• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Dom Sjana Jin
Autor Wiadomość
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-23, 20:39   

- Wsumie wykonałam misję rangi B i to sama, więc mogę to uznać za sukces. powiedziała zajadając się.
- A u Ciebie?
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Wysłany: 2010-01-23, 20:44   

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-23, 20:44   

-Cóż, u mnie nie było żadnych misji... Jedynie trenowałem w niebezpiecznych warunkach ekstremalnych... - powiedział uśmiechnięty widząc że pierwsze danie już zjedzone zszedł na swoje piętro po ostatnie danie. Chwycił je na talerzu i przyniósł dwie porcje. Była to cienka pizza z dodatkami i sosem. Sjan jak to wypadało dodał jeszcze:
-No cóż, to moja specjalność... Smacznego... - powiedział wpatrując się w Amirę.
_________________



 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-23, 20:46   

- Pizza, kocham ją. powiedziąła biorąc kawałek i zajadając go patrząc co chwile na Sjana.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-23, 20:48   

-Cóż, wieczór jak widać nie jest zimny ale robi się późno... Co ty na nocowanie... - zapytał poważnie Sjan dodając:
-Oczywiście oddam Ci swoje łóżko... - prostując sytuację i tłumacząc czego nie zamierza...
-Wszystkie dzieciaki są w kinie a potem będą nocować w Siedzibie u Fukyuu bo zawsze chcieli tam pójść... - dodał na chwilę spuszczając wzrok na ziemię.
_________________



 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-23, 20:50   

- Już za późno, żębym wracała do Siebie, mogę u Ciebie spać. powiedziała usmiechająć się, nalewająć kolejną kolejkę szampana.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-23, 20:56   

Sjan uśmiechnął się i także nalał sobie nową porcję.
-Ostatnio byłem w kinie, na ciekawym filmie. Myślę, że spodobałby Ci się... 8 Mila, może znasz? - zapytał Sjan.
-Bo wiem, że lubisz klimat ten, dzięki rapowaniu nie jesteśmy dnem... - zażartował lekko chichocząc.
_________________



 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-23, 20:57   

- Znam znam. Wsumie rap lubię i zreszta wiesz jaką piosenke najbardziej. powiedziałą pijąc.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-23, 20:59   

-Oczywiście... - powiedział Sjan kończąc jeść i splatając ze sobą ręce spojrzał jej jeszcze raz w oczy samemu sięgając po kieliszek.
_________________



 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-23, 21:08   

- To co wchodzimy do Ciebie bo już ttrochę późno i zimno. powiedziała lekko ocierająć oczy.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-23, 21:12   

-No dobrze... - powiedział Sjan otwierając drzwi prowadzące na jego piętro. Poprowadził Amirę przez salon w kierunku sypialni, gdzie jeden z jego klonów pilnował śpiąc Kumiego, psa Tahariiego. Klon wyszedł z nim do salonu na kanapę a Sjan otworzył drzwi od sypialni, które otwierały się lekko jak to zbudowane z drewna i papieru drzwi. W kącie stało jego łóżko. Zaś pod oknem, z atłasową pościelą i miękkimi poduszkami trzyosobowe łóżko. Tuż obok szafy był parawan który służył za przebieralnie.
-Rozgość się... - powiedział Sjan prowadząc ją pod rękę i ścieląc łóżko.
-Łóżko do Twojej dyspozycji... - powiedział siadając przy jednej z rzeźb lodowych na krześle.
_________________



 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-23, 21:15   

- Ładnie tutaj. powiedziała zrzucając bluzę.
- A ty gdzie będziesz spał. zapytała
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-23, 21:19   

-Tutaj... - wskazując łóżko w kącie pokoju, nad którym była mała lampka. Gdzieś na dole ktoś otwierał drzwi, to klon idzie na przechadzkę z psem. Sjan wskazał Amirze przebieralnie dodając:
-W razie wszelakich potrzeb łazienka i kuchnia są na drugim końcu salonu... - powiedział uśmiechnięty zdejmując najpierw pas, następnie swoją katanę chowając pod łóżko a swoją szatę wieszając obok na wieszaku. Został teraz w spodniach i w Kamizelce Ochronnej zdejmując także rękawice.
-A ty, masz jakieś upodobania kulinarne? Wiedziałbym co następnym razem przygotować... -dodał z uśmiechem.
_________________



 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-23, 21:23   

- Ja tam zjem dosłownie wszystko powiedziała. Sciągając bluzkę i buty, zostając w spodniczce i biustonoszu.
- Tylko nie mam w czym spać. Chyba bedę spała w bieliźnie, nie przeszkadza Ci to? zapytała lekko zaczerwieniona.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-23, 21:27   

-Nie, nie bój się... Nie będę podglądać... - powiedział uśmiechnięty Sjan samemu zdejmując kamizelkę i kładąc się na łóżku spojrzał w sufit.
-Cóż, dużo się ostatnio dzieje... - mówił prawie że szeptem.
-Ale ostatnio spotkało mnie bardzo dużo dobrych rzeczy... W moim życiu spotkałem wiele ludzi i z nimi się zapoznałem... A Ty jesteś trzecią istotą w moim życiu, która tak się dla mnie liczy... - powiedział z uśmiechem wcale się teraz nie rumieniąc.
_________________



 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-23, 21:29   

- Wreszcie to powiedziałeś pewnie. powiedziała uśmiechająć się.
- A to że mnie zobaczysz mi nie przeszkadza. powiedziała usmiechnięa patrząc w oczy Sjana
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |