• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Trening Tahariiego
Autor Wiadomość
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-01-22, 19:34   

+5 do szybkości
+5 do siły
+3 raiton
+3 katon
+7 chakra

trening dopiero o 20:00
_________________
Karta Postaci

 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Wysłany: 2010-01-22, 20:24   

 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-22, 20:24   

6 Dzień

Rano obudziłem się około 10... byłem tym razem bardzo wypoczęty, gdyż długo spałem. Rozpaliłem ognisko i ogrzałem się, iż było bardzo zimno. Wszędzie na początek używałem [Katon] Karyuu Endan, tworząc małe płomyczki ognia by podpalić ognisko i pochodnie na ścianach. Usmażyłem sobie kolejny kawałek sarenki, zjadłem go razem z chlebem ze smakiem, byłem bardzo głodny. Śniadanie było bardzo obfite, bo wiedziałem że nie będę miał czasu zjeść nic więcej. Wypiłem sporą ilość wody i zobaczyłem że moje zapasy picia szybko się kończą.
" Jutro pobiegnę po wodę..." Obiecałem sobie i podniosłem się z łóżka.
Posprzątałem w jaskini, rozciągając się i ćwicząc przy tym. Gdy skończyłem tymczasowe porządki ruszyłem w stronę lasu, dzisiaj tam postanowiłem przeprowadzić część mojego treningu. Stworzyłem tam 5 klonów, każdy miał się przede mną schować, a ja miałem próbować ich złapać i wyszukać za pomocą Byakugana. Gdybym znalazł jednego, musiałby ze mną walczyć. Miał to być trening także szybkości jak i walki.
- Panowie, musicie bardzo dobrze się schować, każdy jeśli was znajdę musi ze mną walczyć. Gdy powiem przestajecie, i wtedy biorę wasze umiejętności i wiedzę o moich widocznych posunięciach.- Powiedziałem do klonów i zamknąłem oczy.
Po chwili wszyscy byli schowani, odsunąłem opaskę z lewego oka i aktywowałem Byakugana. Zacząłem szukać moich klonów. Chwilę zajęło mi znalezienie pierwszego. Stworzyłem Rasengana i po cichu i jak najszybciej zaatakowałem rozrywając drzewo krzycząc:
- Rasengan !- Uderzam klona, jednak on odskoczył i użył Byakugan Shiro, by uniknąć mojego ataku. Zacząłem z nim walkę wręcz, czasami ja go trafiałem, czasami on mnie jednak po 10 minutach nieustannej walki powiedziałem by przystopował i wysłałem go do jaskini, gdzie miał trenować siłę, podnosząc ciężkie głazy.
Ruszyłem na poszukiwania kolejnego, po chwili znowu wypatrzyłem go Byakuganem, widocznie on mnie też, ponieważ od razu zaatakował mnie [Katon] Goukakyuu no Jutsu. Uniknąłem ataku o włos, a później natychmiast rzuciłem się na przeciwnika atakując go Oukashou. Nie trafiłem i mocno uderzyłem w drzewo, całkowicie je łamiąc. Klon użył na mnie [Raiton] Muratta, ale sparowałem atak kosą i wysłałem go do sali, by ćwiczył sztuki walki z poprzednim klonem.
" Zostało jeszcze 3, muszę się pośpieszyć..." Pomyślałem i ruszyłem na poszukiwania.
Po 10 minutach znalazłem kolejnego, był zamieniony w wiewiórkę. Wyskoczyłem w górę i zaatakowałem go Hari Jizou, dodając do włosów element Raiton. On natychmiast się odmienił i rzucił we mnie 5 glinianymi pająkami, które odbiłem wirowaniem kosy rozrzucając i tworząc duży wybuch w powietrzu. Tego klona także przystopowałem i powiedziałem:
- No dobra, brawo... Ty będziesz biegał !- Powiedziałem do niego i rozkazałem mu jak najszybciej biec do jaskini, a tam biegać po suficie i ścianach by zwiększyć szybkość i chakrę.
Kolejnego klona także nie było trudno znaleźć, latał po niebie niby ptak. Wyskoczyłem w niebo i użyłem na nim Harichakra, starając się blokować jego punkty Tanketsu, jednak ten natychmiast się odmienił i robił uniki. Uderzył mnie Rasenganem w brzuch, na szczęście nie był on zbyt silny. Odesłałem go do jaskini i kazałem mu medytować i odpoczywać, by zwiększyć kontrolę mojej chakry.
Z ostatnim klonem był największy kłopot, szukałem go ponad 40 minut, ale w końcu znalazłem. Użył na mnie z zaskoczenia 5 pająków z gliny, co mnie zaskoczyło i odrzuciło. Zachamowałem kosą o ziemie i użyłem na nim [Raiton]Raizou Senpuu no Jutsu, tworząc duże wiry z elektrycznością wewnątrz nich. Klon użył na mnie nowo poznanej techniki Gairaishuu Rendan, lekko uszkadzając mi rękę. Przerwałem tą walkę i wysłałem go razem ze mną do jaskini. Gdy wszedłem zobaczyłem wszystkie klony, które ćwiczyły. Jeden medytował, drugi ćwiczył szybkość a dwójka walczyła.
- Chłopaki, świetnie się spisaliście... Niestety musicie znikać... osiągnąłem swój limit...- Powiedziałem do klonów, napiłem się wody i odwołałem klony, teraz wiedząc co to oznacza limit... Opadłem na posłanie ze zmęczenia, zemdlałem i byłem bardzo zmęczony.
_________________


 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-01-22, 20:53   

+3 do chakry
+5% walki wręcz
+3 do siły
+4 Katon
+3 do raitonu
+3 szybkości
+5 do byakugana

leżysz do jutra za super efekty
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-23, 07:48   

7 Dzień


Rano obudziłem się całkowicie wypoczęty, lekko bolała mnie głowa, ale to pewnie przez wczorajszy bardzo ciężki trening. Zjadłem obfite śniadanie, gdyż nie wiedziałem czy dam rade jeszcze coś dzisiaj zjeść. Rozciągnąłem się i trochę pobiegałem naokoło mojej jaskini.
"Obiecałem sobie że dzisiaj wybiorę się po zapasy wody..." Pomyślałem i sprintem ruszyłem w stronę źródła, które miałem zaznaczone na mapie.
Po około 30 minutach sprintu dotarłem do źródełka, tam nabrałem do pełna wody do "baniaka" zabrałem go na plecy i z powrotem ruszyłem jak najszybciej potrafiłem.
Gdy wróciłem dochodziła 9.00.
"Dzisiaj będzie trening żywiołów i Kekkei Genkai..." Stwierdziłem rozmyślając nad planem zajęć.
wziąłem ze sobą trochę suszonego mięsa i wodę, ruszyłem na poszukiwania odpowiedniej góry do treningu. Po pół-godzinie znalazłem odpowiednią skałę. Wyglądała ona na obszerną, więc na górze będzie można dobrze ćwiczyć. Od razu zacząłem wchodzić na górę, używając tylko mojej siły. Gdy znalazłem się na 100 metrze usiadłem i musiałem napić się wody, ale wiedziałem że jeszcze tylko trochę. Po krótkim odpoczynku wyruszyłem dalej w górę. Około 10 dotarłem na samą górę. Tam stworzyłem 11 klonów i każdemu rozdzieliłem zadania.
- Słuchajcie, będziemy mieli wiele zadań... Was dwóch będzie walczyło ze sobą, ty ze mną będziesz ćwiczył ogniste jutsu, wasza dwójka będzie ćwiczyła posługiwanie się chakrą Raiton. Was dwóch będzie ćwiczyło posługiwanie się Kibaku Nendo, a jeszcze dwóch z was Byakugana. A was dwóch będzie razem ze mną medytować...-Powiedziałem do klonów i rozdzieliłem ich w grupy.
Wiedziałem że to będzie trudny trening, iż każdy z klonów będzie korzystał z mojej chakry.
Sam skupiłem się na wielkiej fali ognia, zrobiłem wszystkie pieczęci i wykrzyknąłem:
- [Katon] Karyuu Endan !- Wypuszczając w inną skałę falę ognia.
Dalej trenowałem, tym razem ustawiłem się w stronę do mniejszej skały, z zamiarem jej stopienia. Użyłem dużą ilość chakry, skumulowałem ją w płucach i pomieszałem razem z powietrzem, i wydmuchałem z ust wielką kulę ognia krzycząc:
- [Katon] Goukakyuu no Jutsu !- Tym razem był to zadziwiający wynik, skała się lekko zniszczyła.
Po około godzinie takowego treningu zatrzymałem wszystkie klony, i rozkazałem, by 5 razem ze mną biegło po skale w dół i do jaskini, a pozostała 6 schodzi normalnie.
Około 19 dotarliśmy do mojej jaskini. Tam zjadłem i napiłem się i ruszyłem razem z klonami w stronę lasu. Tam każdy ćwiczył walkę kosą i powiększenie siły i szybkości.
Walczyłem z jednym z klonów, on używał na mnie Gairaishuu Rendan, ledwo udawało mi się robić uniki, jednak skontrowałem jego atak Gairaishuu Kaiatari, niszcząc dwa drzewa. Około 20 skończyliśmy trening, zostawiając zniszczoną część lasu. wróciliśmy do jaskini.
- Gratuluję, ten dzień był udany... Ponownie osiągnąłem swój limit...- Powiedziałem do klonów, zjadłem i napiłem się i je odwołałem. Ogromne zmęczenie natychmiast we mnie uderzyło, opadłem na posłanie i od razu zasnąłem...
_________________


 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-01-23, 13:20   

+3 do chakry
+2 do byakugana
+3 di siły
+2 do szybkości
+3 do Katonu
+2 do byakugana
+2 do kibaku
+3% walki wręcz
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-23, 16:07   

Rano obudziłem się przed świtem, postanowiłem od razu rozpocząć mój trening.
-Na początek, rozgrzeję się...- Stwierdziłem i rozciągnąłem się.
Ruszyłem w głąb kanionu, biorąc ze sobą jedzenie. Tam zjadłem suszonego mięsa i wypiłem sporo wody. Sama droga zajęła mi około godzinę.
Zrobiłem 10 klonów, i każdemu rozdałem zadania.
- A więc tak, sześciu z was walczy i ćwiczy, a ja z pozostałą czwórką ćwiczę moje Kekkei Genkai !- Powiedziałem do klonów i rozdzieliłem ich na grupy.
- Wasza szóstka, rozpocznie trening od sprintu do jaskini i z powrotem, później robicie pompki i walczycie między sobą, ćwiczycie kontrowanie, siłę i uniki.- Powiedziałem do szóstki klonów.- A wy, macie prostsze zadanie... Trenujecie ze mną nową technikę.- Powiedziałem do pozostałej czwórki i rozpocząłem trening.
Na początek sam użyłem paru technik. Skumulowałem chakrę w płucach i wydmuchałem ją pod postacią fali ognia krzycząc:
- [Katon]Karyuu Endan !- I rozkazałem porobić to samo czwórce klonów. Później użyłem [Raiton] Raizou Senpuu no Jutsu, ponownie mówiąc by klony zrobiły to samo.
Po rozgrzewce wziąłem glinę do rąk, z zamiarem nauczenia się techniki C1 Bakudan, starałem się stworzyć z niej dużą ilość żuków. Dokładnie pomieszałem glinę z moją chakrą i ułożyłem ją w postać żuków. Skupiłem się i rozrzuciłem mnóstwo żuków w powietrze, krzyknąłem:
- Katsu !- Rozkazując klonom także próbowały stworzyć żuki i wysadzić je, tworząc jak największy wybuch.
_________________


 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-23, 18:09   

Siła +2
Szybkość +2
Chakra +2
Panowanie nad Naturami Chakry: Raiton +1, Katon +1
Panowanie nad Kekkei Genkai +1
Walka Wręcz 1%

17%
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-23, 18:24   

"Ehh... nie jest to takie łtwe jak myślałem..." Pomyślałem i obejrzałem się na ćwiczące klony.
- No dalej !! Wasza dwójka, szybciej ! A ty co ? Myślisz że z taką szybkością pompki coś dadzą ?!- Zapytałem głośno klonów, które ćwiczyły walkę, szybkość i siłę i ponowiłem mój trening.
- A wy, także róbcie co możecie...- Powiedziałem do czwórki z którymi ćwiczyłem nową technikę.
Ponownie wziąłem do rąk sporą ilość gliny, dokładnie przeżułem ją ustami na dłoniach i zmieszałem z chakrą. Uformowałem z nich żuki, stworzyłem około 15 takowych zwierzątek i rzuciłem w niebo krzycząc:
- Katsu !- Detonując moje małe stworki, patrząc się na moje postępy i postępy klonów..
_________________


 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-23, 18:28   

25%

Walka Wręcz 1%
Siła +1
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-23, 18:33   

" Już troszkę lepiej, ale to nie perfekcja..." Pomyślałem patrząc się na efekty.
Stworzyłem jeszcze 5 klonów, 2 miały ćwiczyć ze mną, a 3 ćwiczyły walkę siłę i szybkość.
Sam przygotowałem kolejne żuki, zamknąłem oczy i skumulowałem chakrę w dłoniach, tak jak z pozostałymi technikami mojego Kekkei Genkai. Zjadłem sporą ilość gliny, dokładnie ją pomieszałem i stworzyłem z niej żuki. Dodałem do nich ładunek siły C1, tak jak wskazywała nazwa. Wyrzuciłem moje stworzonka w niebo i zdetonowałem je krzycząc:
- Katsu !- Oglądałem przy okazji trening klonów i rezultaty treningu tych które uczyły się ze mną.
_________________


 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-23, 18:36   

31%

Siła +1
Szybkość +1
Walka Wręcz 1%
Chakra +1
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-23, 18:43   

" Ehh... Nie idzie mi za dobrze... przejmę wszystko czego się nauczyły klony !" Krzyknąłem w myślach.
Odwołałem klony i opadłem na ziemię. Napiłem się wody i zjadłem pożywną porcję mięska. Chwilkę odpocząłem i ponowiłem trening, tym razem sam.
Tak jak wcześniej skumulowałem chakrę o ładunku C1 w rękach, zjadłem dużą porcję gliny i dokładnie ją pomieszałem z chakrą. Przemieliłem ją dokładnie i stworzyłem jak najlepsze i jak najwięcej żuczków. Wyrzuciłem je w górę i krzyknąłem:
- Katsu !- Niszcząc żuki i obserwując efekty pracy.
_________________


 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-23, 18:44   

50%

Odpoczynek do 18:50
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-23, 18:50   

"Ehh... Ciężka nauka... To jest to." Pomyślałem wstając z ziemi otrzepując się.
Teraz byłem już gotowy do dalszego treningu. Zamknąłem oczy i maksymalnie się skupiłem. Skumulowałem chakrę w obu rękach, pomieszałem ją dokładnie z gliną i uformowałem z niej żuki. Stworzyłem ich około 15. Wyrzuciłem w górę wszystkie moje żuki i przykleiłem je do ściany.
- Katsu !- Krzyknąłem formując pieczęć i zdetonowałem żuki, oglądając wszystkie efekty.
_________________


 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-23, 18:51   

69%
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |