• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Trening Toshiro
Autor Wiadomość
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-31, 12:39   

+3chakra
+1KG
+1Katon
_________________



 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Wysłany: 2010-01-31, 13:04   

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-31, 13:04   

Dzień 15...

Obudziłem się i zjadłem szybkie śniadanie, po czym założyłem cały ekwipunek i zrobiłem dwieście pięćdziesiąt brzuszków, pompek, przysiadów, skłonów i dwadzieścia pajacyków xD . Po rozgrzewce wyszedłem z noclegu i zacząłem biegać wokół kanionu. Biegałem tak siedem godzin i zrobiłem sto siedemdziesiąt kółek, po czym zmachany podszedłem do jeziora, na który następnie wszedłem używając techniki Dekata Mizu i zacząłem strzelać we wszystkie skały przede mną techniką Fukyuu no Jutsu[Katon]. Strzelałem, aż chakra nie dojdzie do minimalnej ilości, po czym znów zaczynam biegać wokół stadionu, lecz tym razem z małym obciążeniem. W plecaku miałem parę kamieni, co utrudniało mi bieg i zrobiłem tylko pięćdziesiąt kółek, a następnie poszedłem do jaskini i tam zrobiłem sto pompek, przysiadów, brzuszków oraz skłonów i poszedłem spać.

Przypadkiem wziąłem wyślij zamiast podgląd xD
_________________
Ostatnio zmieniony przez Toszizo Aszizożizo Na Nin 2010-01-31, 13:09, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-01-31, 13:08   

coś ci sie nie wkleiło
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-31, 13:11   

Przypadkiem wziąłem wyślij zamiast podgląd


Prze bardzo ;]

Dzień 15...

Obudziłem się i zjadłem szybkie śniadanie, po czym założyłem cały ekwipunek i zrobiłem dwieście pięćdziesiąt brzuszków, pompek, przysiadów, skłonów i dwadzieścia pajacyków . Po rozgrzewce wyszedłem z noclegu i zacząłem biegać wokół kanionu. Biegałem tak siedem godzin i zrobiłem sto siedemdziesiąt kółek, po czym zmachany podszedłem do jeziora, na który następnie wszedłem używając techniki Dekata Mizu i zacząłem strzelać we wszystkie skały przede mną techniką Fukyuu no Jutsu[Katon]. Strzelałem, aż chakra nie dojdzie do minimalnej ilości, po czym znów zaczynam biegać wokół stadionu, lecz tym razem z małym obciążeniem. W plecaku miałem parę kamieni, co utrudniało mi bieg i zrobiłem tylko pięćdziesiąt kółek, a następnie poszedłem do jaskini i tam zrobiłem sto pompek, przysiadów, brzuszków oraz skłonów i poszedłem spać.
_________________
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-01-31, 13:24   

+3 do szybkości
+3 do siły+2 do chakry odpoczynek do 14:00 bo troche przegiąłeś z tą ilością ćwiczeń jak na genina
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-31, 14:22   

Wracam do miastaWracam do miastaWracam do miastaWracam do miastaWracam do miastaWracam do miastaWracam do miastaWracam do miastaWracam do miastaWracam do miastaWracam do miastaWracam do miastaWracam do miastaWracam do miastaWracam do miastaWracam do miastaWracam do miastaWracam do miastaWracam do miastaWracam do miasta
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |