• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Trening Toshiro
Autor Wiadomość
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-24, 10:09   

Po kolejnej nie udanej próbie wychodzę z wody i ponownie próbuję wykonać technikę. Na początek wykonuję wszystkie potrzebne pieczęci. Kiedy już je złożę zaczynam kumulować chakrę w stopach, tak aby nie było jej za dużo ani za mało. Kiedy skumuluję już wystarczającą ilość chakry w stopach po woli wchodzę na wodę cały czas pamiętając o kontrolowaniu przepływu chakry w stopach, aby nie wpaść do wody.
_________________
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Wysłany: 2010-01-24, 10:39   

 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-24, 10:39   

60%
_________________



 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-24, 10:43   

Po "Kolejnej" nieudanej próbie "znowu" wychodzę z wody i zaczynam ponownie próbę. Na początek składam wszystkie pieczęci. Następnie kumuluję chakrę w stopach cały czas ją kontrolując, aby ponownie nie wpaść do tej zimnej wody. Kiedy wykonam już wszystkie czynności po woli wchodzę na wodę nie zapominając o kontrolowaniu chakry, aby nie przesadzić i do niej nie wpaść jak poprzednie "Cztery" razy.
_________________
 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-24, 12:54   

75%
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-24, 13:00   

Ponownie wychodzę z wody cały przemoknięty i robiący się coraz cięższy z powodu wody wiszącej na moim ubranie trochę wyciskam spodnie, po czym wracam do pracy. Na początek zamykam oczy aby się skupić. Następnie wykonuję wszystkie pieczęci i kumuluję chakrę w stopach. Pamiętam ile używałem wcześniej, więc starałem się skumulować jej tyle, aby nie przesadzić, ani nie użyć jej za dużo. Kiedy już zrobię wszystkie te czynności otwieram oczy i powoli wchodzę na wodę w jeziorze kontrolując przepływ chakry.
_________________
 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-24, 13:06   

98%
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-24, 13:26   

Ponownie wpadłem do wody, lecz już po niej trochę chodziłem. Zbliżałem się do perfekcyjnego opanowania tej techniki.
*Ehh... Już prawie.* Pomyślałem, po czym wyszedłem z wody i zacząłem kolejną próbę. Na początek złożyłem wszystkie pieczęci, następnie skumulowałem chakrę w stopach i kiedy zebrałem jej już wystarczająco wolnym krokiem wszedłem na wodę.
_________________
 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-24, 13:29   

100%
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-24, 13:37   

Dzień 6

Następnego dnia budzę się bardzo wcześnie. Najpierw zjadłem śniadanie, a następnie trochę się porozciągałem i wyszedłem z noclegu trochę potrenować, ponieważ dzisiaj mam zamiar wrócić do swojego domu w Konoha Gakure. Na początek pobiegłem wokół kanionu. Biegałem około godziny, po czym stworzyłem dziesięć klonów, z którymi walczyłem wręcz. Po treningu z iluzjami zrobiłem pięćdziesiąt pompek oraz pięćdziesiąt przysiadów i sto brzuszków. Po małym treningu siłowym wziąłem się za trening mojej ulubionej techniki jaką znam Fukyuu no Jutsu[Katon]. Podszedłem do pierwszej większej skały, następnie skupiam charę w ustach i wydmuchuję z nich powietrze w postaci kuli ognia, którą cisnę w skałę. Skała rozwaliła się na drobne kawałeczki, na które postanowiłem wysłać parę żuczków. Najpierw daję moim ustom na dłoni trochę gliny, następnie mieszam ją z chakra i tworzę mnóstwo małych żuczków z gliny, które następnie rozrzucam po mniejszych kamieniach, które zostały po wielkiej skale. Kiedy je już rozrzucę używam techniki Katsu wysadzając je wraz z kawałkami skały, które zniknęły. Po zniszczeniu doszczętnie skały zacząłem robić pompki. Zrobiłem ich sto, po czym stworzyłem dwadzieścia klonów z którymi walczyłem zarówno wręcz jak i z użyciem różnych technik Ninjutsu. Kiedy zniszczyłem wszystkie iluzje wróciłem do swojego noclegu, spakowałem rzeczy i skierowałem się do Konohy. Po drodze biegłem, aby trochę potrenować.
_________________
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-01-24, 15:56   

+2 do szybkości
+1 do Katonu
+3 do siły
walki wręcz ci nie dam bo to tylko iluzje
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-30, 20:24   

Dzień 7

Ponownie wracam do treningu w Kanionie Shinobi. Kiedy ujrzałem ten krajobraz na chwilę się zatrzymałem i wciągnąłem powietrze nosem wdychając to świeże powietrze, po czym mówię.
-Ahh... Z powrotem w tym pięknym miejscu.- Po tych słowach pobiegłem do kanionu i wskoczyłem do nienaruszonej jaskini, w której ostatnio nocowałem. Kiedy byłem już w środku rozpakowałem się, wziąłem dwa łyki wody i pomyślałem.
*Dobra, szkoda czasu, trzeba potrenować.* Pomyślałem, po czym wybiegłem z noclegu i na rozgrzewkę zrobiłem sto dwadzieścia pompek, sto dwadzieścia przysiadów, sto dwadzieścia brzuszków oraz pięćdziesiąt ukłonów, po czym zacząłem biegać wokół kanionu. Po dwóch godzinach skończyłem biegać i podszedłem do całkiem sporawej skały na samym środku kanionu i biegałem wokół niego kopiąc go i atakując z pięści jak najszybciej, również co jakiś czas odskakując i rzucając kunaim lub inną bronią, aby przygotować się do dalszej części egzaminu. Po treningu pojedynkowania ze skałą stanąłem parę metrów od niej i zrobiłem pięćdziesiąt ukłonów, żeby się trochę rozgrzać, po czym zacząłem biegać wokół skały i rzucając w nie broniami, a kiedy się skończą zbieram je nie przestając biegać i cały czas rzucając w skałę. Po treningu rzutów kunai i trochę kondycji odszedłem parę metrów od skały i zacząłem wykonywać pieczęci potrzebne do techniki Fukyuu no Jutsu[Katon]. Złożyłem pieczęci około dziesięciu razy, po czym wykonałem technikę wkładając w nią jak największą ilość chakry i starając się zniszczyć skałę. Po pierwszej nieudanej próbie ponownie wykonałem technikę, i ponownie, i ponownie i tak z piętnaście razy, po czym ukucnąłem i chwilę odpocząłem spoglądając na zniszczoną skałę z której pozostało jedynie parę małych kawałków. Po paru minutach odpoczynku zrobiłem sto pompek i sto przysiadów, a następnie używając techniki Dekata Ki chodzę po największej skale jaką znalazłem w górę i w dół. Po treningu robiło się już ciemno, więc miałem zamiar już kończyć. Poszedłem do noclegu i zrobiłem sto pompek i brzuszków, po czym poszedłem spać.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Toszizo Aszizożizo Na Nin 2010-01-30, 20:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-30, 20:34   

Chakra +3
Siła +4
Szybkość +4
Panowanie nad Naturami Chakry (Katon) +2

Odpoczynek do 21:00. Taki trening dla genina jest wyczerpujący.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-30, 21:00   

Dzień 8

Obudziłem się po ciężkim dniu w swoim noclegu i zjadłem ramen, które zabrałem z miasta i pobiłem cieplutką herbatką. Po zjedzeniu śniadania wstałem i zrobiłem sto pięćdziesiąt pompek, przysiadów, brzuszków oraz dwieście skłonów. Po rozgrzewce wyszedłem z jaskini i zrobiłem głęboki wdech wdychając świeże powietrze i nabierając ochoty do treningu. Na początku podszedłem do skały, przy której zrobiłem dziesięć klonów i zacząłem z nimi walczyć na skale. One mnie atakowały, a ja unikałem ich ataków starając się nie spaść ze skały. Na początek parę razy spadłem, lecz po dwóch godzinach radziłem sobie genialnie. Unikałem wszystkich ataków i nie spadałem ze skały, na której trenowałem z iluzjami. Kiedy już unikałem ataków klonów bez problemów skoczyłem jak najwyżej w górę i używając techniki Fukyuu no Jutsu[Katon] strzelam kulą w klony. Po pierwszym ataku zginęła połowa klonów, więc zanim upadłem wystrzeliłem kolejną kulę ognia techniką Fukyuu no Jutsu[Katon] i niszcząc wszystkie iluzje jednocześnie ląduję na skałę na której od razu kucam i trochę odpoczywam. Po małym treningu podchodzę do najwyższej skały, po której chodzę w górę i w dół, a następnie podszedłem do niewielkiego jeziorka, po czym wszedłem na sam środek wody. Kiedy stałem na centrum jeziora wyskoczyłem w górę jak najwyżej potrafię i jak najszybciej wykonałem technikę Fukyuu no Jutsu[Katon]. Skoro nie spadałem po jednym wykonaniu techniki w powietrzu ponownie wykonałem jutsu wystrzeliwując kulę ognia w wodę, po czym ląduję na wodę, która lekko paruję. Tym razem stworzyłem trzydzieści żuków i jednego pająka, a następnie rozrzuciłem małe żuczki z gliny wokół siebie jak najwyżej. a pająka w sam środek nich i jeszcze wyżej niż one. Zanim wpadły do wody ja używając techniki Katsu wysadzam wszystkie żuki tworząc mnóstwo niewielkich wybuchów, a chwilę po żukach używając techniki Katsu wysadzam pająka tworząc całkiem spory wybuch. Po tym zeskakuję z wody i tworzę dwa koniki polne, po czym wysyłam pod skałę o średnicy 23m<kwadratowe>, a następnie tworzę czterdzieści mniejszych żuczków i wysyłam wokół skały pod nią, po czym tworzę wybuch żukami i dobijam skałę wybuchem koników polnych przewracając skałę i jednocześnie wysyłając na siebie mnóstwo mniejszych kamieni, które omijam i niszczę swoim Kunai, które wyjąłem. Po odbiciu wszystkich kamieni wykonując technikę Fukyuu no Jutsu[Katon] wysyłając kulę ognia w mocno poturbowaną skałę i niszcząc ją doszczętnie. Po tym robiło się ciemno, więc wróciłem do jaskini i zjadłem kolację, po czym zrobiłem pięćdziesiąt pompek, przysiadów oraz skłonów i poszedłem spać.
_________________
 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-30, 21:07   

Siła +4
Panowanie nad Kekkei Genkai +2
Panowanie nad Katon +2
Chakra +3

Odpoczynek do 21:30
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-30, 21:29   

Dzień 9

Budzę się wcześnie rano po ciężkim treningu, który wczoraj przeszedłem i zakładam na siebie cały ekwipunek, po czym jem śniadanie. Jest nim kanapka z serem i kiełbasą, lecz nie mam ciepłego więc idę uzbierać drewna na ognisko. Szukając go trochę pobiegałem, aby się rozgrzać przed dzisiejszym treningiem. Kiedy uzbieram już drewna na opał zabieram je do swojego noclegu i podpalam techniką Fukyuu no Jutsu[Katon]. Kiedy było już gotowe nalałem wodę do garnka i włożyłem listek mięty dla smaku. Kiedy picie było już gotowe wypiłem powoli i poszedłem trenować, lecz przed tym zrobiłem pięćdziesiąt pompek i pięćdziesiąt przysiadów dla rozgrzewki. Po rozgrzewce i wyjściu z noclegu stworzyłem siedem iluzji techniką Bunshin no Jutsu, po czym zacząłem się z nimi ścigać wokół kanionu. Biegałem z nimi około godziny i zrobiłem dziewięćdziesiąt siedem kółek oraz wygrałem z moimi klonami. Po bieganiu położyłem się i chwilę odpocząłem, po czym wróciłem do treningu. Zrobiłem pięć klonów, z którym zacząłem walczyć. Walczyłem około dziesięciu minut, po czym stworzyłem parę małych żuczków za pomocą techniki C1 Bakudan i rozrzuciłem wokół siebie, po czym połączyłem się z nimi telepatycznie i za pomocą techniki Katsu zrobiłem potężny wybuch tworząc wielki obłok dymu naokoło mnie, przez który nic nie było widać. Po pewnym czasie dym zniknął i zacząłem biegać wokół kanionu boksując się z powietrzem, aby nabrać szybkości w atakowaniu i lepszą kondycję. Biegałem około trzydziestu minut, po czym zatrzymałem się i stanąłem w centrum kanionu i spojrzałem na jeden z większych skał, po czym wykonałem pieczęci, zrobiłem głęboki wdech i wystrzeliłem z ust kulę ognia za pomocą techniki Fukyuu no Jutsu[Katon]. Po wykonaniu raz tej techniki ponownie ją wykonałem, aby osłabić skałę, po czym stworzyłem parę małych koników polnych z gliny techniką Bakuhatsu Ranshin, po czym telepatycznie wysłałem je pod tą skałę. Kiedy były już pod nią wysadziłem ja techniką Katsu i skała zniszczyła się na drobne kawałki cisnąc jednocześnie we mnie setkami kawałkami. Unikałem ich dokładnie, a kiedy nie miałem szans uniknąć broniłem się Kunaim. Parę razy jakiś odłamek drasnął mnie w rękę czy nogę, lecz bez poważniejszych ran, bardziej poniszczyły mi się ubrania niż ja sam. Po tym treningu zrobiłem się z męczony, jak i również zaczynało się ściemniać, więc postanowiłem już kończyć mój trening, lecz przed końcem jeszcze trochę popracować nad techniką Fukyuu no Jutsu[Katon]. Na początek zebrałem trochę drewna, żeby mieć już na ognisko na którym będę mógł ubiec sobie kolację. Zebrałem drewno i położyłem obok siebie, po czym wykonałem wszystkie pieczęci potrzebne do wykonania tej techniki, skumulowałem charę w ustach, po czym zrobiłem głęboki wdech i wydmuchnąłem kulę ognia, którą cisnąłem w porządny kawał skały. Po jednym ataku złapałem za drewno i poszedłem z nim do noclegu, po czym napiłem się, zrobiłem sto pompek, brzuszków oraz skłonów przed snem i poszedłem spać.
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |