• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
W Poszukiwaniu
Autor Wiadomość
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-18, 20:16   

Kula uderzyła go mocno parząc i odrzuciła go na parę metrów. Wstawał gdy ty już byłeś pod stromym klifem i zacząłeś po nim wbiegać. Za Tobą kątem oka dostrzegłeś wybuch. Jeden z Jouninów pozbawił gościa z Raiton na stałe jednej ręki ucinając mu ją i pieczętując w zwoju zanim wróci do właściciela. Owy shinobi chaotycznie teraz wysłał poranionych swoich shinobi na Ciebie, byli niedaleko ale Ron wzniósł się paręnaście metrów nad ziemię na fali piasku przygniatając owych shinobi.
_________________



 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Wysłany: 2010-01-19, 18:30   

 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-19, 18:30   

Użyłem shunshin no jutsu wskakując na stromy klif. W prawą rękę złapałem łańcuch mojej kusurigamy i gdy byłem na odpowiedniej odległości rzuciłem mieczem w stronę gościa stojącego nad ołtarzem. Gdyby odbił go natychmiast ściągam łańcuchu tak aby miecz powrócił mi do reki a potem używam:
- [Katon] Housenka no jutsu -
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-19, 18:46   

Shinobi wyjął spod płaszcza dwie kolejne ręce i miał ich cztery. Więcej nie miał ich na pewno na tułowiu... Przywołał jakąś płytę z żelaza tarasując Ci drogę a na płycie stanął jakiś shinobi, także przywołany. Wszelkie ataki odbił się od płyty.Teraz doganiała Cię tamta trójka. Lecz Twoi pomocnicy gonili ich ciągle i doganiali ich.
_________________



 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-19, 18:51   

Przymknąłem prawe oko postanawiając obiec go z lewej strony.
" Potrzebuje szybkości " - powiedziałem w myślach do Hokou. W okół mnie pojawiła się demoniczna chakra. Pobiegłem w lewo a następnie wybiłem się z tam tond z pełną siłą starając się przelecieć nad owym shinobi i człowiekiem który nimi steruje. W locie wykonałem Chidori [Raiton] dzięki czemu mogłem błyskawicznie wyeliminować wroga który stanie mi na drodze...
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-19, 19:10   

Przed Tobą stanął gość od Raiton zderzając z Twoim Chidori swoje... Oba się zniszczył lecz on został pozbawiony ręki. Teraz tamtych dwóch z tyłu złapali w swoje jutsu Twoi podwładni. Teraz Twoim prawdziwym przeciwnikiem był Hyuuga bo ten od Raiton spadł z klifu ginąc przy upadku.
_________________



 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-19, 21:02   

Spojrzałem się na człowieka z klanu Hyuuga.
" A więc typowy użytkownik taijutsu" Powiedziałem patrząc mu się w oczy. Jeśli on połknie przynętę i odpowie mi spojrzeniem w oczu używam Tsukuyomi wyeliminowując go z rozgrywki jeśli zaś nie spojrzy mi się w oczy używam Amaterasu spalając go doszczętnie...
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-19, 21:21   

Zacząłeś go palić ponieważ nie miał on własnej duszy...
Co by z niego byłby za pomocnik... Pomyślałeś, samemu spalając go doszczętnie... Spadł jako pył w dół a owy człowiek zaatakował Cię z kunaiem w ręku zeskakując z klifu równocześnie przywołując przed sobą jakiegoś grubasa.
_________________



 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-19, 21:32   

Odbiłem kunai i spojrzałem się na niego ignorując grubasa. Poprawiłem opaskę na głowię łapiąc tego jednego w genjutsu. Moje ciało rozpadło się na kilkaset kruków które otoczyły go. Za jego plecami pojawiłem się ja (to tylko kruki w mojej formie) i złożyłem pieczęci. Każdy z nich zmienił się w broń wbijającą się w ciało wroga. Gdybym go jeszcze nie złamał jego ręka wymyka mu się z pod kontroli i zaczyna go dusić. Z ramienia wyrasta mu głowa jego najbliższego przyjaciela oskarżającego go o śmierć wszystkich ludzi. (Utakata)
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-20, 06:44   

Nie mogłeś go zignorować ani widzieć tamtego. Grubas spadł na Ciebie i przygniatając upadłeś z nim aż na ziemię. Było to bardzo bolesne... Owy shinobi spadł teraz z klifu z kolejnym wojownikiem. Ten zaś wyglądał na kogoś lepszego.
_________________



 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-20, 19:09   

Szybko używam kawarimi no jutsu wydostając się z pod cielska grubasa. Czekałem na atak. Gdyby zaatakował mnie z ninjutsu używam techniki kawarimi no jutsu podmieniając się z najbliższą gałęzią. Jeśli zaś człowiek zaatakuje mnie z taijutsu gdy tylko się zbliży używam Chidori Nagashi [Raiton]. W każdym z tych przypadków atakuje go kusurigamą gdy uda mi się uniknąć/użyć jutsu...
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-20, 19:22   

Grubas po prostu zniknął bo nie mógł wstać i został odwołany. Teraz człowiek nowo przywołany zatrzymał na sekundę czas i znalazłeś się w szarej rzeczywistości gdzie w nicości były oznaki na szarym tle czarnych błyskawic. Wracając do normalności zauważyłeś że nadepnąłeś na jakieś dwie metalowe pudełka gdy użyłeś kawarimi. Użyłeś go znowu ale owe podstawki na buty nie pozwoliły Ci na to i oberwałeś potężnym jutsu Raiton. Nie udało Ci się go skopiować... Teraz zauważyłeś że było to coś podobnego do Raikiri. Oberwałeś mocno i razem z podstawkami które przyczepiły Ci się do buta odleciałeś parę metrów waląc w dopiero co powstałego tego samego grubasa który Cię trzymał za ręce. Ty przez swój gniew spaliłeś mu je lecz nie zdążyłeś nic zrobić. Oberwałeś w brzuch pięcioma palcami owego shinobiego. Upadłeś zamykając oczy. Gdy je otworzyłeś pokryły się przez chwilę mgłą. Leżałeś teraz w ogromnym trójkącie zrobionym z dziwnych świetlistych ścian. W środku stał owy shinobi zamknięty w kuli z owego światła. Odprawiał jakiś dziwny rytuał bardzo się trudząc...
-Jeżeli nie mogłem Cię pokonać... Zabiorę Cię do grobu razem ze sobą! - krzyknął.
Teraz jego sługusi znaleźli się przed nim i pierwsza trójka wyszła Ci naprzeciw. Twoi zaś sługusi rozpłynęli się w powietrzu. Teraz stała naprzeciw Ciebie owa trójka a za nimi stał owy grubas, ten z Hyuuga i ten lepszy. Był w żółtej zbroi jak ty i tamten wojownik, z którym walczyłeś niegdyś jako S.Jounin.
_________________



 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-20, 19:44   

Stanąłem dumnie wyprostowany. W moich oczach czaiła się bestia. Demoniczna chakra zaczęła opływać moje ciało.
-Agrrrrr ! - krzyknąłem posyłając strasznie silny podmuch chakry coraz więcej demonicznej aury spowijało moje ciało. Wyrosły mi trzy ogony. Jeden płonący silnym płomieniem, drugi otoczony błyskawicami trzeci wyglądał jakby był czymś nie materialnym. Prawe oko przymknąłem przygotowując Amaterasu. W powietrze posłałem kulę ognia. Czekałem na ich ruch gdyby ktoś chciał by mnie zaatakować używam Ooinaru Anaakeki

PS. to jest jutsu jinchuuriki
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-20, 19:52   

Niestety, nic się nie wydarzyło. Bijuu się nie odezwał a człowiek z klanu Hyuuga zaczął na Ciebie szarżować z owym grubasem który biegł powoli i wykonywał niezdarnie jakieś jutsu.
_________________



 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-20, 20:01   

Rzuciłem w każdego z nich kunai z notką Boruto jeśli znajdą się w zasięgu aktywuje je. Zrobiłem to aby odwrócić ich uwagę samemu wyskoczyłem w górę podnosząc rękę do góry
- Kirin! - użyłem techniki. Z nieba spadała wielka bestia z piorunu wprost na kontrolującego tych ludzi człowieka...
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-20, 20:07   

Wyskoczyłeś w górę i krzyknąłeś "Kirin!" jednak nic się nie stało i z dymu wyskoczył Hyuuga kopiąc Cię w brzuch a ty uderzyłeś o jakiś kamień. Teraz podbiegł do Ciebie grubas a ty oszołomiony dostałeś ogromną łapą i odleciałeś jeszcze dalej. Człowiek ich kontrolujący siedział w specjalnej kuli. Widziałeś że pod nogami ma jakiś materiał. A do niego przyszyte dziesięć drewnianych tabliczek... Sześć z nich było czarnych inne brązowe. On zaś medytował przy jakiś porcelanowych figurkach.
_________________



 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |