• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Trening Toshiro
Autor Wiadomość
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-30, 23:24   

Dzień 11...

Obudziłem się po ciężkim dniu, w którym uczyłem się nowej techniki i zjadłem śniadanie, po czym zrobiłem małą rozgrzewkę. Czterysta pompek, przysiadów, brzuszków oraz trzysta pięćdziesiąt skłonów. Po rozgrzewce poszedłem nad jezioro, na które następnie wszedłem i chodząc po wodzie stanąłem w centrum jeziora, po czym chwilę zastanawiałem się co by tu potrenować. Po chwili zrobiłem dziesięć iluzji za pomocą techniki Bunshin no Jutsu i zacząłem z nimi walczyć chodząc po wodzie w jeziorku. Trenowałem tak z moimi iluzjami około trzech godzin, po czym zszedłem z wody i poszedłem pod skałę. Na początek odskoczyłem od niej na parę metrów i wystrzeliłem w nią ognistą kulę za pomocą techniki Fukyuu no Jutsu[Katon]. Po wystrzeleniu w skałę ognistej kuli ta się zniszczyła na mnóstwo małych kamieni, które poleciały na mnie, a ja ich unikałem. Parę kamyków mnie musnęło, lecz tak słabo, że praktycznie nie odczuwałem bólu po uderzeniu. Po tym stworzyłem dziesięć pająków z gliny i wysłałem w różne miejsca wysadzając za pomocą techniki Katsu. Po tym poszedłem do noclegu, w którym zrobiłem sześćset pompek, przysiadów, brzuszków, skłonów oraz wyszedłem na chwilę z noclegu zrobić pięćdziesiąt okrążeń wokół kanionu.
_________________
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Wysłany: 2010-01-31, 08:20   

 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-31, 08:20   

Panowanie nad Kekkei Genkai +2
Szybkość +2
Siła +5

Odpoczynek do 9:20
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-31, 09:34   

Dzień 12...

Obudziłem się po ciężkim treningu, który wczoraj przeszedłem i się trochę porozciągałem, po czym zjadłem skromne śniadanie. Po zjedzeniu wstałem wyszedłem z noclegu na świeże powietrze i zrobiłem dwieście skłonów, pompek oraz przysiadów, a następnie zacząłem biegać wokół kanionu. Nudziło mi się bieganie samemu, więc stworzyłem cztery klony techniką Bunshin no Jutsu i zacząłem się z nimi ścigać na około kanionu. Po sześćdziesięciu czterech kółkach skończyliśmy biegać, a moje klony zniknęły zamieniając się w szary obłok dymu. Po bieganiu stanąłem obok kamienia i zrobiłem dwadzieścia skłonów, żeby się rozgrzać przed nauką techniki Konoha Senpuu. Kiedy się już rozciągnę i przygotuję do treningu zaczynam biec w stronę skały, po czym skaczę jak najwyżej i jak najszybciej robię obrót w powietrzu kopiąc jednocześnie skałę.
_________________
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-31, 09:47   

+2speed
+3sila
_________________



 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-31, 09:51   

Noga mnie trochę bolała, po nie celnym kopnięciu w skałę, lecz nie miałem zamiaru się poddawać z tego powodu, więc ponownie odskoczyłem paręnaście metrów od skały, a następnie jak najszybciej zacząłem biec w jej stronę, a kiedy będę się już zbliżał skaczę jak najwyżej do góry, a następnie robię jak najszybszy obrót i kopię z całej siły w skałę wykrzykują jednocześnie. -Konoha Senpuu!!-
_________________
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-31, 09:54   

30%
_________________



 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-31, 09:56   

Ponownie nie celnie uderzyłem nogą, przez co czuję ból, lecz mniejszy niż poprzednio, ponieważ tym razem lepiej wykonałem tą technikę. Po kolejnej nie udanej próbie znów odskakuję od skały i skupiam się, po czym zaczynam jak najszybciej biec w stronę skały, a kiedy będę już na odpowiedniej odległości wyskakuję i jak będę już przy skalę robię jak najszybciej zamach wymachując nogą i napinając ją, aby uderzyć z całej siły, a jednocześnie wykrzykuję.-Konoha Senpuu!!-
_________________
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-31, 09:57   

60%
_________________



 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-31, 09:59   

Szło mi coraz lepiej, już prawie nie czułem bólu po uderzeniu w skałę, lecz nadal kopnięcie było za słabe i wolne, a w dodatku nie powinienem czuć żadnego bólu. Ponownie odskoczyłem od skały na paręnaście metrów, po czym biorę rozbieg i biegnąc jak najszybciej w skałę, kiedy będę już przy niej wyskakuję w powietrze jak najwyżej potrafię, a następnie robię obrót przy skalę i kopię w nią z całej siły krzycząc.-Konoha Senpuu!!-
_________________
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-31, 10:11   

80%
_________________



 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-31, 10:20   

-Ehh... To jest bardzo męczące niż myślałem...- Mruknąłem sobie pod nosem, po czym ponownie odskoczyłem od skały i zacząłem skupiać chakrę w nogach, żeby szybciej biec, oraz mocniej uderzyć. Kiedy już skumuluję wystarczającą ilość chakry zaczyanm jak najszybciej biec w stronę skały i kiedy będę już na odpowiedniej odległości wyskakuję w powietrze i robię jak najszybszy obrót kopiąc z całej siły w skałę.
_________________
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-31, 10:29   

100%
_________________



 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-31, 10:35   

Dzień 13...


Budzę się następnego dnia po ciężkim dniu i trochę się rozciągam, po czym jem jabłko i piję szklankę herbaty. Po skromnym śniadaniu zrobiłem dwadzieścia pompek oraz dwadzieścia przysiadów i poszedłem pobiegać wokół kanionu. Po około godzinie biegania zrobiłem siedem iluzji techniką Bunshin no Jutsu i trenowałem szybkość oraz zwinność unikając i biegając ze swoimi klonami. Unikałem ich ataków, lecz byłem za wolny i co dwadzieścia minut musiałem robić kolejną serie klonów, ponieważ te znikały po jednym uderzeniu we mnie. Po około dwóch godzinach męczącego treningu usiadłem i odsapnąłem trochę przed dalszymi ćwiczeniami. Po paru minutach odpoczynku napiłem się wody z niewielkiego jeziorka i zacząłem pracować nad techniką C1 Bakudan. Stworzyłem mnóstwo żuczków, około trzydziestu, po czym rzuciłem nad wodę i użyłem technikę Katsu starając się to zrobić tak szybko, aby moje bomby nie zdążyły wlecieć do jeziora. Za pierwszym razem próba się nie udała, więc spróbowałem ponownie. Poszło mi lepiej niż za pierwszym razem, lecz nadal nie było dobrze. Próbowałem ponownie i ponownie, aż w końcu się udało. Pieczęci wykonałem tak szybko, że bomby nie zdążyły nawet dotknąć wody i wybuchły tworząc całkiem spory obłok dymu nad jeziorkiem. Skoro już opanowałem dokładnie wykonywanie szybko pieczęci i tworzenie żuków z gliny, czego się niedawno nauczyłem podszedłem do skały na której trenowałem wczoraj i przedwczoraj i zacząłem po niej chodzić w górę i w dół za pomocą techniki Dekata Ki. Po paru seriach zeskoczyłem i za pomocą techniki Fukyuu no Jutsu[Katon] stopiłem kawałem skały, którą następnie wysadziłem na proch za pomocą techniki C1 Bakudan oraz Katsu. Po rozwaleniu porządnego kawałka skały stworzyłem dziesięć iluzji za pomocą techniki Bunshin no Jutsu, które następnie mnie zaczęły atakować, a ja unikałem ich ataków. Po około godzinie skończyłem trening z moimi klonami i poszedłem do swojego noclegu napić się i coś zjeść. Po posiłku zrobiłem sto pompek oraz sto przysiadów, po czym zacząłem sobie biegać przed końcem treningu, ponieważ zbliżała się noc. Po godzinie biegania robiło się już ciemno, więc skończyłem biegać i strzelałem w skałę kulami ognia trenując technikę Fukyuu no Jutsu[Katon], aby nabrać jeszcze większej wprawy w tej technice i żeby była potężniejsze niż jest. Strzelałem tak godzinę, po czym na resztkach chakry wróciłem do noclegu i zrobiłem czterdzieści pompek oraz czterdzieści brzuszków i zjadłem małą kolacje, a następnie poszedłem spać, aby wypocząć przed jutrzejszym treningiem.
_________________
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-31, 12:22   

+3KG
+1speed
+2siła
+2chakra
+1Katon
_________________



 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-31, 12:27   

Dzień 14...

Obudziłem się następnego dnia wcześnie rano.
-Ahh Wspaniały dzień.- Powiedziałem siewając, po czym trochę się porozciągałem. Po krótkim rozciąganiu się zjadłem małe śniadanie i napiłem się gorącej wody z listkiem mięty, którą podbiegłem na ognisku na drewnie, które wczoraj sobie przyniosłem. Kiedy byłem już po śniadaniu nasycony, wypoczęty i gotów do treningu wyszedłem ze swojej wspaniałej jaskini niedawno założonej przeze mnie i skierowałem się do skały, na której wczoraj ostatnio trenowałem technikę Fukyuu no Jutsu[Katon]. Postanowiłem dokończyć swój trening nad tą techniką, żeby nie wyjść z wprawy. Na początek złożyłem wszystkie pieczęci potrzebne do wykonania tej techniki, po czym zrobiłem głęboki wdech i wydmuchnąłem powietrze w postaci ognia puszczając kulę ognia na tą skałę. Po wykonaniu tej techniki skała się tak jakby rozwaliła i jeden z jej kawałków poleciał prosto na mnie. Był całkiem spory, więc obrona była bezsensu i z tego powodu jak najszybciej odskoczyłem od skały ledwo jej unikając w ostatniej chwili. Po wykonaniu tej techniki złapałem za dwa kunaie i zacząłem nimi rzucać w mniejsze już kawałki skał. Kunai czasami się wbijał, lecz z trudnością, a czasami się odbijał wiec postanowiłem nad tym trochę popracować. Rzucałem Kunaiami w skały i po paru minutach zaczęły wbijać się w skały jak w masło. Kiedy skończyłem bawić się z moimi ostrzami stworzyłem dziesięć klonów i zacząłem z nimi walczyć. Po pewnym momencie wszystkie znikły więc zrobiłem nową serie klonów i zacząłem z nimi walczyć. Zrobiłem tak parę razy, po czym nie miałem już na to sił i podszedłem do największej skały jaką widziałem. Wysokości miała tak na oko pięćdziesiąt metrów, więc skupiłem się i skumulowałem chakre w stopach, po czym zacząłem chodzić po skale pionowo w górę i w dół za pomocą techniki Dekata Ki. Chodziłem tak parę razy, po czym zszedłem i podszedłem do niezbyt dużego jeziorka, po czym wyjąłem glinę z kieszeni po lewej stronie spodni i podałem moim ustom na prawej dłoni, po czym stworzyłem około dwudziestu małych żuczków z gliny i rzuciłem nad wodę, po czym jak najszybciej wykonałem pieczęci i użyłem technikę Katsu tak szybko, aby bomby nie zdążyły wpaść do wody. Pierwsza próba niestety była nieudana, więc spróbowałem ponownie. Było prawie dobrze, lecz nadal za wolno. Po kolejnej nie udanej próbie ponownie wykonałem wszystkie czynności, lecz tym razem technika się powiodła i żuki wybuchły nad wodą tworząc obłok dymu zasłaniający całe jezioro i to co jest za nim. Po treningu tej techniki robiło się już ciemno, więc zebrałem jeszcze trochę drewna, po czym zaniosłem do swojego noclegu i zrobiłem jeszcze przed snem sto pompek oraz sto przysiadów, po czym poszedłem grzecznie spać.
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |