• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Domek Amiry
Autor Wiadomość
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-26, 20:10   

-Może... - powiedział z uśmiechem Sjan podchodząc do Amiry i w końcu próbując... Podszedł do niej i złapał ją za ręce powoli kierując głowę w jej stronę.
_________________



 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Wysłany: 2010-01-26, 20:11   

 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-26, 20:11   

- Znowu się odważył? zapytała sama siebie w myślach lekko zakłopotana. Jednak przychyliła głowę do niego i dała mu solidnego pojedynczego buziaka w usta.
- Tyle na początek, pa. powiedziałam przytulając go i wchodząc do domu.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-26, 20:15   

Sjan uśmiechnął się wodząc za nią wzrokiem jak wychodzi i szedł powolnym krokiem widząc że jest sam... Cicho jakby, "śpiewał":
-Tak, udało mi się, jakoś zacząłem pomyślnie tą grę, ale teraz jest taka rzecz modna, że gdy coś zaczynam to już się nie poddam... - powiedział uśmiechnięty wchodząc do domu i kładąc się na łóżku...
_________________



 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-27, 15:52   

Obudziłam się rano wypoczęta, zjadłam śniadanie, umyłam się i wyszłam na ganek, ubrana w bieliznę. Położyłam się na leżaku z zamkniętymi oczami skierowanymi w słońce i zaczęłam się opalać.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-27, 15:59   

Sjan wyszedł na balkon przeciągając się. Spojrzał w niebo z uśmiechem jeszcze ziewając i spojrzał odruchowo w inną stronę. Uśmiechnął się i odwrócił w drugim kierunku zostając na balkonie.
_________________



 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-28, 19:10   

Zauważyłaś że na Twój parapet przyfrunęło coś na chmurce. Była to zaklejona koperta bez znaczka w kolorze czerwono-żółtym. Na wstępie pisało tak:
Kochana Amiro...
Tutaj Sjan, piszę do Ciebie nie mając jakoś odwagi przyjść i przez to że jestem pochłonięty przygotowaniem moich oczu na pewną wyprawę. Jutro z samego rana wraz z Shikage i paroma shinobi z Tsuki-Gakure ruszamy na wojnę aby chronić Wioskę, Kraj... I Ciebie... Dlatego piszę to, nie wiedząc czy wrócisz. Nie mógłbym napisać nic innego niż pozdrowienia... Więc pozdrawiam Cię... Tutaj napisane innym drukiem [i] Kapitan Sjan Jin Dowódca 21 Grupy Oddziału Specjalnego.
_________________



 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-28, 19:45   

Leżałam cały czas opalając się i Przeczytałam uważnie list i się uśmiechnęłam, odkładając go na szafkę obok. Wiedziałam, że już zapewne wyruszył, więc nie ma sensu mu odpisywać ale byłam pewna, że jeżeli uda mu się wrócić, napewno go odwiedze. Mówiłą do siebie, nadal uśmiechnięta, że napisał ale miałą ochote mu wytknąć jego nie rozważność. Po wszystkim wróciłą do domu i się położyłą spać.

Edit:

Weszłam po dyskotece do ogródu poleżeć. Zrzuciłam ciuchy zostając jedynie w blieliźnie i położyłam się jak to lubiłam na leżaku i zaczęłam się opalać zakładając dodatkowo okulary.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-14, 07:11   

Rano obudziło cię pukanie do drzwi. Gdy zebrałaś się z łóżka i ubrałaś, od razu do nich pobiegłaś. Przed drzwiami stał zmachany kurier, który trzymał w ręku czerwoną kopertę.
- Proszę, to dla pani.- Powiedział wyciągając do ciebie list.
Kurier zniknął, natomiast ty zdziwiona ruszyłaś do kuchni. Tam rozpakowałaś kopertę, a w jej środku znajdowała się kartka z podpisem "Sheng".

_________________


 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-14, 08:23   

Coś zapukało cicho w szybę... Jakby ktoś przez okno po drugiej stronie domu pukał... Tam jednak nikogo nie było, leżał jeden żółty tulipan związany z czerwoną różą... Dało się słyszeć szelest i otworzyłaś szeroko oczy. Zdziwiona rozejrzałaś się... Prawie każda półka była obsadzona w tulipany, róże, przeróżne kwiaty w koszykach i mnóstwo serc... W postaci lizaków, balonów, maskotek i poduszek... A na środku nie powieszony został napis na białym płótnie... Widocznie ktoś szybko się ulotnił aby go nie było widać:
"Droga Amiro, Kocham Cię... Sjan"
Drzwi frontowe były lekko uchylone, a wcześniej nie były. W altanie dało się kogoś dostrzec... I w koszykach było parę wierszyków...

Kocham Cię, całym serca gorącem...
Świecisz mi w życiu, jak ziemi słońce...
I jeżeli będzie trzeba,
Uchylę dla Ciebie cały kawał nieba...
Uwierz mi, Kocham Ciebie...
Jesteś dla mnie jak gwiazda jedyna, co świeci na Niebie...
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-14, 10:45   

Powolnym krokiem wprost z bitwy idę do domu Amiry, z plecakiem na plecach i wielkim pudłem w rękach. Zapukałem do drzwi, a gdy otworzyłaś uśmiechnąłem się i powiedziałem:
- Witaj, mam dla ciebie prezent. Słyszałem że na dyskotece coś mówiłaś...- Powiedziałem i położyłem pudło i plecak.
- Oto Kumi, mój piesek. Nie mam dla niego czasu, więc niestety nie mogę być jego panem. Proszę, opiekuj się nim. W środku są wszystkie rzeczy jakie posiadałem, wszystko potrzebne jest do wychowania pieska. Przyjmujesz prezent?- Zapytałem przyjaciółki otwierając pudło, a w środku był pies, który bardzo uszczęśliwił się na twój widok.



Karta Psa:


Imię: Kumi
Rasa: Owczarek
Płeć: Męska
Opis: Mały, złotego koloru, okazuje przyjaźń poprzez gryzienie po kostkach. Bardzo lubi wszelakie zabawy.
Jutsu: [Katon]Goukakyuu no Jutsu, Shunshin no Jutsu.
Ekwipunek dla psa: gryzak, obroża, smycz. (Karma (17porcji) i łóżko są w domu.)
_________________


Ostatnio zmieniony przez Taharii Yakimo 2010-02-14, 19:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-14, 19:23   

Gdy dostałam każdy prezent oniemiałam i się uśmiechałąm czytając obie kartki. Po chwili przywitałam Tahariego.
- Oczywiście, że się nim zajmę, będzie mu naprawde dobrze. powiedziałam uśmiechnięta biorą psa do środka, zamykając drzwi. I robiąc mu kącik.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-14, 19:34   

Po niebie poszybowało coś uskrzydlonego białego koloru lądując gdzieś w dzielnicy mieszkalnej. Obok domu zleciał latający tygrys ze Sjanem na grzbiecie. Ten skradając się po cichu zostawiając swoją zbroję i kamizelkę przy tygrysie przez ogród. Zrobił Kawarimi no Jutsu gdzieś za Amirę... Po czym zakradł jej się za plecy zakrywając jej oczy dłońmi:
-Zgadnij kto to... - powiedział cicho i ciepło.
_________________



 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-14, 19:35   

- Zapewne ty Sjan. powiedziała bez większego zastanowienia uśmiechając się cały czas.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-14, 19:43   

Sjan odsłonił jej oczy kucając obok i głaskając Kumiego, z którym sam jakiś czas mieszkał. Zwrócił głowę w stronę Amiry:
-No, to jak tam żyjesz... - powiedział rozglądając się kątem oka po domu widząc nadal jego kwiaty i prezenty.
_________________



 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-14, 19:45   

- Jest przepięknie dziękuję. powiedziała widzac rozkojarzenie Sjana.
- A jak widzisz dostałam w prezencie Kumiego. oznajmiłam przytulając go.
- Kocham Owczarki Niemieckie.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |