sam nie byłeś już nic wstanie zrobić.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-11, 18:36   

" Ku*wa mać, Nizari już skończył i nie może się ruszać... Nie mogę go zawieść !" Powiedziałem do siebie wkurzony, i pobudzony do zabijania.
- Koniec z tobą !- Krzyknąłem w furii.
Stworzyłem dwa klony, i razem z nimi uderzyłem Oukashou, wzmocnionym przez ogromną ilość chakry i element błyskawic w punkt gdzie jest najmniej chakry przeciwnika, uderzałem tak do skutku.
Gdy już się wydostanę natychmiast elektryzuję swoją kosę, i używam Hari Jizou, by za pomocą [Raiton] Raiton no jutsu naelektryzować całe swoje ciało. Gdy użyje na mnie jakiegoś jutsu Doton, osłaniam się naelektryzowanymi Włosami, gdy jestem blisko w furii atakuję Gairashuu Rendan, i wystrzeliwuję elektryczne włosy. Potem natychmiast wyskakuję w górę, tworzę klona i odbijam się od niego. Gdy jestem blisko krzyczę:
- Teraz ci się nie uda uniknąć !- Zamachuję się, i atakuję go Oukashou w twarz, dodając do chakry wykorzystanej podczas Oukashou element błyskawicy.
_________________


 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-11, 18:40   

Wszystko Ci wychodziło igł wbiły się w niego, a ty odrazu trafiłeś Oukashou, ale on po chwili znowu się złożył. Doszedłeś do wniosku że ataki TaiJutsu na nic się nie zdają. On jednak szybko wyciągnął miecz i zastosował na nim Chakra Yaiba i zaatakował Cię odcinając Ci jedynie trochę włosów, jednocześnie odskakując do tyłu.
- Doton nie wygra z Raitonem ale Fuuton owszem. powiedział pewny siebie.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-11, 18:47   

- Taa, ale za to Katon z Fuutonem tak !- Krzyknąłem do niego wyskakując w górę.
Tworzę klona, który podbił mnie do góry, gdy jestem w najwyższym punkcie tworzę kolejne dwa klony. Klon na którym się podbiłem zaczął biec, i podbić przeciwnika lub odwrócić jego uwagę.
Ja osobiście z dwoma klonami zaatakowałem.
- [Katon] Karyuu Endan !- Krzyknąłem, a klony zaatakowały [Katon] Goukakyuu no jutsu. Wszystkie jutsu lecą prosto na wroga.
Sam robię Shunshin no jutsu, i podbijam przeciwnika za pomocą Oukashou w górę, by szybciej dosięgnął go płomień.
- Zdychaj...- Powiedziałem podczas podbicia.
Potem natychmiast użyłem Shunshin by znowu pojawić się nad nim, i używam Hari Jizou, wystrzeliwując swoje włosy. Podczas ataku jeszcze raz używam [Katon] Karyuu Endan, by spalić przeciwnika i podpalić włosy, które przez to zadadzą większe obrażenia.
Potem natychmiast odskakuję w krzaki, i robię Shunshin na drugą stronę, obserwując zdarzenie.
_________________


 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-11, 18:50   

Wszystko wychodziło, lecz w jakimś momencie przeciwnik stworzył klona, który weszedł pod ziemie i ty zaatakowałeś przeciwnika spalając go, a klon on pojawił się za tobą przebijając ci prawy dolny róg brzucha mieczem za nim przeciwnik zdążył się spalić. Chwilę pózniej jak klon chciał zaatakować 2 raz wybuchł, a jego oryginał leżał na ziemi martwy.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-11, 18:54   

- Cholera jasna... Nie może być...- Powiedziałem patrząc się na ranę.
Przeszukałem przeciwnika i przywołałem Gamę, za pomocą Byakugana wyszukałem Nizariego. Gdy byłem obok niego podniosłem go i położyłem na żabie, sam idąc i wydłubując Sharingana przeciwnikowi Nizariego. Chowam oczy do probówki i sam wsiadam na Gamę.
- Natychmiast jedziemy do Tsuki...- Rozkazałem, trzymając oczy bezpieczne w kieszeni.
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-11, 18:57   

Bez słowa wsiadłem na Gamę. *Kim jesteś? Jak masz na imię?*
Zacząłem wypytywać tego co jest we mnie.
_________________



 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-11, 19:04   

- Jestem Shouten. Niestety zostałem w tobie słabiaku zapieczętowany. W takiej miernocie! krzyknął w tobie demon.
Taharii przeszukał każdego ale znalazł tylko 5 kunaiów dodatkowo. Szybko wróciliście do Tsuki i poszliście do urzędu, po których udacie się do szpitala na 6 godzin.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |