• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Trening Tahariiego
Autor Wiadomość
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-23, 18:58   

"Uhh... jeszcze tylko troszkę, jeszcze tylko trochę !"Krzyknąłem do siebie w myślach.
Ponownie wziąłem się za trening. Skumulowałem wielką ilość chakry w dłoniach, zjadłem dużą ilość gliny i pomieszałem ją z chakrą, tworząc żuki z ładunkami wybuchowymi siły C1. Wszystkie żuki rzuciłem na ścianę i przykleiłem je.
- Katsu !- Krzyknąłem detonując żuki i tworząc jak największe zniszczenia na ścianie i oglądam efekty mojej pracy.
_________________


 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Wysłany: 2010-01-23, 19:01   

 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-23, 19:01   

78%
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-23, 19:11   

" Jeszcze tylko troszeczkę, już prawie mi się udało !" Pomyślałem i stworzyłem 10 klonów.
Miałem zamiar zakończyć to w tym ruchu.
Każdy klon rozpoczął tworzyć gliniane żuki. Sam zacząłem kumulować dużą ilość chakry w dłoniach, zjadłem nimi dużą ilość gliny, formując z niej wiele małych żuków. Utworzone stworki wyrzuciłem na skałę, tak jak robiły pozostałe klony i zdetonowałem je krzycząc Katsu. Popatrzyłem na efekty mojej pracy.
_________________


 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-23, 19:11   

92%
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-23, 19:21   

" Wybuch jest, ilość jest, ale to jeszcze nie to czego oczekuję !" Pomyślałem i ponowiłem starania.
Ponownie skumulowałem chakrę w rękach, pomieszałem ją z gliną, którą zjadłem ustami na rękach. Uformowałem z niej doskonałe żuki i dodałem do nich dużą ilość chakry, by wybuch był jak największy. Cisnąłem stworzonkami na ścianę skalną, złożyłem pieczęć i krzyknąłem:
- Katsu !- Wysadzając ścianę i oceniając efekty.
_________________


 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-23, 19:22   

100%

Panowanie nad Kekkei Genkai +1
Chakra +1

Odpoczynek do 19:40
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-23, 19:40   

Rano obudziłem się przed świtem, odczuwałem rezultaty wczorajszego treningu, miałem zakwasy i bolała mnie głowa. Postanowiłem ponownie opuścić to miejsce, gdyż mam bardzo ważną misję do wykonania... Spakowałem wszystkie rzeczy, zastawiłem jaskinie skałą i użyłem Kuchiyose no Jutsu, byp rzyzwać Gamę. Chwilę później ruszyłem w stronę Tsuki-Gakure.

//przerywam trening//

8 Dzień


Po pewnym czasie znowu wróciłem do Kanionu Shinobi. Na początek postanowiłem tak jak ostatnio poszukać mojej jaskini. Zrobiłem 10 klonów za pomocą Kage Bunshin, i wysłałem wszystkie by szukały mojej jaskini. Była ona zastawiona kamieniem, a w środku znajdował się znak Oleju. Po około 1 godzinie poszukiwań i przesuwania bardzo ciężkich kamieni odnalazłem moją jaskinie. Nic się tam nie zmieniło... Rozłożyłem wszystkie moje rzeczy tak jak zawsze, i przeanalizowałem, czy starczy mi drewna które nazbierałem trochę czasu temu.
" Hmm... Na 3 dni powinno wystarczyć..." Stwierdziłem kalkulując moje zapasy drewna.
Postanowiłem od razu rozpocząć trening. Odesłałem wszystkie klony, zebrałem ich szybkość i siłę, ale trochę także się zmęczyłem. Powolnym krokiem ruszyłem wgłąb Kanionu. Po około 30 minutach dotarłem do miejsca mojego treningu, ale najpierw by tam się dostać musiałem wejść na 100 metrową skałę. Natychmiast ruszyłem w górę. W 3/4 drogi musiałem odpocząć, gdyż nie przewidywałem że będzie to takie ciężkie. Usiadłem na półce skalnej i zacząłem oglądać widoki... Chwilę później ponownie zacząłem się wspinać, mając trochę więcej energii poszło mi to łatwo. Gdy byłem na samej górze rozpocząłem trening. Stworzyłem 11 klonów i powiedziałem do nich:
- Dobrze, wszyscy dzisiaj będziemy ćwiczyli nową technikę, a także walkę wręcz. Technika nazywa się Ikiteiryuu, polega na mocnym uderzeniu przeciwnika w przeponę. Dzielimy się na pary, i każdy ćwiczy tą technikę.- Wytłumaczyłem klonom i porozdzielałem wszystkich na pary, sam także ćwicząc.
Stanąłem na przeciwko mojego klona, zacząłem z nim walczyć. Po 5 minutach starałem się wykonać technikę i chciałem jak najmocniej uderzyć w przeponę klona, by ten nie mógł oddychać, cały czas także oglądałem co robią pozostałe klony.
_________________


 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-01-24, 15:43   

klon mocno oberwał, ale oddychać mógł
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-24, 15:49   

" Hmm... siłę już mam, ale to dalej nie zamierzenie tej techniki..." Pomyślałem patrząc na to co robią moje klony.
Ponownie zacząłem walczyć z klonem, robił uniki ale w końcu udało mi się go złapać, zacisnąłem pięść i jak najmocniej i najdokładniej uderzyłem w przeponę klona, starając się wykonać na przeciwniku Ikiteiryuu. Dokładnie wycelowałem w jego przeponę poprzez Byakugana.
_________________


 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-01-24, 15:52   

Przeciwnik tylko się zakrztusił
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-24, 15:56   

"Muszę dokładniej wycelować..." Pomyślałem i popatrzyłem ponownie na trening moich klonów.
Ponownie zaatakowałem klona, najpierw użyłem na nim Konoha Senpuu, później przeszedłem płynnie do Konoha Reppuu, przewracając klona. Odsuwam opaskę z mojego lewego oka, aktywując Byakugana, dzięki niemu celuję jak najdokładniej w przeponę i mocno atakuję przeciwnika wbijając go w ziemię za pomocą mojej siły, starając się wykonać poprawnie Ikiteiryuu.
_________________


 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-01-24, 16:15   

Kon zaczął się dusić i puffnał
100%
+3% walki wręcz
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-24, 16:41   

9 Dzień


Po pobycie w szpitalu wróciłem do Kanionu, by kontynuować mój dalszy trening, i lepiej zapoznać się z moimi nowymi mocami.
" Shukaku, mam nadzieję że dasz mi się ze sobą zaprzyjaźnić, w końcu będziesz ze mną zawsze..." Powiedziałem do Bijuu.
- No dobrze, na początek poszukam mojej jaskini...- Powiedziałem do siebie i stworzyłem 10 Kage Bunshinów.
Każdy klon rozpoczął poszukiwania, odsuwali wszystkie kamienie i szukali skały z wyrytym znakiem oleju. Po dwóch godzinach znaleźliśmy moją jaskinie. Jaskinia była cała tak, jak ją zostawiłem, lecz wszędzie była mała warstwa kurzu. Klony zaczęły sprzątać, a ja porozkładałem posłanie i inne przyniesione ze sobą rzeczy.
Gdy zbliżało się południe, już wszystko było gotowe. Wyruszyłem na trening. Po drodze szukałem odpowiedniej skały i miejsca. Powolnym krokiem wchodziłem wgłąb kanionu. Po kolejnej godzinie szukania w upale, znalazłem odpowiednią skałę. Na oko miała z 80 metrów wysokości, a by na nią wejść potrzeba było nie lada siły. zacząłem wchodzić na górę, po drodze parę razy się potykając i lekko spadając, nie było to łatwe zadanie, szczególnie po pobycie w szpitalu. Gdy dotarłem na górę było już popołudnie.
"Uhh... Straciłem formę..." Pomyślałem i podniosłem się.
Zrobiłem 9 klonów, każdy trenował coś innego.
- Panowie, dawno nie było okazji na trening, więc musimy to nadrobić !- Powiedziałem.
- Wasza szóstka, będzie walczyła pomiędzy sobą, ćwicząc uniki i ataki. Atakujący zawsze używa Byakugana, i także go ćwiczy. Ty będziesz ćwiczył medytację, ty będziesz używał jutsu Katon, a ty będziesz używał jutsu Raiton.- Wytłumaczyłem klonom.
- A ja się zajmę czymś innym...- Dodałem.
Gdy klony zaczęły trenować, sam usiadłem na ziemi i wziąłem piasek którym była pokryta skała.
- Shukaku, pomóż mi...- Powiedziałem do Bijuu.
Wziąłem piasek, i przelałem do niego chakrę. Starałem się manipulować piaskiem za pomocą chakry, układać z niego różne wzory i obrazki zwierząt. Później całą kupką piasku zacząłem "latać" nad górą, starając się by było to jak najszybsze. Chwilkę po tej zabawie za pomocą piasku starałem się uderzyć lecące nade mną ptaki. Potem skończyłem zabawę i przykryłem prawe oko ręką, odsłaniając Byakugana.
- Daisan no Me...- Powiedziałem, i za pomocą chakry starałem się stworzyć kopię mojego oka, która miała pojawić się na ręce.
Po paręnastu takich ćwiczeniach wróciłem do groty. Na oko była 20. Położyłem się i dezaktywowałem klony, zabierając wszystko czego się nauczyły, jednak tak jak zawsze opadłem z sił i zasnąłem.
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-12, 17:05   

+2% piasek
+2chakra
+1Byakugan
+3 Katon
+2Raiton
+2% walka wręcz

34%
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-12, 17:41   

Dzień 10

Rano obudziłem się bardzo wcześnie, jeszcze przed świtem. Dzisiaj postanowiłem nie ruszać się z mojej jaskini.
- Ehh... jednak mój plan się nie powiedzie...- Powiedziałem do siebie patrząc się na moje zapasy, których już właściwie nie było.
Stworzyłem 5 klonów i ruszyłem w las, w poszukiwaniu pożywienia.
- Słuchajcie, każdy ma używać piasku, poruszacie się bezszelestnie...- Powiedziałem do klonów i ruszyłem. Wykorzystując porę dnia, starałem się przećwiczyć moją szybkość, poruszać się bezszelestnie. Po pół godzinie znalazłem jakiegoś królika, schowałem się i pomyślałem:
" Shukaku, pomóż mi..." Starając się piaskiem z mojej gurdy złapać lub uderzyć królika.
Po chwili udało mi się złapać królika, wziąłem go za uszy i ruszyłem do jaskini.
" Nie, to nie to... Musimy jeszcze poćwiczyć..." Powiedziałem do Bijuu w drodze do jaskini.
Gdy dotarłem do jaskini zobaczyłem że już wszystkie klony się tam zebrały. Każdy miał coś do jedzenia. Dwa z nich miały ze sobą króliki, jeden na ramieniu niósł sarenkę, a dwa pozostałe miały małe dziki.
Wziąłem całe jedzenie i schowałem w "spiżarni". Rozpaliłem ognisko i zjadłem porządne śniadanie.
- No dobra, dzisiaj tylko piasek...- Powiedziałem do klonów i wyszedłem poza jaskinię.
Każdy klon rozpoczął trening. Mieszał chakrę z piaskiem i starał się coraz lepiej nim posługiwać. Łapał ptaki, formował z niego różne kształty. Ja sam ćwiczyłem nową technikę.
- Daisan no Me...- Powiedziałem przysłaniając prawe oko, i starając się zrobić jego kopię na ręce.
- Daisan no Me.- Powtórzyłem to co wcześniej, widząc że to jeszcze nie to co muszę otrzymać.
Klony dalej ćwiczyły, a dwa między sobą zaczęły walczyć na piasek, ale tak by się nie zniszczyć, gdyż wtedy wszystko czego się nauczyły przepadnie.
_________________


 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |