• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Klasa nr 13
Autor Wiadomość
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-11, 20:00   

Zmieniłeś jedynie cały dół. 30%
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 13
Wysłany: 2010-02-14, 20:12   

 
 
     
Hao Hyuuga 

Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 13
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-02-14, 20:12   

Hao zapukał do sali i wszedł do środka.
-Przepraszam czy to tu jest klasa nr.13?Jestem Hao Hyuuga i zostałem przydzielony do tej klasy.Co mam robić?Wyrzucił z siebie Hao na jednym wydechu i zaczerpnął powietrza,po czym czekał na odpowiedź.
 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-14, 20:22   

- Witam jestem Amira Uzuki od dziś będę twoją Sensei. Wyjdź na środek i się przedstaw. powiedziałam szybko i ciepło.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Hao Hyuuga 

Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 13
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-02-14, 20:27   

Hao wszedł na środek i powiedział:
-Witam jestem Hao Hyuuga!Jestem posiadaczem byakugan'a a moi marzeniem jest zostanie medycznym ninja oraz wejście do Ambu.Moi rodzice nie żyją i dla tego wychowuje mnie wujostwo.Jestem zaszczycony że jestem twoim uczniem Amira sensei!
 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-14, 20:42   

- Bardzo ładnie. Widzę, że się palisz do treningu więc najpierw zaczniemy nad trenowaniem pieczęci. powiedziała wyciągając wielką tablicę z pieczęciami.
- Róbcie je po kolei, starając się robić z odpowiednią szybkością i bezbłędnie. powiedziałam i zaczęłam wykonywać każdą pieczęć raz po raz.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Hao Hyuuga 

Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 13
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-02-14, 20:56   

Hao zaczął trening.Doszedł do wniosku że nie będzie ćwiczył pieczęci osobno ale będzie je cały czas wykonywać w kolejności.Gdy już doszedł do tego wniosku zaczął trening.Pierwsza próba była dość nieudolna ale Hao nie poddawał się.Po kilkunastu próbach składał dobrze wszystkie pieczęci.Jedynym problemem było to że robił to bardzo wolno.No to teraz muszę się wziąć za szybkość.Pomyślał i wziął się do pracy.Gdy spróbował przyśpieszyć składanie pieczęci wszystko zaczęło się psuć.Pieczęci mieszały się ze sobą więc Hao przestał je składać.No dobra drugie podejście!Pomyślał Hao.Już po 20 próbach szybkość i jakość jego składania pieczęci były już na dość dobrym poziomie jak na ucznia akademii.
 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-14, 21:00   

/Nie pisz, że Coś Ci się udało, bo to ja decyduje :) /

Pieczęcie wychodziły Ci po paru razach coraz lepiej.
Umiesz: 25%
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Hao Hyuuga 

Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 13
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-02-14, 21:13   

/Ok.przepraszam/
Hao trenował dalej.Musze to robić szybciej i bardziej dokładnie.Pomyślał i znowu spróbował.Niestety trzy ostatnie pieczęcie czyli wąż,baran i smok składał najgorzej ze wszystkich.No dobra resztę składam nawet dobrze i z dość dobrą prędkością więc skupię się na tych trzech.Postanowił Hao i ćwiczył te trzy pieczęci gdy już wychodziły mu lepiej znowu zaczął składać wszystkie a do tego spróbował znów zwiększyć prędkość składania ich.
 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-14, 21:20   

Coraz lepiej Ci szło ale jeszcze troche za wolno.
Umiesz: 55%
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Hao Hyuuga 

Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 13
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-02-14, 21:27   

Hao wiedział że jego słabym punktem jest szybkość składania pieczęci.Postanowił podzielić pieczęci na 4 grupy po trzy pieczęci w każdej i trenować prędkość w każdej z tych grup.W pierwszej grupie były pieczęci królik,małpa i wół.Hao szybko wziął się za trenowanie.Po kilkunastu próbach przeszedł do następnej grupy i w końcu połączył wszystkie grupy ze sobą.To chyba wciąż za wolno.Pomyślał Hao.
 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-14, 21:29   

88%
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Hao Hyuuga 

Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 13
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-02-14, 21:40   

Hao trenował dalej.Tym razem trenował tylko jedną pieczęć i starał się ją składać jak najszybciej.Później przeszedł do 2 a jeszcze później do 3.W końcu po jakimś czasie składał wszystkie na raz.Wydawało mu się iż dobrze mu idzie i że prędkość z jaką składał pieczęci jest dobra ale czekał aż sensei wyrazi swoje zdanie.
 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-15, 16:56   

100%

- Brawo Hao.
- Teraz przyszedł czas na techniki. Zaczniemy od Kawarimi no Jutsu. powiedziałam i szybko wykonałam technikę by pokazać o co chodzi.
- Technika polegająca na, zamienieniu się miejscem z jakimś przedmiotem. Waszym zadaniem jest zamienić się z tym pachołkiem. powiedziałam wskazując na głaz obok drzwi.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Hao Hyuuga 

Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 13
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-02-15, 17:25   

Fajna ta technika.Pomyślał Hao i wziął się za trening.Na początku poćwiczył odpowiednie składanie potrzebnych pieczęci po czym ich odpowiednią kolejność.Gdy już to zrobił spojrzał na pachołek i pomyślał:Jak ja niby mam zamienić się z nim miejscami?!W końcu spróbował po raz pierwszy.Zaczął składać pieczęci ale niestety źle wykonał ostatnią więc nic się nie stało.No dobra drugie podejście.Pomyślał Hao i spróbował ponownie.Tym razem wykonał wszystkie pieczęci prawidłowo i powiedział Kawarimi no Jutsu.Niestety ni się nie stało.Hao próbował dalej.
 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-15, 17:26   

20%
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |