• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Egzamin Izzy'ego
Autor Wiadomość
Izzy Kouseki 


Wiek: 32
Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 54
Skąd: Wa-Wka
Wysłany: 2010-06-20, 22:47   

Co tu dużo myslec o strategii jesli nawet sensei jest na czubku drzewa ja nie umiem biega po pionowych powierzchniach.
Rzuciłem kilka kunai w stronę gałęzi.
 
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Wysłany: 2010-06-20, 22:54   

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-06-20, 22:54   

W lesie nadal była cisza. Od odlecenia ptaków z głębi drzew nie wydostał się stamtąd żaden dźwięk, ani nie zauważyłeś żadnego ruchu, poza ruchem liści z powodu cały czas nasilającego się wiatru. Kiedy rzuciłeś kunaie w stronę gałęzi, gdzie przypuszczałeś, że jest Sensei pojawił się obłok dymu dokładnie taki sam jak po zniszczeniu Kage Bunshina. Kiedy dowiedziałeś się, że to był kolejny klon byłeś załamany oraz trochę roztrzęsiony, lecz był w tym wszystkim jeden plus. Senseiowi nie został już żaden klon, zniszczyłeś już wszystkie, które wcześniej stworzył. Kiedy tak się rozglądałeś w poszukiwaniu Senseia, lub jakichś poszlak mających skierować cię do niego nagle spod twoich stóp wyskoczył Toshiro i spróbował uderzyć z pięści w szczękę, lecz odsunąłeś w ostatniej chwili głowę. Stałeś obok przeciwnika, który chwilowo nie był gotów do ucieczki.
_________________
 
 
     
Izzy Kouseki 


Wiek: 32
Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 54
Skąd: Wa-Wka
Wysłany: 2010-06-20, 23:02   

Nie myląc wiele spróbowałem wykonac szybkie podcięcie.
Gdyby się udało łapię Toshiro, jesli nie to wdaję się z nim w bójkę mimo że mam małe sznse wygrac w bezposrednim starciu staram się go znokautowac raz jeszcze.
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-06-20, 23:13   

Toshiro był w powietrzu po wyskoczeniu z ziemi. Wykorzystałeś to i podciąłeś go przewracając na plecy, po czym złapałeś go z nadzieją, że to nie jest żaden klon.
-Hehe, no nieźle. Udało ci się mnie złapać, a teraz możesz mnie puścić.- Powiedział, a ty puściłeś go, po czym wstał.
-Poszło ci bardzo dobrze, poza tym, że udało ci się mnie złapać wykazałeś się sprytem, umiejętnością logicznego myślenia w trudnej sytuacji, pokazałeś, że wiesz na czym polega bycie shinobi i walczysz do końca nawet w najcięższej sytuacji. Taką umiejętność powinien posiadać każdy shinobi wioski liścia, więc wiedz, że jestem dumny mogą ci to wręczyć.- Powiedział twój Sensei z dumą na twarzy i wyjął z plecaka opaskę Genina.
-Teraz ona należy do ciebie. Jesteś teraz prawdziwym Geninem wioski ukrytego liścia. Mam nadzieję, że dobrze postępuję dając ci ją.- Powiedział Sensei z uśmiechem i położył cię rękę na ramieniu.
-Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy i będziesz wtedy znakomitym Shinobim.- Powiedział, po czym zniknął ci z oczu.

Nagroda za zostanie Geninem:
Siła +2,
Wytrzymałość +3,
Szybkość: +5,
Zręczność +4,
Chakra +3,
+ Opaska Genina,
+ Wyższa ranga,
+ Możliwość nauki technik rangi D,
+ Możliwość wyboru specjalizacji oraz Natury Chakry,
+ Możliwość chodzenia na misję oraz samotne treningi.
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |