• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Taharii vs Hattori
Autor Wiadomość
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-16, 10:52   

Hattori wyszedł z ziemi i szybko użył kawarimi. Miejsce gdzie przed chwilą stał było teraz wielkim kraterem. Pojawił się za przeciwnikiem i zaczął atakować go kunai, zdążył dźgnąć go raz w bark i gdy miał mu przykleić notkę chłopak zniknął pojawiając się za tobą. Dzięki swoim oczom uniknął wykonując kawarimi no jutsu z patykiem i rzucił shurikeny z notkami wybuchowymi w stronę Tahariego. Chłopak widząc to ratował się skokiem lecz był zbyt wolny wybuch odrzucił go w krzaki. Był poturbowany.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Wysłany: 2010-01-16, 10:55   

 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-16, 10:55   

"Cholera..." Pomyślałem i stworzyłem około 15 pająków. Znowu zacząłem się kręcić, Chwilę później zatrzymałem się i zrobiłem shunshin no jutsu łapiąc Hattoriego i wykręcając mu ręce.
" To się musi udać !" Pomyślałem i odskoczyłem w las, gotowy użyć Kawarimi na wypadek ataku.
_________________


 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-16, 11:03   

Od razu użyłem Bunshin no Jutsu i stworzyłem parę iluzji, które stanęły obok mnie, aby dać mi czas na wykonanie mojej techniki, po czym każdy kładzie obok siebie dwa zwoje i wykonuję technikę zamieniając zwoje chwilowo w smoki lecące do góry, po czym ponownie zamieniają się w zwoje, a ja skaczę pomiędzy je i zaczynam rzucać bronie wszędzie, gdzie się da, próbując zabić przeciwnika, lub przynajmniej wyciągnąć go z jego kryjówki.
_________________
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-16, 11:08   

Taharii wykręcił Ci ręce ale zaraz po tym puścił. Wyskoczyłeś w górę pomiędzy zwoje i zasypałeś okolicę różnego rodzaju broniami. Dostrzegłeś pająki chodzące po twojej szacie i jeszcze dziesięć okrążających Cię. Kunai przebił rękę Tahariego, chłopak użył kawarimi no jutsu chowając się przed gradem broni za drzewem które wyglądało jak jeżozwierz :)
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-16, 11:13   

- Cholera jasna... Nie mogę teraz interesować się bólem." Pomyślałem i rozerwałem kawałek ubrania tworząc bandaż.
Nakierowałem pająki na Hattoriego, kazałem im wyskoczyć, i gdy są blisko:
-Katsu !! - Powiedziałem rozsadzając te na Hattorim i tworzę rój pszczół wysyłając je na przeciwnika.
" Do dzieła..." Pomyślałem i kazałem wbić wszystkie żądła w ciało Hattoriego.
Stworzyłem jeszcze 5 pająków. Od tego czasu cały czas byłem gotowy zrobić Shunshin no Jutsu za Hattoriego.
_________________


 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-16, 11:20   

Szybko w powietrzu starałem się zrzucić wszystkie robactwa Tahariiego, nawet zrzucając niektóre ubrania, po czym używam Kawarimi no Jutsu zanim wybuchną. Jeżeli uda mi się uciec przed wybuchem i przeżyć wskakuję w ziemie i przeszukuję się moim Byakuganem, czy jeszcze nic po mnie nie chodzi. Jeżeli nie przesuwam się za przeciwnika i atakuję go.
_________________
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-16, 11:22   

Nie zdążyłeś całkowicie uciec. Wybuch trochę Cię poturbował. Użyłeś kawarimi no jutsu pojawiając się na ziemi. Rój pszczół zrobiony przez Tahariego patrolował okolicę przed śmiercią uratowało Cię schowanie się w ziemi. Odetchnąłeś badając swoje ciało które było mocno poobijane. Taharii wskoczył na drzewo. Z ziemi wyskoczył Hattori i dostał cięcie kosą. To był klon z drugiej strony zwracając uwagę roju pszczół wyskoczył Hattori rzucając szurikeny z notkami które dotarły do celu. W tym samym momencie rój pszczół użądlił Hattoriego w plecy.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-16, 11:26   

- Heh... jeszcze tylko trochę !- Powiedziałem do siebię.
Robię shunshin no jutsu i pojawiam się przed Hattorim, widząc że biegnie rzucam mu pod nogi gromadkę pająków, i krzyczę:
- Katsu !- Robiąc shunshin starając się odejść jak najdalej.
"Jeszcze tylko chwilkę !" Pomyślałem i czekałem. Na wszelki wypadek byłem gotowy wykonać ostatnie kawarimi.
_________________


Ostatnio zmieniony przez Taharii Yakimo 2010-01-16, 11:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-16, 11:33   

Stałem cały czas za drzewem, po czym zacząłem biec na przeciwnika nie mając już siły na Kawarimi no Jutsu i rzucam parę shurikenów, po czym łapę za kunai i skaczę na niego jednocześnie modląc się, że uda mi się go pokonać.
_________________
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-16, 11:41   

Taharii, wysadziłeś jego klona gdy pojawił się za tobą wystrzelił kilkanaście kamiennych pocisków. Zdesperowany użyłeś:
- Katsu! - wysadzając praktycznie pół areny (Pająki) i Hattoriego (żądlą). Gdy opadł kurz nad chłopakiem stanął sędzia i zespół medyków którzy rozpoczęli leczenie.
- Gratulacje... wygrałeś - powiedział człowiek z trawą w ustach. W tym samym momencie Taharii upadł na ziemie z wycieńczenia.

Hattori - 1 dzień do szpitala
Taharii - 12 h do szpitala...
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |