• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Bronie Specjalne
Autor Wiadomość
Kuruku Senjiu 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 34
Dołączył: 29 Gru 2009
Posty: 489
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-17, 20:54   Bronie Specjalne

Hmm. Nie widziałem tu jeszcze ,żadnej broni typu Kosa Hidana czy Samehada. Więc kolejnym moim pomysłem jest zrobienie odpowiedniego tematu, i stworzenie takowej listy z artefaktami. Wiem, że 7mm robią własne ,ale nie każdy chce nim być, i widziałem takową Kuźnie, lecz w niej można robić takie zwyczajne bez unikatowych mocy.

Lista

Kosa Hidana :

Nieodłączny element wyposażenia Hidana. Dzięki tej broni z łatwością może walczyć ze swoimi przeciwnikami na duże dystanse. Na pierwszy rzut oka przypomina zwykłą kosę, jednak potrafi się ona wydłużyć dzięki ukrytej linie. Można nią również rzucać,właśnie za pomocą liny.

Cena: Do uzgodnienia z Mizuno.




Samehada :

Miecz noszony przez jednego z członków Akatsuki - Kisame Hoshigaki (czy jakoś tak)
Miecz ten jest okazałych rozmiarów, a jego rękojeść jest wyjątkowo ładnie zdobiona i długa. Może ją dotknąć tylko Właściciel ,jeśli ktoś inny niż właściciel miecza złapie za miecz, z rękojeści wyskoczą bardzo twarde szpilce które "rozwalą" dłoń. Struktura miecza jest dość dziwna, ponieważ nie posiada ostrza a zamiast niego jest skóra rekina(?) zawinięta bandażami. Samehada nie przecina, lecz rozpruwa od środka.



Cena : Do uzgodnienia z Mizuno

Hubikiri Houcho (Miecz Zabuzy)

Olbrzymi oręż przypominający trochę tasak. Możliwe jest używanie też tego miecza jako broni miotanej (wymagana siła 20), co czyni ją bardzo trudną w bloku. Duży ciężar jest atutem przy walce wręcz - łatwo przełamać nią blok przeciwnka.





Cena : Do uzgodnieniea z Mizuno

Sztylety Raigi

Miecze te nie nadają się do ataków w zwarciu - a z dystansu. Nasączone są naturą Raiton, przez co właściciel mieczy może wykonywać techniki tego żywiołu bez kosztów chakry.
Są one krótkie, co pozwala wykonywać mniejsze jutsu Raiton można wykonywać z nimi w dłoniach.

Cena : Do uzgodnienia z Mizuno

Kastety Asumy

Bardzo lekkie i poręczne narzędzia śmierci. Doskonałe do walki wręcz jak i dystansowej - a dzięki chakrze mozemy nimi manipulować siłą, kursem i prędkością lotu. Można nimi rzucać jak kunaiami a nawet lepiej.





Cena : Do uzgodnienia z Mizuno

Miecz Gekkou Hayate (czy jakoś tak)


Miecz ten wyglądał jak zwykła katana, z bardziej ozdobioną rękojeścią.
Był to jednak miecz kilkakrotnie razy silniejszy, ostrzejszy i solidniejszy niż zwykłą katana.
Właściciel praktycznie bez wysiłku może przecinać grube warstwy ściań, metali itd.
Ciekawostka: Został stworzony najprawdopodobniej do obrony wioski.



Cena : Do uzgodnienia z Mizuno


Jeszcze jest Yari Taichou (Miecz Madary) ale go nie pisałem... potem go dopiszę.

Przepraszam za obrazki, sciągałem z Głogli
_________________
[URL=http://img195.imageshack.us/i/kurjv.png/]
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |