• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Domek Amiry
Autor Wiadomość
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-16, 22:18   Domek Amiry

Mieszkanie to położone jest w dolinie na końcu Dzielnicy Mieszkalnej, niedaleko Klanowego Domu Yuki. Dom Amiry to jednopiętrowy dom, niewielki lecz przytulny. Na parterze duży salon z tarasem i kuchnią. Na piętrze jest sypialnia i pokój dla gości. Przed domem jest średniej wielkości ogródek z pięknymi kwiatami i drzewkami. Przez drewnianą furtkę idzie się dróżką z białych kamieni. Drzwi są z dębu a cały dom jest bardzo ładny. Na tarasie parę krzeseł, leżaków i stolików. Pod drzwiami leży duży bukiet róż...
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Wysłany: 2010-01-16, 23:48   

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-16, 23:48   

Gdy weszłaś do ogrodu wszystkie kwiaty akurat zakwitły a bukiet róż na schodach pod drzwiami rozwinął się także. Wszędzie pojawiły się motyle i ptaki siadając na drzewkach i drzewach w okolicy... To chyba było jakieś jutsu na stałe... Przy Domu Klanowym Yuki zauważyć można było jakiś cień w białej szacie...
_________________



 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-17, 17:55   

Wchodząc do ogrodu, wyciągnęłam się, bo wkońcu było to rano, spięłam do tyłu włosy, bo nie zdążyłam ich uczesaćm wytarłam oczy i ku mojemu zaskoczeniu zauważyłam pięknie wystrojony ogród. Zaskoczona, zrobiłam ucieszoną a zarazem zaciekawioną minę, mówiącą za siebie "kto mógł to zrobić". Po chwili wzięła bukiet i zaczęła patrzyć w strone domu klanowego, gdzie stała owa postać w białej szacie, zastanawiając się czy to ta osoba zrobiła to i wogule kim ona jest.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-18, 18:28   

Na bukiecie kwiatów była biała kartka lekko zimna...
"To co czuje zawsze się rymuje. Bo nie mogę mieć pełnej wolności... Zakończenie wymyśl sama Amiro, piękna wręcz dziewczyno... I tylko tyle mogę powiedzieć. Dłużej niż całą noc nie mogę tu siedzieć. Nie wiesz kim jestem? Jestem tym... Tak, to Sjan Jin"
Po chwili kartka zamieniła się w kawałek lodu upadając na ziemię zamienił się w piękny, biało-seledynowy kwiatek.
_________________



 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-18, 18:36   

Zdziwiona czytała a po chwili kartka się zmieniła w kwiaty.
- Hmm ładnie. powiedziała do siebie zaskoczona. Wzięła kwiaty i weszła do domu zamykając drzwi.
- Szkoda, że nie został. powiedziała biorąc książkę do ręki i siadając w fotelu.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-18, 18:43   

Sjan skradał się nie wiedząc czemu pod dom Amiry. Nie miał odwagi tak normalnie wejść. Jak to mówią na członków klanu Yuki... Zewnątrz zimni niczym lód, wewnątrz niczym ogień. On pod swoją poważną twarzą skrywał nieśmiałość. Wszedł na taras chowając się. Nie miał pomysłu więc zostawił kolejnego kwiatka który przygotował w swoim pokoju.
_________________



 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-18, 18:46   

Nie zwracając na nic uwagi wciągnęłam się w książke i nic innego nie robiłam, ani nie słyszałam.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-18, 18:51   

Sjan schował się za filarem oddychając ciężko. Zrobił grymas i próbował coś wymyślić...
Czy to takie trudne?
Po chwili musiał zeskoczyć bo zauważył jak Amira wychodzi gdzieś. On sam skoczył jeszcze do domu i postanowił iść na dyskotekę. Nieoczekiwanie spotkał tam Amirę.


EDIT:
-Nie? - zapytał uśmiechnięty.
-Cóż, mi wydaje się że albo robisz mnie w konia albo masz dzisiaj jakiś humorek... - powiedział spokojnie lecz tak aby nie urazić chociażby samym tonem Amiry. W duszy głowił się... To była wręcz katorga! Nie wiedział co mówić. Po prostu był zauroczony... Czasem wydawało mu się, że jego Bijuu się z niego śmieje...
_________________



 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-18, 19:03   

- Nie mam chumorku, wiem że jestem ładna ale nie jestem jakaś piękna. powiedziałam uśmiechając się.
- Dobrze ja musze iść już bo jestem zmęczona i muszę się położyć. powiedziała przytulając na pożegnanie Sjana. - aa i dziękuję za kwiaty raz jeszcze.
- Pa. krzyknęła otwierając drzwi i weszła. Chwile pózniej przehbrała się i położyła spać.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-18, 19:07   

Sjan odwzajemnił uścisk i powiedział także krótko...
-Pa... - odchodząc było mu trochę głupio. Ale był ucieszony z pierwszych "postępów". Nie dając kwiatów Amirze poszedł do domu wykonując kolejne jutsu... Po jakiejś godzinie przyszedł z masą ziarenek i posiał żółte tulipany przy jego Domu Klanowym i na łące przed domem Amiry. W zasadzie to była cała okolica. Nie było to gęste zasianie lecz było tulipanów na cztery bukiety. Następnie jako nadzór tej dzielnicy zrobił jeszcze dwa klony i wysłał je z paroma ziarenkami aby posiały paręnaście kwiatów dalej w stronę centrum. Kochał naturę... Ale zarówno był trochę zły na siebie że nie może nic dalej zrobić... Nie chciało mu się iść do domu więc położył się na łące wśród paru tulipanów i zasnął... Wpatrując się w niebo i licząc gwiazdy... Powoli, powoli... Znikał w morzu snu i marzeń cicho wspominając w myślach minione dni.
EDIT:
Sjan obudził się i wybrał na dyskotekę...


-Zgaduj... - powiedział uśmiechnięty prowadząc ją do drewnianej, białej altanki i pokazując jej widok na rozległe tereny i niebo które było widać zza niskiego wzgórza. Cicho dodał jeszcze:
-Ja widzę coś jeszcze piękniejszego... - patrząc jej w oczy...
_________________



 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-19, 20:14   

- Wiem, że lubisz mi słodzić, więc zgaduje, że chodzi o mnie. powiedziała podejrzliwie uśmiechając się.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-19, 20:17   

Sjan nie schylając się zerwał wystający kwiat dając go Amirze lekko się zbliżając... Był to żółty tulipan... Sjan tylko uśmiechnął się jakby na odpowiedź do Amiry i znowu na polikach pojawiły się rumieńce. W duszy głowił się i rozmyślał...
Co tu robić?! Co tu robić... Nie byłem wcześniej w takiej sytuacji... Ale... Niech trwa dalej...
_________________



 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-19, 20:22   

- Dziękuję, moje ulubione jak wiesz. powiedziała uśmiechając się i dając mu lekkiego buziaka w policzek.
- To co robimy? zapytała się
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-19, 20:25   

Sjan lekko się zarumienił i spojrzał w gwiazdy...
-Cóż... Lubisz oglądać gwiazdy? Jak chcesz to mogę Cię zaprowadzić na równie ładne miejsce z którego lepiej widać gwiazdy... - zaproponował.
_________________



 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-19, 20:32   

- Nie przepadam za bezczynnym siedzeniem. powiedziała hichotając
- Jestem chyba za bardzo energiczna. powiedziała z uśmiechem
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |