• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Kradzież Oka
Autor Wiadomość
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-25, 16:49   Kradzież Oka

Podchodzę do bram miasta. Na sobie mam opaskę Konohy(Nie pisałem, że się jej pozbyłm ^^). Mialem też Szarą bluzę z kapturem i długie jeansy. Na twarzy nie miałe ani jednego kolczyka. Czekam na Tahara. Gdy przyjdzie mówię mu:
-Chłopie wiesz jak to bolało jak wycągałem kolczyki... Ale dobra. Idziemy?
_________________



 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Wysłany: 2010-01-25, 17:31   

 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-25, 17:31   

- Cześć... Mamy problem... Teraz to zauważyłem... Jestem poszukiwany za Byakugana, prawdopodobnie ty też, czytałeś gazetkę ? Mamy opaski na oczach...- Powiedziałem trochę zły.
- Będziemy musieli być poza wioską, gdyż w środku od razu zlecą się ANBU.- Powiedziałem.
- Ja nie muszę zakładać innego ochraniacza, popatrz.- Powiedziałem wskazując na mój ochraniacz ze znakiem oleju.
- No dobra, ruszajmy... 3 łezkowy Sharinganie nadchodzimy !- Powiedziałem głośno i użyłem Kuchiyose no jutsu do przywołania Gamy.
- Jeżeli nie masz wierzchowca wsiadaj.- Powiedziałem posuwając się kawałek.
- Jedziemy przed Konohę... Bądź ostrożny.- Powiedziałem do Gamy klepiąc go po głowie.
_________________


 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-25, 17:35   

Po zakończeniu rozmowy wsiedliście na glinianego ptaka i ruszyliście w kierunku konohy.

Ps. W następnym poście muszą znaleźć się takie informacje:
Ubiór.
Wyposażenie które macie przy sobie i jak je rozmieściliście
To by było na tyle. Posty musicie pisać długie bo zginiecie od razu ^ ^
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-25, 17:52   

Wsiadam na żabe.
-Hmm... Trzeba coś wymyślić. Może za pomocą henge zamienię drugie oko na sharinganowe? Wtedy powiem, że jestem z Uchiha.

Ubiór:
Niebieskie jeansy, szara bluza z kapturem, brak kolczyków, ochraniacz konoha opuszczony na lewe oko.
Wyposarzenie:
-Rensai w bandarzach (Lalka)
-Woda Bohatera
-Kamizalka i rękawice ochronne
-10 kunai i shurikenow
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-25, 18:11   

- Hmm... trzeba to dokładnie opracować...- Powiedziałem i zacząłem myśleć w drodze.
- Jest taka możliwość, ale może zrobimy tak... Mam tam jaskinię, była moja na wyprawie, tam będzie nasz obóz. Zastawimy pułapkę. Stworzę klona, i wyślę go do Uchiha, po uprzednim znalezieniu go. Rozłożymy po polu moje małe pajączki, i gdy Uchiha się zjawi zdetonuję je, a ty od razu go dobijesz swoją lalką. Później wydłubię mu oczy i wracamy...- Powiedziałem wszystko co wymyśliłem.
- Co ty na to ?- Zapytałem.
- Musimy opracować jeszcze parę planów, więc musimy się streszczać.- Powiedziałem myśląc nad kolejnym zapasowym planem.
" To nie będzie łatwe zadanie, w końcu to już doświadczony Uchiha..." Pomyślałem i dalej jechaliśmy na Gamie w stronę Konoha.

Ubrany jestem w to co zawsze, schowaną mam kosę na plecach, czerwoną kamizelkę z dwoma żółtymi kołami na piersi, dresowa szara bluza i spodnie, a pod dołem kratkowany czarny podkoszulek. Mam także opaskę oleju która zakrywa lewe oko, a włosami przysłoniłem opaskę na lewym oku, by nie było podejrzeń.
_________________


 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-25, 18:15   

Po długiej drodze dotarliście do jaskini. Coś nie tak działo się w Konoha Gakure. Brama została zamknięta. Schowaliście się w jaskini obmyślając plan...
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-25, 18:22   

-Dobra... Pierwszą rzeczą do zrobienia jest sprawdzenie co tam się dzieje. Może to być na naszą korzyść. Druga opcja jest taka, że czekamy, aż ktoś będzie wracał lub wychodził z wioski na co są małe szanse...
Po chwili namysłu dodałem:
-Możemy też iść na latwiznę i wyrwać oko sharingana jednemu z nas i wrucić do wioski.
Powiedziałem i cicho się zaśmiałem.
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-25, 18:33   

- Chciałbym, ale musi on mieć trzy łezki...- Powiedziałem ze smutkiem.
- Użyję Byakugana, i sprawdzę co tam się dzieje.- Powiedziałem i uaktywniłem Byakugana, ściągając opaskę z lewego oka.
- Masz tu 10 pająków, porozstawiaj je po drzewach i bezpośrednio przed jaskinią, nie mogą nas znaleźć. A gdy tak się stanie natychmiast stąd uciekamy.- Powiedziałem do Nizaiego przyglądając się temu co się dzieje w wiosce, i pilnując czy nikt się nie zbliża. W razie takiej konieczności ostrzegam Nizariego i chowam się w jaskini.
- Ciekawe... Konoha nigdy nie zamyka bram...- Powiedziałem wyszukując lewym okiem tego co się dzieje w wiosce.
_________________


 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-25, 18:36   

Zobaczyłeś dużą ilość shinobi rozmieszczonych na murach i przy bramie. Reszta wioski była opustoszałą. Starałeś się zagłębić dalej w wioskę i zobaczyłeś dziwny widok. Wszyscy shinobi stali w rzędzie i jedna postać chodziła przed nimi i coś mówiła.
" Albo to awans albo przegląd sił " pomyślałeś widząc wielki tłum otaczający shinobi Konoha-Gakure
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-25, 18:52   

ziąłem pająki. Po chwili zacząłem je rozmieszczać tak jak powiedział mi Taharii. Gdy skończyłem wracam do niego.
-I jak? Co tam się dzieje?
Zapytałem ciekawy odpowiedzi. *Czyżby Hokage od ostatnich zniknięć się boji wszystkiego co nie jest z Konoha?*
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-25, 18:57   

- Cholera... jakieś przegrupowanie czy coś w tym guście...- Powiedziałem trochę zdziwiony do Nizariego przyglądając się Konosze.
- Narazie obmyślmy jakiś plan, zobaczymy jak potoczy się akcja...- Powiedziałem dokładnie obserwując Konohe.
" Tylu nigdy nie damy rady... musimy wymyślić jakiś plan..." Pomyślałem i stworzyłem ptaka za pomocą Nendo Sekkou, którego wysłałem tam, gdzie było zebranie shinobich, by podsłuchać o czym mówią.
- Wymyśl jakiś zapasowy plan...- Powiedziałem do Nizariego nawet się nie obracając i dalej patrzyłem i przysłuchiwałem się za pomocą ptaszka.
_________________


 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-25, 19:04   

Twój ptak tylko widział ale nic nie słyszał. Po kilkunastu minutach każdy z nich wrócił na swój posterunek. Każdy z nich wyglądał na bardzo silnego. Ubrani w kamizelki ochronne i wszelkiego rodzaju zbroje patrolowali ulicę. W dzielnicy klanu Uchiha mały oddział przygotowywał się do nadchodzącej misji. To samo było w dzielnicy klany Hyuuga...
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-25, 19:22   

-Plan... Strategiem jestem beznadziejnym. Szczególnie w takich sytuacjach...
Zacząłem rozmyslać nad planem.
-To może... Wejść do środka jakoś od strony góry z twarzami? A później... Dobra to nie wypali. Ale wpierw co najważniejsze, czy my będziemy działali zza murów czy mamy zamiar wejść do środka i kogoś zabić.
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-25, 21:10   

- Widzę, że klany wychodzą na misje... coś się dzieje, i to wcale nic dla nas dobrego... Poczekajmy, zobaczymy co się stanie, może jakiś Uchiha odłączy się, albo pójdą na patrol.- Powiedziałem do Nizariego przyglądając się całemu zjawisku.
- Może być ciężko, wszędzie mają patrole i warty. Moży bym zaatakował ich każdego po 5 pszczół, wybuch, i uciekamy. Może udałoby nam się uciec... Niee, to nie musi wypalić, za duża szansa że nas złapią...- Powiedziałem wkurzony, nie mogąc nic wymyślić.
- Burza mózgów, dawaj nawet najgłupsze pomysły...- Powiedziałem i zacząłem się zastanawiać nad jakimkolwiek pomysłem, który by mógł wypalić.
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-26, 17:11   

-Możemy jak mówisz czekać na zwiadowce. I tak zrobimy. Tylko co dalej? Atakujemy otwarcie, czy z ukrycia. Możesz wysłać osę czy co ty tam masz i go wysadzić, a ja lalką go tu przyciągnę. Możemy też atakować otwarcie, na żywioł bez planu, ale to jest zly pomysł na misji rangi A...
_________________



 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |