• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Ucieczka z Konohy
Autor Wiadomość
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-23, 15:52   Ucieczka z Konohy

Wziąłem z domu najważniejsze rzeczy i zapakowałem je do torby. Później wybiegłem z domu prosto do wyjścia z Konohy. Droga była krótka, a po drodze nic mnie ciekawego nie napotkało. Przy wyjściu strażnicy zapytali gdzie idę, a ja powiedziałem że idę w góry trenować. Potem sprawdziłem na mapie gdzie jest Tsuki-Gakure. Później sprawdziłem na kompasie w którą to stronę i pobiegłem odrazu do tej wioski. Po drodze omijałem wszystko i nie wtrącałem się w żadne walki. Widziałem sporo lasów, wiosek, ale nie zwracałem na nie uwagi tylko biegłem ile miałem tchu w nogach. Robiło już się ciemno, ale mnie to nie przeszkadzało i biegłem dalej aż do Tsuki-Gakure. Po paru godzinach robiłem się już się śpiący, a na niebie nie było ani jednej chmurki. Było bardzo ciemno już, ale biegłem dalej ile miałem sił w nogach. Po godzinie dotarłem do Tsuki-Gakure i powiedziałem do strażników:
-Witam, gdzie jest biuro od Shikage? Mój brat tam strzeże i muszę mu coś dać. –Pokazując plecak i pobiegłem w stronę, która wskazywali strażnicy.
-Witam, chciałbym się spotkać z Mizuno. Mam do niego sprawę. –Powiedziałem do strażników, którzy stali koło drzwi do biura.
-Ty jesteś Izumo. Wskakuj, Shikage na ciebie czeka. –Powiedział jeden z strażników i wpuścił mnie bez zarzutów. Wbiegłem do budynku i szukałem biura Shikage. Sprawdzałem pare pokoji, a shinobi w budynku na mnie nie zwracali uwagi. Wreszcie dotarłem do biura Shikage i powiedziałem:
-Jestem. Chcę być shinobi, który będzie walczył za tą wioskę. Chcę dołączyć do grona tych shinobi. –Mizuno zerkał na mnie dziwacznie, ale wreszcie przypomniał sobie że jestem Izumo i powiedział:
-Ah tak. To ty, Izumo. Jasne że możesz dołączyć. Oto twoja opaska, którą trzymałem w tym biurze póki ty się nie zjawiłeś. Jest ona dla ciebie. –Powiedział ciepło Mizuno i wyjął z półki opaskę shinobi. Później dał mi ją i wskazał mnie jako nowego chuunina tej wioski.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |