• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Trening Toshiro
Autor Wiadomość
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-22, 20:51   Trening Toshiro

Dzień 1


Budzę się rano i leżę w łóżku jeszcze jakiś czas. Po jakimś czasie wstaję, ocieram oczy i idę do łazienki umyć się i przebrać. Kiedy jestem już gotowy idę do kuchni i jem niewielkie śniadanie. Kiedy zjem pakuję swój cały ekwipunek i jedzenie do plecaka, po czym wyruszam do kanionu Shinobi. Kiedy dochodzę na miejsce i widzę wspaniały krajobraz przez chwilę stoję w bezruchu sparaliżowany pięknem tego miejsca. Po chwili odzyskuję przytomność i powolnym krokiem idę do kanionu. Kiedy jestem już na miejscu szukam jakiegoś noclegu. Przez dwadzieścia minut dokładnego poszukiwania nic nie znajduję rozmyślam co zrobić.
*Hmm… Skoro nic tu niema to poszukam pod kamieniami, może będzie coś za nimi zakryte, a przy okazji potrenuję swoją siłę.* Pomyślałem, po czym zdjąłem cały ekwipunek i położyłem na niewielkiej skale, po czym wziąłem się za przekładanie kamieni. Po około godzinie znalazłem wspaniałe miejsce do zamieszkania. Wziąłem swój ekwipunek i rozłożyłem tam wszystko. Kiedy skończyłem odpocząłem parę minut i napiłem się herbaty, którą wziąłem z domu. Kiedy byłem już wypoczęty wstałem i poszedłem na zewnątrz. Podszedłem do całkiem sporej skały i zacząłem na niej trenować swoją siłę. Miała jakieś 50 metrów w górę, więc chodziłem po niej w górę i w dół używając techniki Dekata Ki, dzięki której mogłem chodzić po skale. Oprócz chodzenia po niej waliłem w nią gołymi pięśćmi. Trenowałem z nią ponad godzinę, po czym wróciłem na chwilę do swojego noclegu i napiłem się wody. Odpocząłem parę minut i ponownie zacząłem trenować.
-Dobra, co by teraz potrenować… Hmm…- Myślałem i po jakichś dwóch minutach wpadłem na pomysł, aby potrenować technikę Hikyuu no Jutsu[Katon]. Podszedłem do sporej skały, lecz innej niż poprzednio, ponieważ tamtą zostawiłem do dalszego treningu. Kiedy stałem już przy niej wykonałem wszystkie pieczęci, po czym starałem się wydmuchnąć wielki płomień z ust i wcelować w skałę z jak największą siłą. Wcelowałem w skałę z całkiem dobrą siłą, lecz nie było tak mocne jak bym chciał. Ponownie wykonałem technikę i ponownie i tak z dziesięć razy, po czym wziąłem się za naukę techniki Bakuhatsu Ranshin. Najpierw wziąłem z pojemnika na glinę niewielką porcje gliny, po czym dałem swojej dłoni do zjedzenia. Kiedy zjadł zacząłem tworzyć małe koniki polne z gliny, które następnie wysłałem pod skałę, która ma jakieś 10 metrów wysokości i 15 metrów szerokości. Kiedy były już pod nią skupiłem chakre, wykonałem pieczęci i wykonałem technikę Katsu wysadzając je. Po pierwszy razie ponownie wykonuję tę technikę krok po kroku jak poprzednio. Po treningu tej techniki byłem już wykończony, więc poszedłem do swojego noclegu, a po drodze zebrałem trochę drewna. Kiedy byłem już w jaskini podpaliłem drewno techniką Hikyuu no Jutsu[Katon] i upiekłem na nim kiełbaskę, którą wziąłem z domu. Kolacje pobiłem wodą i przed snem postanowiłem jeszcze trochę poćwiczyć. Zrobiłem sobie przed snem 100 pompek i 100 przysiadów, po czym położyłem się na łóżku własnej roboty i poszedłem grzecznie spać.
_________________
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Wysłany: 2010-01-22, 20:55   

 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-22, 20:55   

Siła +3
Panowanie nad Kekkei Genkai +2
Panowanie nad Naturami Chakry +2
Chakra +2

Odpoczynek do 21:20
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-22, 21:21   

Dzień 2



Obudziłem się po długim śnie i zrobiłem małą rozgrzewkę. Było nią pięćdziesiąt pompek oraz pięćdziesiąt przysiadów. Po rozgrzewce zjadłem śniadanie i napiłem się, żeby nabrać sił na dalszy trening. Wyszedłem z noclegu i rozejrzałem się dookoła na ten piękny krajobraz, który mnie otacza, po czym wróciłem do treningu. Na początek postanowiłem popracować nad swoją szybkością. Stworzyłem pięć iluzji, po czym zacząłem z nimi trenować. One mnie ganiały i atakowały, a ja przed nimi uciekałem i robiłem uniki. Biegałem tak około dwóch godzin, aż w końcu byłem wykończony i nie miałem sił na dalsze bieganie. Stanąłem obok wielkiej skały, na której wczoraj trenowałem i używając techniki Dekata Ki wbiegałem w górę, a następnie w dół i tak parę razy, aby lepiej panować nad chakra. Po około godzinie skończyłem trenować kontrolę chakry i zszedłem na dół do swojego noclegu i zjadłem jabłko, oraz napiłem się trochę wody i odpocząłem. Po odpoczynku wróciłem do treningu. Na początek postanowiłem popracować nad swoją siłą. Podszedłem do skały na której poprzednio ćwiczyłem i zacząłem w nią walić gołymi pięśćmi cały czas nie przesadzając, aby sobie nic nie połamać. Waliłem tak pół godziny, po czym zrezygnowałem bo zaczynały mnie już boleć dłonie. Podszedłem do trochę mniejszej skały i podałem moim ustom na dłoni porcję gliny, po czym stworzyłem parę pasikoników i wysłałem pod skałę, a następnie skupiłem się na nich i połączyłem telepatycznie, po czym stworzyłem całkiem spory wybuch używając techniki Katsu. Po jednym wybuchu ponownie wszystko zrobiłem, po czym skała ledwo się trzymała. Żeby ją kompletnie zniszczyć użyłem techniki Fukyuu no Jutsu[Katon] i wydmuchnąłem na nią kulę ognia. Po wykonaniu tej techniki byłem już wykończony i chakra mi się kończyła więc poszedłem do swojego noclegu przespać się. Przed drzemką zrobiłem 30 pompek i 30 przysiadów, po czym poszedłem spać. Obudziłem się po dwóch godzinach dokończyć swój trening. Była już godzina 18:00 więc nie próżnowałem i od razu zacząłem swój trening. Na rozgrzewkę zrobiłem 30 pompek i przysiadów, po czym zacząłem biegać wokół kanionu. Skończyłem bieg po około godzinie i stworzyłem kolejną ilość koników polnych z gliny i wysłałem pod jedną z większych skał, po czym używając techniki Katsu wysadziłem je. Robiło się już ciemno, więc zebrałem drewno na ognisko i poszedłem z nim do swojej jaskini, po czym podpaliłem za pomocą techniki Fukyuu no Jutsu[Katon]. Kiedy ognisko było już gotowe upiekłem sobie trzy kiełbaski i popiłem herbatą, a następnie zrobiłem 50 pompek oraz 50 brzuszków i poszedłem spać, aby wypocząć przed następnym dniem.
_________________
 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-22, 21:54   

+2 Chakra
+3 Siła
+1 Szybkość
+1 Panowanie nad Kekkei Genkai
+1 Panowanie nad Naturami Chakry
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-23, 08:15   

Obudziłem się następnego dnia i zastanawiałem się nad czym teraz potrenować. Nie wiedziałem co, więc zacząłem robić pompki. Kiedy zrobiłem ich trzydzieści cztery wpadłem na pomysł jaką technikę się nauczyć. Była nią technika C1 Bakudan. Wyszedłem z noclegu już po całkiem sporym śniadaniu i dałem moim ustom na dłoni sporą porcje gliny, po czym skupiłem w niej chakrę i próbowałem stworzyć małe żuki z gliny.
_________________
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-01-23, 13:16   

glina się nawet nie skleiła
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-23, 13:17   

Po pierwszej nie udanej próbie stworzenia małych żuczków przechodzę do kolejnej próby, tym razem bardziej się postaram. Na początek daję kolejną porcję gliny do ust w mojej prawej dłoni i kiedy już ją zje zaczynam kumulować w niej chakre. Kiedy zebrałem jej wystarczającą ilość skupiam się i próbuję stworzyć małe żuczki z gliny. Jeżeli technika się powiedzie rozrzucam je po kanionie, po czym łączę się z nimi telepatycznie, po czym krzyczę. -Katsu!-
_________________
 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-23, 15:19   

15%
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-23, 15:20   

Po kolejnej porażce lekko się załamałem, lecz nie miałem zamiaru się poddawać. W końcu moim Nendo jest stanie się najsilniejszym Shinobi, a taki się nigdy nie poddaje. Rozłożyłem rękę i wyprostowałem, po czym zacząłem w niej kumulować chakre cały czas starając się ją kontrolować. Kiedy skumuluję w dłoni wystarczającą ilość chakry telepatycznie staram się stworzyć jak największą ilość drobnych żuczków. Jeżeli technika się uda rozrzucam je, po czym łączę się z nimi telepatycznie i wykonuję technikę Katsu tworząc wybuch, aby sprawdzić siłę tych małych robaków z gliny.
_________________
 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-23, 15:32   

31%
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-23, 17:16   

Po kolejnej porażce lekko się załamałem, lecz nie miałem zamiaru się poddawać. W końcu moim Nendo jest stanie się najsilniejszym Shinobi, a taki się nigdy nie poddaje. Rozłożyłem rękę i wyprostowałem, po czym zacząłem w niej kumulować chakre cały czas starając się ją kontrolować. Kiedy skumuluję w dłoni wystarczającą ilość chakry telepatycznie staram się stworzyć jak największą ilość drobnych żuczków. Jeżeli technika się uda rozrzucam je, po czym łączę się z nimi telepatycznie i wykonuję technikę Katsu tworząc wybuch, aby sprawdzić siłę tych małych robaków z gliny.
_________________
 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-23, 18:04   

50%
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-23, 18:11   

*Ehh... I kolejna porażka...* Pomyślałem, po czym starałem się nie załamać i wróciłem do treningu, tym razem starając się niczego nie zapomnieć. Na początek wyjąłem kolejną porcję gliny z całkiem sporej kieszeni w spodniach i dałem moim ustom na dłoni do zjedzenia. Kiedy już zjadły skupiłem chakrę w dłoni i zmieszałem z gliną, po czym wyplułem ja i starałem się stworzyć jak największą ilość żuczków z gliny.
_________________
 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-23, 18:12   

67%
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-23, 18:15   

Po następnej nie udanej próbie ponownie zacząłem wykonywać technikę od nowa krok po kroku. Na początek skumulowałem chakrę w dłoni, po czym zmieszałem ją z gliną. Po wykonaniu tej czynności wypluwam glinę i staram się ułożyć z niej jak największą ilość glinianych żuków. Jeżeli technika się powiedzie rozrzucam żuczki wokół, po czym wykonuję technikę Katsu powodując wybuch wokół siebie.
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |