• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Szpital
Autor Wiadomość
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-28, 22:01   

Weszłam po mału do pokoju. Znalazłam swoje łóżko i usiadłam na nim, i chwilę pózniej się położyłam, żęby zasnąć. Po paru minutach usnęłam, ale budziłąm się co chwilę, prezz nie pokój wiedząc, żę we mnie jest demon.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Wysłany: 2010-01-28, 22:03   

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-28, 22:03   

Drzwi lekko się uchyliły a do pokoju wszedł Sjan z lekko poranionym ramieniem. Usiadł widząc śpiącą Amirę widząc że co chwila się budzi.
-Spokojnie, jesteś tu bezpieczna... - sprawdzając czy nie ma gorączki usiadł obok sam znużony i siedział tak aby nie zasypiać... Jenak, powoli sen się wzmagał a on sam oparł się o krzesło patrząc tylko czy wszystko jest w porządku... Nie wytrzymał i zasnął...
_________________



 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-29, 13:56   

W jednym momencie otworzyłam oczy i zobaczyłam, leżącego Sjana, jednocześnie ziewając, cicho by go nie obudzić. Po mału wstałam czując się bardzo rzeźko i tak dobrze wypoczęta jak nigdy w życiu. Wyprostowałam się i wyciągnęłąm ziewając raz jeszcze. Po wszystkim ubrałam się i poszłam na stołówkę cośz jeść przykrywając Sjana kocem. Zeszłam na dół i weszłam na stółowkę. Zjadłam bardzo szybko śniadanie i wróciłam na górę, żeby się umyć. Cały czas widzialąm jak Sjan spał, i doszłam do wniosku, że musiał tutaj długo być. Odrazu sobie przypomniałam, o tym co się wczoraj stało, i o tym co jest we mnie. Ale godząc się z tym, umyłam zęby, poprawiłąm włosy, prostując je i jednocześnie układając. Gdy wszystko było dobrze wzięłam swoje rzeczy i zostawiłam kartkę Sjanowi i zeszłąm na dół zapłacić za pobyt.
- Dzień dobry. Ile się należy? zapytałam podchodząc do lady i otwierająć portfel.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-29, 14:25   

-Jedyne 25 Rou... - powiedziała pielęgniarka, po czym wzięła pieniądze. Tymczasem Sjan obudził się i z lekkim przestrachem i zaskoczeniem zerwał się i zaczął rozglądać po pokoju. Jednak zauważył kartkę, podszedł i przeczytał...
_________________



 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-29, 14:27   

- Dziękuję Pani. powiedziałą dająć jej pieniądze i wyszłam ze szpital w kierunku Urzędu, żeby odebrać pieniądze, za misje.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-11, 19:10   

Wchodzę do szpitala i mówię do recepcjonisty.
- Witam, dostałem skierowanie na 6 godzin.- Powiedziałem i ruszyłem we wskazane na łóżko.
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-11, 19:11   

Przyszedłem za Tahariim.
-Ja również mam skierowanie.
Powiedziałem po czym szedłem w stronę wskazanego mi łóżka. Gdy podszedłem do łóżka i usiałem zacząłem mówić do demona w myślach *Hmm... Więc jesteś Shouten. Umiesz coś? Czy tylko umiesz narzekać?*
_________________



 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-11, 19:46   

- Ty się pytasz czy ja coś umiem?! zaczał się śmiać
- Popatrz się na siebie. To ja moge się zapytać czy ty coś potrafisz, bo z tego co wiedziałem to jesteś miernota.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-11, 19:49   

*Umiem tyle ile umiem... Prawda, że nie jestem genialny, ale walczyć umiem. A ty no cóż... Nawet boisz się mi pokazać.*
_________________



 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-11, 20:04   

- Uparty jesteś dzieciaku. powiedział po czym stałeś zdrowy a wszystko do okoła było czarne. Nagle zobaczyłeś wielkie kraty a za nimi wielkie czerwone oczy. Chwilę później się rozjaśniło i przed tobą za kratami stała wielka czarna puma.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-11, 20:11   

*Hmm... Wyglądasz na potężnego. Oczywiście nie wątpię, że tak jest. Pewnie kiedyś byłeś postrachem demonów, a teraz musisz się męczyć w takim słabeuszu jak ja... Teraz w twoim jest interesie, żebym trenował i szybko wyzdrowiał. A jakie masz umiejętności?*
_________________



 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-11, 20:36   

Taharii:
Po godzinie zasnąłeś, w tym czasie nastąpiło ogromne poruszenie w szpitalu. Medycy biegali i krzyczeli, a ty nadal spałeś, nie słysząc nic.
- Tutaj !- Krzyknął pewien medyk wskakując do twojej sali, lekko się rozbudziłeś, jednak nie byłeś gotowy do żadnego ruchu.
" Co wy chcecie zrobić..." Pomyślałem widząc jak medycy wpadają do twojej sali, i wszystko odsuwają na boki.
Twoje łóżko zostało przestawione na środek sali, Ninja zaczęli rysować wokoło ciebie różne wzory. Po chwili usłyszałeś okropny krzyk, i wybuch.
- Szybko, zaczynajmy ! Jest blisko !- Wykrzyczał medyk który wpadł do sali.
Nagle wzory zaczęły jarzyć się na czerwono, medycy zaczęli jakiś bardzo dziwny rytuał, nie wiedziałeś o co chodzi. Po chwili krzyk ustał, a ty poczułeś ogromny ból.
" Co się dzieje !" Myślałeś strasznie cierpiąc.
Po chwili symbole zniknęły, a ty zobaczyłeś, że przewodni medyk leży na ziemi, martwy.

Nagle w głowie usłyszałeś głos.
" Cholera jasna, znowu... Mam nadzieję że przynajmniej jesteś dobrym shinobi gówniarzu... Jestem Ichibi...
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-02-23, 12:21   

-Dzień dobry, mam skierowanie tutaj na 6 godzin.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-03-29, 18:32   

Wchodzę:
- Mam się zgłosić do szpitala na 18 godzin.- powiedziałem i odbyłem tutaj "karę".
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-06, 10:42   

Przychodzę wypocząć na 3h
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |