• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Trening Kapitana Sjana Jin
Autor Wiadomość
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-20, 20:14   

-Co jest... - zdziwił się Sjan.
-Przecież tym razem zamiast elementu Suiton użyłem Hyouton... - główkował Sjan po czym spróbował jeszcze raz. Tym razem jednak chciał aby jego chakra ciągle wirowała i ruszała się razem ze zwykłą chakrą. Próbował zachować kształt i wnętrze jakie chciał po czym wykonując owego Yusengana skupił się i uderzył w drzewo krzycząc:
-Yukosengan!
_________________



 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Wysłany: 2010-01-20, 20:16   

 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-01-20, 20:16   

była to lodowa kula z wodą w srodku i obrażenia nie były dużo silniejsze niż w zwykłym Yusenganem
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-20, 20:24   

-Jak na razie może być... - skomentował Sjan. Po czym postanowił poćwiczyć coś innego... Wypróbuje swoje nowe oko... Teraz w żyłach poczuł znowu chłód. Znalazł się w krainie swojego dzieciństwa gdzie powoli padały płatki śniegu... Szedł między krzakami róży dochodząc do dużego ogrodu i znajomego mu skądś domu. Usłyszał tam krzyki jakby ktoś na kogoś krzyczał i po chwili słychać było jak coś drewnianego upada. Z domu wybiegło dziecko o długich, białych włosach i pies. Za nim wybiegł jakiś dorosły mężczyzna z kijem w ręku. W mężczyznę za plecami dziecka wystrzeliła śniegowa łapa wybijając go daleko w powietrze. Sjan pobiegł za dzieckiem i zauważył, że atakują je wilki. Ze wzgórza zaczął tam zbiegać i zauważył broniącego dziecko psa...
Nie, to nie mogę być ja... Przecież ja jestem tutaj...
I teraz ujrzał na drzewie jakiegoś mężczyznę który zeskoczył i pozabijał wilki... Jednak psa już nie uratował. Oczy Sjana pokryły się łzami i zaczęły spadać w zaspy śniegu. Upadł na kolana a wszystkie kwiaty i rośliny wokół zamarzły... Spojrzał w niebo pokryty łzami i poczuł wielki ból w głowie i w całym ciele... Upadł na śnieg budząc się po chwili... Przed nim stał Shuna... W swojej szacie i z własnym Yusenganem...
-A więc i Tobie, Sjanie... Udało się szybko opanować Drugi Poziom Kekkei Genkai... - skomentował nie ruszając ustami...
-Idź drogą swoich przodków i kieruj się nią... A nie zginiesz.. -powiedział po czym Sjan teraz wrócił jakby do rzeczywistości. A ptak który wcześniej wzbijał się do lotu teraz dopiero wzlatywał... Jakby to wszystko było snem w ułamku sekundy. W tafli wody spojrzał na swoje oczy...
-Tak, to to, co myślałem... - powiedział otwierając swoje białe oczy i bez użycia rąk próbował za ich pomocą podnieś z rzeki kroplę wody i zamienić ją w lód.
_________________



 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-01-20, 20:28   

po chwili zamarznięta kropelka spadała do rzeki
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-20, 20:30   

Sjan uśmiechnął się...
-Cóż... Mam wystarczająco sił by wykonać Yuki no Me... - powiedział skupiając się i mając znowu kamienną twarz przeanalizował wszystko i jedną dłonią zakrył lewe oko, zaś drugą wykonując proste jutsu by stworzyć oko z lodu. Lewą ręką którą zakrywał oko brał jej obraz i funkcję przy pomocy chakry. Drugą zaś stworzył to samo oko aby mógł nim patrzeć. Gdy mu się to uda spróbuje umieścić je tak aby pojawiło się na drzewie.
_________________



 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-01-20, 20:38   

Oko ci wyszło, ale nic nie widziałeś z niego

Dobra czas podsumować
+3% walki mieczem
+2 Fuuton
+5 do kekkei genkai
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-22, 15:57   

Sjan wkroczył na swoim tygrysie w las obok rzeki Ryou. Znał to miejsce jak mało kto, jednak zatrzymał się w jej Górnym Biegu aby nie patrzeć na smutny widok lasów namorzynowych. Gdy gnał tak poprzez leśne ścieżki z krzaków i koron niektórych drzew zdmuchiwał liście bądź po prostu mącił spokojne powietrze swoją szybką jazdą. Mijał kolejne, pojedyncze drzewa a po szacie co chwila zatrzymywały się jakieś liście. Gdy był w pobliżu rzeki odwołuje tygrysa skacząc na koronę drzewa:
-Haburi!!! - zamieniając się w człowieka-tygrysa i wyskakując na środek rzeki uderzając w nią swoim potężnym Yukonganem. Gdy to zrobi po prostu wpłynie pod lód nurkując i od spodu zniszczy go tworząc parę dryfujących ikr. Wskoczy na jedną i wykona jutsu do umiejętności:
-Shichi! - by lodowym promieniem zniszczyć pobliskie drzewo. Następnie wyskoczy w górę robiąc salto i biegnąc po lodzie będzie zamrażał jak najwięcej liści na koronach drzew. Tam gdzie bezpośrednio trafił okiem liście kurczyły się i pojawiał się na nich szron. Gdzieniegdzie spadające krople wody zamieniały się w lód. Wyskoczył w bok skacząc po drzewach i atakując wszystkie drzewa Konoha Senpuu. Po czym wskoczy na wielką skałę tuż obok.
-To Ci dopiero rozgrzewka! - krzyknął po czym kucnął siadając i wyjął z plecaka ciężarki. Założył je sobie na ręce i widocznie było mu o wiele trudniej. Ale spróbował wyskoczyć w górę i zaatakować z Konoha Senpuu jedno z drzew.
_________________



 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-01-22, 16:01   

+5 do kg
+2% do walki wręcz
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-22, 16:14   

Teraz podniósł nogę i zrobił parę wykopów... Ciężkie to było. Dobrze, że pomaga mu w tym chakra jego Bijuu. Tak to już by nie miał siły dalej iść. Wybiegł naprzeciw jednego z konarów pobliskich drzew i wykonał kolejne jutsu... Zauważyć można było dym i wyleciał z niego uskrzydlony tygrys. Sjan stał na jego grzbiecie a jego tygrysie uszy nasłuchiwały wszystkiego. Wzbił się w seledynowe niebo rozpraszając na boki chmury i zanurkował używając w stronę rzeki masy małych pocisków lodowych za pomocą swojego jedynego jutsu Hyouton które z kropel wody tworzy lodowe pociski. Potem wyrównał tor by samemu nie wlecieć w zasięg ataku i skręcił gwałtownie przy okazji rzucając w stronę ziemi Yusengana. Szkoda że nie mógł tak zrobić z Yukonganem. Potem zleci i przywoła trójkę małych tygrysów Tora i normalnego tygrysa śnieżnego. Potem razem z nimi w postaci także tygrysa śnieżnego zaszarżuje w jakiś nieruchomy cel próbując rozwalić go wpadając na niego i atakując łapą. Najlepiej byłoby jakby zaatakowali w parę drzewek.
_________________



 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-01-22, 18:00   

+2% walki wręcz
+3 do kekkei genkai
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-22, 18:05   

Sjan zaczął mijać slalomem drzewa wyskakując i wykonując jutsu Hyouton dzięki któremu z rzeki wyłaniały się setki pojedynczych kropel zmieniających się w lód i dziurawiących drzewa zostawiając po ataku połowę liści i postrzępione konary drzew. Obrócił się i złapał pazurami za katanę i wyskakując na drzewo w swoich ciężarkach i odbił się z całej siły robiąc Subeta Taren Ken z pomocą Chakry Fuuton - Chakra Yaiba - i robiąc podstawowe jutsu walki mieczem na drugim drzewie również z Chakra Yaiba. Następnie zacznie biec po zniszczonej już wodzie jak najszybciej się da.
_________________



 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-01-22, 19:46   

+5 hyouton
+5% walki mieczem
+2 szybkości

sorry nie zuważyłem
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-22, 20:05   

/Spoko :p /
Sjan pobiegł bokiem rzeki wyskakując w górę:
-Yuki Bushin no Jutsu! - wykrzyknął tworząc parę lodowych klonów które w postaci ludzi-tygrysów zaatakowały Yusenganem w ogromną skałę tuż obok. Na Yukongana nie miały sił i chakry. Skumulował chakrę w dłoniach i wytworzył swoje kolejne repliki które atakowały shurikenami i kunaiami:
-Kage Bushin no Jutsu! - krzyknął widząc, że przy skale zrobił się dym.
-Yusengan! Shichi! - a z jego dłoni wystrzelił w stronę skały lodowy promień. Teraz jego oczy zabłysnęły światłem Yukon... Włosy zaczęły lekko się unosić a jego pazury wydłużyły się a on wrócił do poprzedniej postaci. Zaczęła go otaczać biała, lekko seledynowa aura która otoczyła go. Wykonał technikę Yukongan i wbiegł w dym uderzając w skałę.
_________________



 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-01-22, 20:21   

+5 do Yukona czy do kg bo w końcu nie wiem ;P
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-22, 20:31   

(Yukon i Hyouton to ten sam rodzaj jakby chakry, a KG też, ale to w % i od oka mi się skiluje. A oko cały czas mam ^_^ )
Sjan w swoim ręku skumulował Yusengana i stojąc w obłokach dymu spowodował lekki wiatr by zauważyć jakiegoś swojego przetrwałego klona. Karze mu unikać jego ataków, samemu celując w niego i przy pomocy Shichi z Yusengana formując zamrażający promień. Następnie zmieni się całkowicie w tygrysa i wyruszy w kierunku groźnych lasów namorzynowych... Wiatr muskał jego sierść a oczy dumnie i bystro patrzyły na widnokrąg. Czułem, jak moje łapy zagłębiają się niekiedy w śnieg a ja sam z oczami pradawnego ojca początków klanu Shuny zamrażałem pobliskie drzewa i trenowałem ich refleks.
_________________



 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |