• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Trening Toshiro
Autor Wiadomość
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-23, 18:17   

82%
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Wysłany: 2010-01-23, 18:19   

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-23, 18:19   

Po "Kolejnej" nie udanej próbie lekko się załamałem, lecz nie miałem zamiaru się poddawać. Zamknąłem oczy i starałem się uspokoić. Po pewnym momencie byłem już gotowy do wykonania techniki, więc dałem mojej dłoni kolejną porcję gliny. Kiedy już ją zjadła zacząłem mieszać chakrę z gliną, po czym ją wyplułem(Z ust na dłoni) i zacząłem zmieniać je w żuki. Jeżeli technika się powiodła rozrzucam żuki wokół siebie i jak najszybciej robię wybuch używajac techniki Katsu.
_________________
 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-23, 18:21   

100%
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-23, 18:22   

Dzień 3

Budzę się następnego dnia po ciężkim dniu i trochę się rozciągam, po czym jem jabłko i piję szklankę herbaty. Po skromnym śniadaniu zrobiłem dwadzieścia pompek oraz dwadzieścia przysiadów i poszedłem pobiegać wokół kanionu. Po około godzinie biegania zrobiłem siedem iluzji techniką Bunshin no Jutsu i trenowałem szybkość oraz zwinność unikając i biegając ze swoimi klonami. Unikałem ich ataków, lecz byłem za wolny i co dwadzieścia minut musiałem robić kolejną serie klonów, ponieważ te znikały po jednym uderzeniu we mnie. Po około dwóch godzinach męczącego treningu usiadłem i odsapnąłem trochę przed dalszymi ćwiczeniami. Po paru minutach odpoczynku napiłem się wody z niewielkiego jeziorka i zacząłem pracować nad techniką C1 Bakudan. Stworzyłem mnóstwo żuczków, około trzydziestu, po czym rzuciłem nad wodę i użyłem technikę Katsu starając się to zrobić tak szybko, aby moje bomby nie zdążyły wlecieć do jeziora. Za pierwszym razem próba się nie udała, więc spróbowałem ponownie. Poszło mi lepiej niż za pierwszym razem, lecz nadal nie było dobrze. Próbowałem ponownie i ponownie, aż w końcu się udało. Pieczęci wykonałem tak szybko, że bomby nie zdążyły nawet dotknąć wody i wybuchły tworząc całkiem spory obłok dymu nad jeziorkiem. Skoro już opanowałem dokładnie wykonywanie szybko pieczęci i tworzenie żuków z gliny, czego się niedawno nauczyłem podszedłem do skały na której trenowałem wczoraj i przedwczoraj i zacząłem po niej chodzić w górę i w dół za pomocą techniki Dekata Ki. Po paru seriach zeskoczyłem i za pomocą techniki Fukyuu no Jutsu[Katon stopiłem kawałem skały, którą następnie wysadziłem na proch za pomocą techniki C1 Bakudan oraz Katsu. Po rozwaleniu porządnego kawałka skały stworzyłem dziesięć iluzji za pomocą techniki Bunshin no Jutsu, które następnie mnie zaczęły atakować, a ja unikałem ich ataków. Po około godzinie skończyłem trening z moimi klonami i poszedłem do swojego noclegu napić się i coś zjeść. Po posiłku zrobiłem sto pompek oraz sto przysiadów, po czym zacząłem sobie biegać przed końcem treningu, ponieważ zbliżała się noc. Po godzinie biegania robiło się już ciemno, więc skończyłem biegać i strzelałem w skałę kulami ognia trenując technikę Fukyuu no Jutsu[Katon], aby nabrać jeszcze większej wprawy w tej technice i żeby była potężniejsze niż jest. Strzelałem tak godzinę, po czym na resztkach chakry wróciłem do noclegu i zrobiłem czterdzieści pompek oraz czterdzieści brzuszków i zjadłem małą kolacje, a następnie poszedłem spać, aby wypocząć przed jutrzejszym treningiem.
_________________
 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-23, 18:27   

Szybkość +3
Siła +3
Chakra +3
Panowanie nad Kekkei Genkai +1
Panowanie nad Naturami Chakry +2

Odpoczynek do 18:50
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-23, 18:56   

Dzień 4

Budzę się wcześnie rano po ciężkim treningu, który wczoraj przeszedłem i zakładam na siebie cały ekwipunek, po czym jem śniadanie. Jest nim kanapka z serem i kiełbasą, lecz nie mam ciepłego więc idę uzbierać drewna na ognisko. Szukając go trochę pobiegałem, aby się rozgrzać przed dzisiejszym treningiem. Kiedy uzbieram już drewna na opał zabieram je do swojego noclegu i podpalam techniką Fukyuu no Jutsu[Katon]. Kiedy było już gotowe nalałem wodę do garnka i włożyłem listek mięty dla smaku. Kiedy picie było już gotowe wypiłem powoli i poszedłem trenować, lecz przed tym zrobiłem pięćdziesiąt pompek i pięćdziesiąt przysiadów dla rozgrzewki. Po rozgrzewce i wyjściu z noclegu stworzyłem siedem iluzji techniką Bunshin no Jutsu, po czym zacząłem się z nimi ścigać wokół kanionu. Biegałem z nimi około godziny i zrobiłem dziewięćdziesiąt siedem kółek oraz wygrałem z moimi klonami. Po bieganiu położyłem się i chwilę odpocząłem, po czym wróciłem do treningu. Zrobiłem pięć klonów, z którym zacząłem walczyć. Walczyłem około dziesięciu minut, po czym stworzyłem parę małych żuczków za pomocą techniki C1 Bakudan i rozrzuciłem wokół siebie, po czym połączyłem się z nimi telepatycznie i za pomocą techniki Katsu zrobiłem potężny wybuch tworząc wielki obłok dymu naokoło mnie, przez który nic nie było widać. Po pewnym czasie dym zniknął i zacząłem biegać wokół kanionu boksując się z powietrzem, aby nabrać szybkości w atakowaniu i lepszą kondycję. Biegałem około trzydziestu minut, po czym zatrzymałem się i stanąłem w centrum kanionu i spojrzałem na jeden z większych skał, po czym wykonałem pieczęci, zrobiłem głęboki wdech i wystrzeliłem z ust kulę ognia za pomocą techniki Fukyuu no Jutsu[Katon]. Po wykonaniu raz tej techniki ponownie ją wykonałem, aby osłabić skałę, po czym stworzyłem parę małych koników polnych z gliny techniką Bakuhatsu Ranshin, po czym telepatycznie wysłałem je pod tą skałę. Kiedy były już pod nią wysadziłem ja techniką Katsu i skała zniszczyła się na drobne kawałki cisnąc jednocześnie we mnie setkami kawałkami. Unikałem ich dokładnie, a kiedy nie miałem szans uniknąć broniłem się Kunaim. Parę razy jakiś odłamek drasnął mnie w rękę czy nogę, lecz bez poważniejszych ran, bardziej poniszczyły mi się ubrania niż ja sam. Po tym treningu zrobiłem się z męczony, jak i również zaczynało się ściemniać, więc postanowiłem już kończyć mój trening, lecz przed końcem jeszcze trochę popracować nad techniką Fukyuu no Jutsu[Katon]. Na początek zebrałem trochę drewna, żeby mieć już na ognisko na którym będę mógł ubiec sobie kolację. Zebrałem drewno i położyłem obok siebie, po czym wykonałem wszystkie pieczęci potrzebne do wykonania tej techniki, skumulowałem charę w ustach, po czym zrobiłem głęboki wdech i wydmuchnąłem kulę ognia, którą cisnąłem w porządny kawał skały. Po jednym ataku złapałem za drewno i poszedłem z nim do noclegu, po czym napiłem się i poszedłem spać.
_________________
 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-23, 19:01   

Siła +4
Walka Wręcz 1%
Szybkość +4
Panowanie nad Kekkei Genkai +1
Panowanie nad Naturami Chakry +2
Chakra +2

Odpoczynek do 19:35
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-23, 19:34   

Dzień 5


Obudziłem się następnego dnia wcześnie rano.
-Ahh… Wspaniały dzień.- Powiedziałem siewając, po czym trochę się porozciągałem. Po krótkim rozciąganiu się zjadłem małe śniadanie i napiłem się gorącej wody z listkiem mięty, którą podbiegłem na ognisku na drewnie, które wczoraj sobie przyniosłem. Kiedy byłem już po śniadaniu nasycony, wypoczęty i gotów do treningu wyszedłem ze swojej wspaniałej jaskini niedawno założonej przeze mnie i skierowałem się do skały, na której wczoraj ostatnio trenowałem technikę Fukyuu no Jutsu[Katon]. Postanowiłem dokończyć swój trening nad tą techniką, żeby nie wyjść z wprawy. Na początek złożyłem wszystkie pieczęci potrzebne do wykonania tej techniki, po czym zrobiłem głęboki wdech i wydmuchnąłem powietrze w postaci ognia puszczając kulę ognia na tą skałę. Po wykonaniu tej techniki skała się tak jakby „rozwaliła” i jeden z jej kawałków poleciał prosto na mnie. Był całkiem spory, więc obrona była bezsensu i z tego powodu jak najszybciej odskoczyłem od skały ledwo jej unikając w ostatniej chwili. Po wykonaniu tej techniki złapałem za dwa kunaie i zacząłem nimi rzucać w mniejsze już kawałki skał. Kunai czasami się wbijał, lecz z trudnością, a czasami się odbijał wiec postanowiłem nad tym trochę popracować. Rzucałem Kunaiami w skały i po paru minutach zaczęły wbijać się w skały jak w masło. Kiedy skończyłem bawić się z moimi ostrzami stworzyłem dziesięć klonów i zacząłem z nimi walczyć. Po pewnym momencie wszystkie znikły więc zrobiłem nową serie klonów i zacząłem z nimi walczyć. Zrobiłem tak parę razy, po czym nie miałem już na to sił i podszedłem do największej skały jaką widziałem. Wysokości miała tak na oko pięćdziesiąt metrów, więc skupiłem się i skumulowałem chakre w stopach, po czym zacząłem chodzić po skale pionowo w górę i w dół za pomocą techniki Dekata Ki. Chodziłem tak parę razy, po czym zszedłem i podszedłem do niezbyt dużego jeziorka, po czym wyjąłem glinę z kieszeni po lewej stronie spodni i podałem moim ustom na prawej dłoni, po czym stworzyłem około dwudziestu małych żuczków z gliny i rzuciłem nad wodę, po czym jak najszybciej wykonałem pieczęci i użyłem technikę Katsu tak szybko, aby bomby nie zdążyły wpaść do wody. Pierwsza próba niestety była nieudana, więc spróbowałem ponownie. Było prawie dobrze, lecz nadal za wolno. Po kolejnej nie udanej próbie ponownie wykonałem wszystkie czynności, lecz tym razem technika się powiodła i żuki wybuchły nad wodą tworząc obłok dymu zasłaniający całe jezioro i to co jest za nim. Po treningu tej techniki robiło się już ciemno, więc zebrałem jeszcze trochę drewna, po czym zaniosłem do swojego noclegu i zrobiłem jeszcze przed snem sto pompek oraz sto przysiadów, po czym poszedłem grzecznie spać.
_________________
 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-23, 19:41   

Chakra +2
Szybkość +1
Siła +2
Panowanie nad Kekkei Genkai +1

Odpoczynek do 19:45
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-23, 19:44   

Budzę się rano i jem śniadanie, po czym się ubieram i wychodzę ze swojego noclegu i podchodzę do jeziora chcąc nauczyć się techniki Dekata Mizu. Na początek wykonuję wszystkie pieczęci, kumuluję chakre w stopach, więcej niż przy technice Dekata Ki, lecz nie przesadzając. Kiedy już skumuluję wystarczającą ilość chakry wolno podnoszę prawą stopę do góry i kładę na wodzie i jeżeli nie tonie wchodzę na wodę cały czas kontrolując przepływ chakry i będąc w pełnym skupieniu.
_________________
 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-23, 19:46   

21%
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-23, 19:49   

Po wpadnięciu do wody od razu z niej wypłynąłem i stanąłem na brzegu, po czym zdjąłem koszulkę, ponieważ była strasznie zimna i mokra. Kiedy już ją zdjąłem postanowiłem ją trochę podgrzać, więc używając techniki Hikyuu no Jutsu[Katon] puściłem kulę ognia około pół metra nad jeziorem, aby ogrzać lekko wodę. Kiedy już była trochę cieplejsza ponownie wykonałem wszystkie pieczęci i skumulowałem chakre w stopach, podobną ilość jak poprzednio, lecz tym razem starałem się nad nią bardziej panować. Po chwili wolnym krokiem wszedłem na wodę cały czas pamiętając o kontrolowaniu przepływu chakry.
_________________
 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-23, 19:50   

35%
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-23, 19:53   

Po kolejnej nie udanej próbie ponownie wypłynąłem z wody i zacząłem kolejną próbę. Na początek złożyłem wszystkie pieczęci, po czym zacząłem kumulować chakrę w stopach nie zapominając o kontrolowaniu przepływu chakry tak, aby tym razem nie wlecieć do wody tylko po niej chodzić.Kiedy już byłem na tym skupiony i skumulowałem wystarczającą ilość chakry wolnym krokiem wszedłem na wodę. Jeżeli się uda próbuję po niej chodzić.
_________________
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-01-23, 20:29   

50 %
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |