• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Dom Sjana Jin
Autor Wiadomość
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-16, 22:55   Dom Sjana Jin

Dom znajduje się na drugim piętrze. Składa się z długiego salonu położonego na długości jednego z czterech korytarzy drugiego piętra. W rogach obok salonów są połączona z łazienką kuchnia i na drugim końcu sypialnia. Znajduje się tam duża szafa oraz duże, trzyosobowe łóżko. Jednak Sjan sam tam śpi. Niedaleko o parę metrów położone jest drugie, jednoosobowe, mniej wygodnie łóżko. Jest tam parę stolików i krzeseł. Na paru stoją czerwone róże i bukiet białych, pięknych kwiatów Yukonu, które rosną tylko na granicy Kraju Śniegu i Kraju Błyskawic. Na suficie wisi parę papierowych lamp. Drzwi do salonu, w którym jest parę stołów, krzeseł i foteli zbudowane są jedynie w całym mieszkaniu z drewna. Reszta jest zbudowana głównie z papieru. W salonie jest parę rzeźb i parę obrazów.
_________________



 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Wysłany: 2010-01-18, 18:53   

 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-18, 18:53   

Powoli podchodzę z moim pieskiem Kumim i plecakiem. Wyraźnie w nim coś trzymałem.
Pukam do drzwi i czekam aż ktoś wyjdzie.
"Ciekawe czy się zgodzi... A jeśli nie, będę musiał poszukać kogoś innego..." Rozmyślałem na temat mojego celu.
_________________


 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-18, 18:55   

Otworzył Ci zaspany Sjan...
-A cześć, co tam? - powiedział uśmiechnięty.
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-18, 18:57   

- Witaj, mam do ciebie wielką prośbę... - Powiedziałem nieśmiało.
- Otóż ruszam na wyprawę, i chciałbym byś przypilnował Kumiego.- Powiedziałem wskazując na pieska.
- Jest wytrenowany, więc będzie posłuszny... mam też dla niego wszystko potrzebne karma i inne rzeczy.- Powiedziałem.
- Zaopiekowałbyś się nim ?- Zapytałem przyjaciela.
_________________


 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-18, 18:58   

-Hmmm... Jasne, osobiście nie ale jestem w stanie utrzymywać nawet miesiąc o minimalnych potrzebach chakry dwa klony i używać samemu masy jutsu... Dobra, dawaj go... - głaskając psa i biorąc go użył Yuki Bushin no Jutsu.
-Wybacz, ale jestem po treningu i muszę sobie pospać trochę, klony się nim zajmą... - powiedział wesoły.
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-18, 19:01   

- Dobra, nie ma problemu. - Powiedziałem ucieszony. -Masz, tutaj jest wszystko co jest potrzebne do wychowania go. Za niedługo wrócę, obiecuję.- Powiedziałem do Sjana i podałem plecak jego klonom uradowany.
- A ty Kumi, od dzisiaj masz się go słuchać jasne ?- Powiedziałem do psa i ruszyłem we własną stronę.
" To jest prawdziwy przyjaciel..." Pomyślałem.
_________________


 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-19, 21:37   

Zobaczyłeś przez okno jak ktoś bardzo szybko wchodzi do domu klanowego. Zdziwiłeś się i usłyszałeś dzwonek do drzwi. Gdy otworzyłeś nie zastałeś tam nikogo, tylko malutkie prostokątne pudełeczko zapakowane w czerwony papier z żółtą wstążką położone na progu. Otworzyłeś je , była tam fiolka i gliniana figurka ptaka. Na niej leżała karteczka:

Przepraszam za to że się spóźniłem, ale prawdziwy prezent dopiero teraz udało mi się zorganizować... Potraktuj to jako spóźnioną paczkę. To co jest w środku, wykorzystaj dobrze... Taharii

W fiolce pływało coś białego, pierwsze wydawało ci się że to jakaś okrągła kula, ale gdy przypatrzyłeś się zobaczyłeś białą tęczówkę. To oko kogoś z klanu Hyuuga, a ptaszek mógł posłużyć jako piękna ozdoba.
_________________


 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-20, 06:45   

Sjan wziął i zdziwiony odpakował pudełko. Położył fiolkę na stole i kazał jednemu z klonów zająć się dalej Kumi'm. Drugi zaś zajmie się podtrzymywaniem lodowego pudełka dla fiolki.
_________________



 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-23, 20:06   

Teraz Amira i Sjan skierowali się na chmurze w kierunku domu. Na jego dachu wylądowali stojąc na małym tarasie który był na samym dachu. Stał tam duży stolik, dwa krzesła, jedna ławka z widokiem w kierunku równin i gwiazd. Zaś na stole leżał bukiet róż i żółtych tulipanów. Tuż obok było widać drzwi gdzieś na dół. Na stole stały dwa talerze i dwa kieliszki ze sztućcami a na stole stał markowy, mocny szampan.
_________________



 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-23, 20:10   

- Ładnie tu. Postarałeś się. powiedziała uśmiechająć się i zasiadając do stołu.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-23, 20:11   

Na pierwsze danie Sjan przyniósł Spaghetti w sosie własnym.
-Nie chcę się przechwalać, ale nieźle gotuję... - skomentował podając pierwsze danie i wlewając szampana do obu kieliszków z życzliwym uśmiechem.
_________________



 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-23, 20:15   

- To bardzo dobrze, potrzeba takich facetów. powiedziała biorąc kieliszek do ręki.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-23, 20:18   

-Nasze zdrowie... - powiedział chętnie Sjan przybijając z Amirą kieliszek i jak tego nie miał w zwyczaju nie wypił wszystkiego od razu lecz napił się łyka i poczęstował się Spaghetti.
_________________



 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-23, 20:24   

- Nasze. powtórzylam i wypiłam i zaczęłam jeść.
- Dobrze gotujesz. powiedziała chwaląc go
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-23, 20:26   

Sjan dostał lekkich rumieńcy dalej jedząc widząc, że już mało zostało przeprosił na chwilkę:
-Przepraszam na moment, zobaczymy czy drugie danie już gotowe... - powiedział z uśmiechem i zszedł na dół po chwili wracając i zapalając świeczkę na stole. Co chwila popijając szampanem.
-Działo się coś u Ciebie ciekawego ostatnio, nie wiem misje, czy coś w tym stylu?
_________________



 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |