• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Eliminacja Syna
Autor Wiadomość
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-20, 21:23   Eliminacja Syna

Pakuję się i wybiegam z domu gotowy do podróży...
- Kuchiyose no Jutsu !- Wzywam Gamę i wsiadam na niego.
- No dobra, jedziemy na granicę Kraju Księżyca... Muszę tam coś załatwić...- Powiedziałem do Gamy i poklepałem go po grzbiecie.
"Hmm... no to do dzieła... z żołnierzami nie powinno być problemów, ale ten shinobi... zobaczymy co się stanie..." Pomyślałem i ruszyłem w wskazane miejsce, starając się nie robić zbytniego zamieszania, i by mnie nie zauważyli.
_________________


 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Wysłany: 2010-01-21, 13:57   

 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-21, 13:57   

Nie musiałeś długo czekać dzięki Gamie, szybko dotarłeś w wyznaczone miejsce, lecz zauważyłeś parę budynków otoczony tysiącami żołnierzy. Bramy prowadzące do budynków były wykonane z nietopiącego się stopu, a dookoła była rzeka, przez którą dało się tylko przejść przez specialny most, który trzymali przy sobie wartownicy budynkó, stali oni przed drzwami a na ich rozkazy mieli 50 żołnierzy.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-21, 14:14   

"Hmm... nie będzie łatwo..." Pomyślałem przyglądając się sytuacji.
Ruszyłem w stronę wartowników wyciągając kosę i robiąc na niej elektryczną powłokę techniką [Raiton] Raiton no Jutsu.
- Panowie, mam pomysł... dajcie mi najsilniejszych z was, a jeśli wygram otworzycie mi drogę do syna Lorda !- Krzyknąłem do wartowników.
Sądziłem że nie będą skłonni do takiej wersji, więc byłem gotowy załatwić ich wszystkich.
stworzyłem też paręnaście malutkich pajączków i porozrzucałem je po terenie walki gotowy do bitwy.
_________________


 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-21, 14:23   

Wartownicy widząc Cię odrazu włączyli alarm, przez który na plac wyleciało tysiąc żołnierzy chroniący dany budynek, a kolejne tysiąc było w drodze. Słysząc alarm Lord Feudalny zwołał najlepszą swoją gwardię i potajemnie bez twojej wiedzy, wyszedł tajemnym przejściem pod ziemią. A ty byłeś gotowy do walki nie wiedziąc o ucieczce.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-21, 14:29   

"Cholera jasna... wiedziałem że to nie pójdzie po mojej myśli..." Pomyślałem wkurzony.
- Już po was... nie trzeba było tego robić...- Powiedziałem do żołnierzy.
- Kuchiyose no Jutsu !- Krzyknąłem przywołując bojową ropuchę do pomocy.
- No dobra, damy radę... Do dzieła !- Powiedziałem do ropuchy i odsłoniłem lewe oko, na znak rozpoczęcia bitwy.
- [Katon] Karyuu Endan !! - krzyknąłem wydmuchując wielką falę ognia, gdy skończę od razu rozpoczynam kolejne jutsu.
- [Raiton] Raizou Senpuu no Jutsu !- Krzyknąłem ponownie tworząc dwa wiry, które miały rozprzestrzenić ogień między wrogów, a tym samym porazić ich prądem.
_________________


 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-21, 14:33   

100 Żołnierzy rozleciało się jak piórko, lecz nic Ci to nie dało bo za tobą przybyło wsparcie w postaci kolejnej grupy tysiąca żołnierzy. Którzy odrazu zaatakowali Cię z każdej strony mieczami najczęściej trafiając twoją ropuchę.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-21, 14:42   

"Hmm... a więc to nie koniec... dobrze..." Pomyślałem i wyskoczyłem w górę za pomocą chakry.
- Ropucho, możesz wracać, dam sobie radę !- Krzyknąłem do ropuchy by znikła.
Stworzyłem tam około 20 pasikoników i rozrzuciłem na dół krzycząc:
- Katsu !- Tworząc wybuch dużej ilości pająków. (Wiele było już na ziemi bo pisałem że rozsypałem je).
Teraz na samej górze zjadłem glinę, przygotowywując Nendo Bakuhatsu.
- [Katon] Goukakyuu no Jutsu !- Krzyknąłem wydmuchując na największe zbiorowisko żołnierzy falę ognia.
_________________


 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-21, 14:48   

3/4 wszystkich żołnierzy wybuchło lub się spaliło zostało tylko około 500. Którzy z przerażenia atakowali Cię na oślep, gdy spadłeś na ziemie.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-21, 14:52   

"Hmm... nie jest to mądre..." Pomyślałem i walnąłem w ziemię Oukashou rozwalając sporą część ziemi.
- [Raiton] Raizou Senpuu no Jutsu !- Krzyknąłem tworząc dwa wiry które miały mnie chronić od zewnątrz, a sam wyskoczyłem i użyłem na resztce żołnierzy [Katon] Goukakyuu no jutsu.
"No dobra, wiry ich odizolowały... ruszam po tego syna Lorda Feudalnego..." Pomyślałem i użyłem Shunshin no jutsu by pojawić się w pokoju syna Lorda Feudalnego, dzięki Byakuganowi wiedząc gdzie jest.
_________________


 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-21, 14:55   

Szybko pobiegłeś w tamtym kierunku, ale okazało się, że to jakiś inny człowiek wyglądający na silnego Shinobi.
- Dalej nie pójdziesz. Ich dawno już tu niema. powiedział nie odwracając się. A ty się dziwiłeś gdzie indziej może być Lord z synem.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-21, 14:58   

"Cholera jasna... uciekli..." Pomyślałem rozglądając się i szukając Byakuganem jakiegoś wyjścia.
- No dobrze, spróbujmy...- Powiedziałem do przeciwnika i zrobiłem shunshin no jutsu za niego używając [Raiton] Muratta by go sparaliżować. Jeśli mój plan się nie powiedzie odskakuję i mam przygotowane kawarimi no jutsu.
"Musze się nim szybko zając..." Pomyślałem i stworzyłem 10 klonów. Stworzyłem Rasengana i mocno zaatakowałem przeciwnika krzycząc:
- Rasengan !
_________________


 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-21, 15:07   

Przeciwnik zablokował twój atak Raitonem, przez jakiś stop metaliczny na ręce. Odrazu gdy zaatakowałeś go, szybko zrobił jakiegoś dziwnego klona z metalu i to w niego trafiłeś Rasenganem. A on szybko za toba zaatakował pięścią, był to tak szybki atak i to z zaskoczeina, że nie zdążyłeś uniknąć i odleciałeś przebijająć pobliską ścianę. Wtedy zobaczyłeś, że jego ręka wygląda jak metal, a po chiwli wróciła do normalnej postaci.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-21, 15:19   

"Cholera jasna co to jest !?" Krzyknąłem w myślach wstając.
Tworze rój os techniką Nendo Gachi, odrazu biegnę za nimi. Powinny wbić żądła, a w tym czasie ja używam na przeciwniku Oukashou.
" Przez to nie miał prawa się obronić... przynajmniej połamałem mu ręce..." Pomyślałem i krzyknąłem.
- Katsu !- Tworząc wybuch żądeł.
Teraz cały czas jestem gotowy zrobić Kawarimi.
_________________


 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-21, 15:27   

Nagle usłyszałęs Krzyk i zobaczyłeś leżącego przeciwnika z połamanymi rękami, lecz inc innego mu się nie stało, przez jego zbroję. Po chwili wstał i zauważyłeś, że metal znowu mu oplata ręce, a po chwili znika. Jego ręce były jak nowe! Widząc to mało nie doznałeś szoku.
- Teraz walczymy na poważnie. powiedział pokrywając się cały metalem i jak na taki ciężar poruszał się dość szybko, wyruszył na ciebie i starał się podciąć Ci nogi, lecz dzięki Byakuganowi ochorniłeś się lecz odrazu z tyłu wyleciał jego klon uderzając się i odrzucając jak wcześniej, prawdziwy nie czekjąc na efekt odrazu podbiegł i Cię odbił i klon znowu zrobił to samo. Pomyśłałeś, że musisz zrobić coś szybko albo będzie kiepsko.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-21, 15:33   

"Hmm... to nie jest przeciwnik na moje umiejętności... muszę go zniszczyć szybko bo kto wie co się może stać..." Pomyślałem wstając obolały.
Zrobiłęm 10 klonów, każdy zaatakował przeciwnika a ja sam użyłem na nim ponownie Oukashou. Gdy leżał znowu szybko podbiegłem i z wyskoku uderzyłem go w twarz ponownie z Oukashou.
Później szybko odskoczyłem i krzyknąłem.
- Kuchiyose no Jutsu !- Starając się przywołać Bojową Ropuchę.
- Osłaniaj mnie...- Wydałem jej krótki rozkaz i postanowiłem stopić przeciwnika.
- [Katon] Goukakyuu no Jutsu !- Krzyknąłem strzelając w niego ogromną kulą ognia.
Wiedziałem że ma klona, więc Byakganem obserwowałem okolicę, i gdy zaatakuje szybko robię shunshin za niego i używam na nim Oukashou.
_________________


 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |