• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Soul Eater - Hattori + Sjan
Autor Wiadomość
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-17, 15:15   

Nie było na co czekać, zamieniłem się w drugą formę swojego wyglądu i zamieniłem swoją dłoń w pistolet celując i strzelając w przeciwniczkę. Gdyby robiła uniki znowu celuję i strzelam pojedynczymi nabojami. Gdyby na mnie zaatakowała odskakuje w bok nadal strzelając.
_________________



 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Wysłany: 2010-01-17, 15:22   

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-17, 15:22   

*Dobra, skoro nie mogę walczyć z tak ciężką bronią musimy się zgrać, ale on woli walczyć samemu.... No dobra, zapytam go.*
-Sjan!! Musimy współpracować, albo przegramy, w pojedynkę nie mamy szans.- Krzyknąłem, jeżeli się nie zgodził sam zaatakowałem Yumi, zanim się odwróci uderzając pięścią.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Toszizo Aszizożizo Na Nin 2010-01-17, 16:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Kain Ashizogi 

Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 67
Skąd: Toruń
Wysłany: 2010-01-17, 15:55   

Yumi bardzo dobrze parowała swoim mieczem strzały Sjana, krzyk Kenshina wytrącił ją z równowagi i oberwała w ramię, lecz nie pozostała dłużna temu który wywołał to zamieszanie. Gdy Kenshin biegł na Yumi ta uderzyła go z całej siły płazem miecza w twarz powodując bolesne złamanie nosa i stracenie przytomności u Toshiro. Sjan w tym samym momencie rozpoczął niemiłosierną serię prosto w brzuch Yumi, lecz ta szybko się odwróciła i zanim Sjan zdążył cokolwiek zrobić pojawiła za nim i uderzyła go pięścią w kark .

Sytuacja : Yumi stoi za Sjanem, trzyma mu miecz przy gardle, Kenshin leży nieprzytomny (Kara za atak bez opisu ...)
_________________
Tymczasowy Avatar mojej postaci, jeszcze nie znalazłem niczego pasującego ...

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-18, 06:59   

/Ja przecież opisywałem... Ale dobra... /
Sjan nie miał wyjścia... Zaczął leciutko płakać i próbował osunąć się na ziemię mówiąc do niej...
-Jesteście za silne... Przepraszamy... - mówił zgorzkniało Sjan aż ta wypuści go z uścisku. Podejdzie wtedy do swojego towarzysza próbując go ocucić samemu odwracając się do niej ze smutną miną i celując w nogi strzelając jak najszybciej potrafi i wskakując gdzieś wyżej celując i strzelając cały czas jedną ręką, drugą się trzymając. Gdy będzie się zbliżać spróbuje odskoczyć w bok nie schodząc z filaru.
_________________



 
 
     
Kain Ashizogi 

Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 67
Skąd: Toruń
Wysłany: 2010-01-18, 11:13   

[Offtop Ty przecież nadal jesteś przytomny ;P więc się nie masz o co czepiać, Hattori tylko nie opisał K Offtop]

Gdy tylko Sjan skończył prosić o wybaczenie, Yumi i jej siostra puściło go i pozwoliły podejść do Kenshina. Siostra Yumi odmieniła się z Formy Miecza i powiedziała : - Gratulacje chłopaki, zdaliście, z nami szans nie mieliście, obie jesteśmy wojownikami trzech gwiazd, podczas gdy wy nie macie nawet poziomu jednej. Celem dzisiejszej lekcji było sprawdzenie czy potraficie się poddać i czy honor pozwala wam na to. A tak nawiasem mówiąc jestem Liz i będziecie z nami mieszkać w akademiku.- Gdy tylko skończyła mówić zorientowaliście się, że wszyscy już sobie poszli łącznie z Shinigami-samą. Liz wzięła na barana nieprzytomnego Kenshina, a Yumi złapała cię pod rękę i zaczęły prowadzić do wyjścia.
_________________
Tymczasowy Avatar mojej postaci, jeszcze nie znalazłem niczego pasującego ...

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-18, 19:20   

-Aha... - skomentował głupio Sjan nie wiedząc co mówić. Nie wiedział nawet co o tym myśleć. Tylko wspomniał sobie żółte tulipany i Dom Klanowy Yuki z jego wioski. Wspominał liczenie gwiazd i sztuczki z lodowymi kwiatkami. Uśmiechnął się w duszy na zewnątrz mając grymas...
-Szczerze to był to element strategii... -mówił lekko zmieszany Sjan tłumacząc swoje zachowanie.

/No co mam więcej napisać?/
_________________



 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-19, 17:03   

Obudziłem się z głębokiego snu, zauważając, że jesteśmy w jakimś dziwnym pomieszeczniu i rozejrzałem się wokół. Widziałem dwie dziewczyny, z którymi niedawno walczyliśmy i swojego nowego partnera Sjana stojącego obok nich. Ciekaw co się stało wstaje i pytam.
-Co się dzieje?? Gdzie jesteśmy i co tu robimy??- Zapytałem lekko zmieszany stojąc w miejscu i czekając na czyjąkolwiek odpowiedź, czy to Sjana czy jednej z dziewczyn walczących z nami parę minut temu.
_________________
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-19, 17:25   

Sjan spojrzał na jego duszę przez wylot...
Nędzny zdrajca...
-Co? Ty? Chyba tylko podszedłeś do niej jak na zaproszenie i zemdlałeś...
_________________



 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |