• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Kradzież Oka
Autor Wiadomość
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-06, 21:08   

Szybko się zatrzymałem obracając się i wypuściłem łańcuchy z rąk lalki. Następnie patrzyłem się na pokaz umiejętności Taharii'ego. W razie nie powodzenia zacznę ścieśniać łańcuchy. W razie Kawarimi zacznę wypatrywać przeciwnika. Jeśli go znajdę wyślę jeden łańcuch, aby go związał. Jeśli odskoczy użyję drugiego. Jeśli zwiążę go 1, albo 2 łańcuchem przyciągnę go i zacznę okładać wolnym łańcuchem.
_________________



 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Wysłany: 2010-02-08, 18:35   

 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-08, 18:35   

Odwróciliście się oboje w jego kierunku patrząc na niego. Nizari wystrzelił w jego kierunku łańcuchy które zmieniły się w węże i pomknęły w przeciwnym kierunku atakując marionetkarza. Taharii widząc że coś jest nie tak zaatakował Uchiha z kosy której jego przeciwnik ledwo uniknął i odskoczył do tyłu. Nizariego oplotły węże i powoli zaczęły dusić. Taharii widział jak chłopak upada...
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-08, 18:54   

" Cholera... Nizari !" Pomyślałem skacząc w stronę przyjaciela i przecinając węże kosą.
- To koniec...- Powiedziałem cicho i otworzyłem moje lewe oko.
Stanąłem w groźnej pozycji, iż przeciwnik nie zniszczył klonów, każdy zaatakował, z każdej strony atakując kosą. Razem z nimi skoczyłem ja i za pomocą naelektryzowanej kosy używam Gairaishuu Rendan, atakując wroga i całe otoczenie serią cięć, później odskakuję i przybieram odpowiednią pozycję do obrony lub w gorszym wypadku Kawarimi.
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-08, 19:06   

Wstaję i mówię:
-Dzięki T...
Nie dokończyłem i odsłoniłem Sharingana. Tym razem nie miałem zamiaru atakować lalką. Użyłem Kirigakure no Jutsu, aby utrudnić widoczność przeciwnikowi i rzuciłem w niego Demonicznym Shurikenem Wiatru. Używając przy tym Kage Shuriken no Jutsu. Gdy wykonam atak Znów użyję lalki. Wyciągnę łańcuchy i spróbuję zaatakować przeciwnika z dwóch stron. Jednym łańcuchem próbowałem go z biczować, a drugim złapać jego szyję i zacząć go dusić. Po chwili duszenia łamię mu kark. Jeśli jednak to się nie uda i przeciwnik zaatakuje ja odskoczę lub użyję kawarimi.
_________________



 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-09, 13:55   

Uchiha został przecięty kosą a potem przebity shurikenem. Zastygnął nie spadając na ziemię i zmienił się w mgłę wnikając w wcześniej wytworzoną przez Nizariego wcześniej. Taharii dzięki byakuganowi dostrzegł go za waszymi plecami dzięki czemu mieliście czas na odskoczenie przed nadlatującym kunai'ami.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-09, 13:59   

" Cholera... nie ma takiej możliwości..." Pomyślałem.
" To musi być genjutsu !" Krzyknąłem w myślach i popatrzyłem na Nizariego.
- Księżycowy Wietrze, użyj Kai !- Powiedziałem do przyjaciela i sam użyłem Kai.
Potem natychmiast kazałem klonom złapać wroga i trzymać, a sam wyskoczyłem w powietrze i zaatakowałem go [Raiton] Muratta, z zamiarem sparaliżowania.
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-09, 14:08   

Tak jak Taharii powiedział tak zrobiłem od razu użyłem Kai. Następnie trochę się odsunąłem od lecącego kunai'a. W razie czego. Szybko znów wysuwam łańcuchy i próbuję nimi trafić przeciwnika. Głównie celuję w głowę. Po paru ciosach próbuję złapać łańcuchem szyję przeciwnika i złamać mu kark. Jeśli to się nie uda podbiegam do przeciwnika z zamiarem wbicia mu kunai'a w gardła. Gdy coś pójdzie nie tak używam kawarimi obok Taharii'ego i rzucam 6kunai'ami. Gdy nie trafią podłączam do nich nici chakry techniką Asaito Souran i próbuję je zawrócić i wbić w plecy przeciwnika.
_________________



 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-09, 14:12   

Użyliście Kai rozpraszając genjutsu. W tym samym momencie klony Tahariego zniknęły. Zostały zniszczone przez jakiegoś nowo przybyłego ninja który od razu rzucił się na Tahariego odpychając łańcuchy lalki Nizariego. Uchiha ucieszył się na widok swego kompana walczącego z Taharim i powiedział:
- No to teraz prawdziwa walka jeden na jednego - i zaczął biec w twoim kierunku wykonując pieczęci...
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-09, 14:21   

- Frajerze, wiedz, że nie będzie łatwo...- Powiedziałem do nowego wroga i dokładnie przyjrzałem się mu Byakuganem.
" No dobra, do dzieła..." Pomyślałem i stworzyłem 9 klonów. Klony obeszły przeciwnika, a ostatni się schował. Klony na raz rzuciły bronie i starały się utrzymać wroga w miejscu, i by nie miał szansy obrony, a schowany klon wyskoczył w powietrze. Sam użyłem Shunshin i odbiłem się od pleców klona by zwiększyć moją szybkość, i skierowałem się na wroga. Spadając zamachnąłem się i powiedziałem z bardzo wrogim wyrazem twarzy, i złowrogim głosem, budziła się we mnie wola Jashina.
- A teraz zdychaj !- Uderzając z impetem przeciwnika w twarz za pomocą Oukashou. Chciałem to zakończyć.
Wyskoczyłem z chmury dymu i przykucnąłem. Od razu przybrałem pozycje obronną, gdyż wiedziałem że to może być bardzo silny przeciwnik. Gotów zrobić Kawarimi z klonem, który zasłoniłby się kosą tak,by nabić przeciwnika który mógłby zaatakować. Za pomocą Byakugana oglądałem wszystko wokoło, by zobaczyć czy nikt czasem się nie zbliża, i się upewnić że trafiłem w przeciwnika.
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-09, 14:32   

-Dobra... Zaczynamy zabawę.
Powiedziałem po czym na dobry początek rzuciłem 3kunai, aby przeciwnik przerwał pieczęci. Gdy tego nie zrobi użyję Shunshin teleportując się za przeciwnika i zostawiając za sobą Kiri Bunshin no Jutsu. Wtedy klon wyciągnie wszystkie 10shurikenow i rzuci wszystkie po czym rzuci wszystkie 10kunai. Oczywiście one nie mogą zranić przeciwnika. Gdy przeciwnik odskoczy w bok jako, że jestem za nim wystrzelę łańcuchy, aby go zraniły. Aby było mu trudniej do obrony wpierw Rensai(lalka) podłączę do lewej ręki tak, żeby nie zauważył tego i za pomocą Kiri Bunshin no Jutsu stworzę klona lalki który również wystrzeli łańcuchy. Łańcuchy podczas lotu zaczną zmieniać miejsca tak, aby przeciwnik nie wiedział który łańcuchy wylatuje z której lalki. Łańcuchy gdy dolecą do przeciwnika uderzą go w brzuch po czym zaczną go biczować po całym ciele. Gdy przeciwnik zacznie biec na mnie użyję techniki Mizuame Nabara i wypluję na ziemię mnóstwo cieczy. Następnie za pomocą swojego KG Yuki stworzę mały deszczyk.
_________________



 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-09, 16:18   

Nizari.
Wszystko ładnie pięknie tylko łańcuchy lalek się poplątały. Twój wróg odskoczył od ciebie. W tym samym czasie pojawił się wir w ziemi wciągający ciebie i twojego kolegę pod ziemię.
Taharii.
Uderzyłeś przeciwnika który upadł na ziemię i wstał jakby nigdy nic. Z jego twarzy nie schodził uśmiech.
- Silny jesteś - powiedział. Dopiero teraz zauważyłeś jak jego skóra jest połamana i powoli wraca do normy. Szybko złozył pieczęci używając techniki : Daijigoku no Jutsu [Doton] .
Ziemia pod twoimi stopami przybrała kształt lejka powoli tworząc wir który wciąga Ciebie, twoje klony i Nizariego w dół
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-09, 16:28   

- Nie dam ci się...- Powiedziałem cicho i jak najmocniej wybiłem się za pomocą klona z wiru, i zacząłem skakać po drzewach.
" Nizari, daj sobie radę proszę..." Pomyślałem skacząc po drzewach, tam gdzie wir mnie nie sięga.
Pierwsze okrążając przeciwnika zrobiłem 5 klonów, jeden skoczył na wroga, i zaatakował. W tej samej chwili z zupełnie innej strony kolejny, i kolejne dwa z boków. Każdy jak najmocniej zaatakował przeciwnika i trzymał go, nie zwracając . Sam, stworzyłem razem z innym Rasengana. Ostatni z klonów, ten z którym robiłem Rasengana pomógł mi zrobić Shunshin układając pieczęci razem ze mną. Ja pojawiłem się nad przeciwnikiem a klon przede mną, zasłaniając mnie. Gdyby wróg zaatakował klon zginie, natomiast na z wielką szybkością spadam na przeciwnika krzycząc:
- Rasengan !! - Starając się za pomocą Rasengana zaatakować mu głowę.
- Zdychaj...- Dodałem gdy byłem blisko, wziąłem zamach i uderzyłem techniką w wroga.
Odskoczyłem na drzewo, by nie dać się wciągnąć w wir, gotów zrobić Kawarimi, na wypadek gdyby wróg przeżył ten atak.
" Cholera... Ta skóra... nie może być..." Pomyślałem przypominając sobie popękaną skórę, i intensywnie myśląc na temat skąd się mogło to wziąć, i jak to przebić.
" Skoro po Oukashou tylko go lekko zniszczyłem, muszę używać Ninjutsu." Wydedukowałem wszystko obserwując Byakuganem. Mojego przeciwnika jak i Nizariego i jego walkę.
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-09, 16:58   

Szybko podłączyłem nici chakry do lalki i wysłałem łańcuchy, aby obwiązały drzewo i mnie podciągnęły. *Trzeba coś wymyślić...* Pomyślałem po czym za pomocą Kiri Bunshin no jutsu stworzyłem 10klonów które miały za zadanie atakować przeciwnika i go zmęczyć. Gdy klon znikną pojawiał się następny. Po chwili 2klony odskoczą i stworzę im klona lalki. Jeden klon wystrzeli łańcuch z mgły. Ja w tym czasie wystrzeliłem prawdziwy łańcuch tak, aby wyglądało, że to 2klon go wystrzelił. 8klonów dalej atakowało przeciwnika.
_________________



 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-11, 13:54   

Taharii
Wszystko szło pomyślnie i trafiłeś go Rasenganem, lecz po chwili wyszedł z dymu. Zuważyłeś, że tym razem całe jego ciało się zaczęło naprawiać. Przeciwnik szybko zaatakował Cię z góry pięścią i jednocześnie gdy chciałeś wykorzystać to 2 jego klony z boku potraktowały Cię Doton, Doton Sanseki Seisha, zmieniając się w kulę i wbiły się w Ciebie z 2 stron.

Nizari
Gdy go klony atakowały dawał radę się bronić i gdy wystrzeliłeś łańcuch złapałeś Uchihę, lecz po chwili zniknął a ty się skapnąłeś, że to klon. Jednocześnie po twoim ataku on zaatakował Cię z góry Katon, Goukakyuu no Jutsu, niszcząc klony i wyrzucając Cię z dużą siłą na drzewo.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-11, 14:07   

" Ku**a mać !" Pomyślałem, i tak jak planowałem zrobiłem Kawarimi z klonem.
Z ukrycia stworzyłem 3 roje pszczół, każdy atakuje głównego wroga. Gdy ostrza pszczół się wbiją w wroga, używam Shunshin by pojawić się za nim, potem natychmiast używam [Raiton] Muratta, z celem sparaliżowania wroga.
" Musi się udać..." Pomyślałem skacząc w górę. Zrobiłem klona i odbiłem go w przeciwnika, ten zaatakował kosą. Potem stworzyłem następne dwa, ponownie wybijając się jak najwyżej w górę. Każdy klon atakuje i łapie przeciwnika, nie puszczając, gdyby Muratta nie zadziałało. Na samej górze tworze kolejne 2 klony, które za pomocą Oukashou wybijają mnie w ziemię.
Lecąc z zawrotną prędkością, za pomocą Byakugana kieruję się na wroga. po drodze z góry używam Hari Jizou, i powiększam moje włosy do bardzo ostrych igieł, natomiast gdy jestem blisko biorę ogromny zamach i w furii krzyczę.
- Żryj to !- Uderzając Oukashou przeciwnika.
Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, dzięki szybkości, cios powinien być podwójnie silny, a Hari Jizou powinny dodatkowo powbijać się w jego ciało.
Następnie odskakuję, i od razu podmieniam się z klonem, który już spadł i stoi na drzewach, z przeciwnikiem. Wróg, nie powinien się skapnąć, że to klon, więc ja przygotowywuję z tyłu nowy atak.
_________________


 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |