• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Klasa numer 11
Autor Wiadomość
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-18, 16:20   

Deiki 100% teraz henge

Shon 30% możesz nawet pisać linijke od tego zależy ile dostaniesz %
_________________
Karta Postaci

 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Wysłany: 2010-02-18, 17:38   

 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-02-18, 17:38   

Szybko usiadłem sobie na ziemię i postanowiłem że trochę odpocznę i zregeneruje sobie siły.
-No i tak ma być przez cały czas Deiki.-powiedziałem sam do siebie ale po chwili zorientowałem się że tego jutsu które sensej Jabba Uchiha mi zadał już się uczyłem w klasie nr.1 u Senseja Mizuno Uchihy.Także nie wiem czy mam to jeszcze raz powtarzać. "Ach co mi tam jednak sobie to powtórzę może będę lepiej panował nad moją chakrą."-pomyślałem a ta myśl od razu postawiła mnie na nogi. Chciałem sobie jeszcze raz powtórzyć moje nowo nauczone jutsu a mianowicie bushin no jutsu. Wykonałem moje 3 repliki i porozmawiałem z nimi przez jedną chwilkę. Kiedy już się nacieszyłem że nauczyłem się nowego jutsu powiedziałem do moich bushinów (replik):
-Wybaczcie chłopaki ale muszę was zniszczyć-i zaśmiałem się lekko. Spojrzałem na mojego senseja który przyglądał się mi dokładnie "Chyba na za dużo sobie pozwoliłem. Biorę się do roboty."-pomyślałem i szybko wziąłem się do pracy.
-No to uczymy się kolejnego jutsu. Teraz mam na zadanie wykonać Hange No Jutsu? Powinno mi to wyjść gdyż już to kiedyś robiłem.-powiedziałem do siebie.
-No to po co mam tracić mój cenny czas zaraz mi się to uda i pojadę dalej z tym koksem. Musi mi się to udać za pierwszym razem. Muszę pobić własny rekord.-dodałem z wielką uciechą. Spojrzałem na mego kolegę no jeszcze trochę się męczył z tym jutsu. "Zaraz się tego nauczy. Bo przy takim dobrym sensei to to wychodzi za drugim razem tylko musisz się troszeczkę bardziej postarać".-pomyślałem. Przyjąłem moją stałą pozycję czyli, stanąłem w lekkim rozkroku, skoncentrowałem się, wypełniłem całe moje ciało chakrą i pomyślałem jakie jutsu muszę teraz wykonać. Złożyłem odpowiednią pieczęć potrzebną do wykonania tej techniki, stałem tak przez chwilę to znaczy w takiej pozycji i cały czas się koncentrowałem na wykonaniu tego właśnie jutsu. Kiedy poczułem się gotów uwolniłem chakrę, i starałem się przemienić w mojego senseja Jabbe Uchihę :
-Bushin No Jutsu-powiedziałem uwalniając chakrę tak aby przemienić się w mego senseja
_________________
 
 
     
Shon Kamizu 

Natura Chakry: Katon
Wiek: 27
Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 12
Skąd: Konoha-Gakure
Wysłany: 2010-02-18, 18:56   

Chłopak podrapał się po głowie.
Rozluźnił się i zaczął skupiać czakrę. Szukał dobrej ilości. Za mało będzie "martwy" a za dużo to prawdopodobnie wybuchnie. Wczuwał się skupił wyobraził sobie jak czakra przepływa przez niego. Wyobraził sobie swojego własnego klona. Skupił się jeszcze mocniej i wykrzyczał:
Bushin no Jutsu!- Poczuł jak czakra przepływa przez niego i zostaje uwalniana. Na pewno mu się teraz uda. Był tego pewien.
_________________

 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-18, 18:59   

oj Deiki zapomniłem, że ty to umisz no ale cóż 100% Teraz shunshin

Shon:70%
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-02-18, 20:14   

-Wiedziałem że się uda za pierwszym razem/b]-powiedziałem sam do siebie. "Ty głupolu tu tą technikę cały czas umiałeś więc to żaden postęp"-przypomniało mi się natychmiastowo. Uderzył się w głowę ręką i powiedział w myślach "A masz trzeba było od razu się zorientować. Jeżeli taka podobna sytuacja zdarzyła by się a polu bitwy to mogło by to dość dużo kosztować. Więc na następny raz pomyśl dwa razy zanim coś zrobisz". Byłem na siebie wściekły ale tylko przez którą chwilę, bo po chwili moją uwagę przykuł ptak który siedział na drzewie i śpiewał tak pięknie że słuchałem go przez chwilkę. "Weź się do roboty."-pomyślałem i zrobiłem to co pomyślałem.
- [b]Shunsin no jutsu kiedyś, gdzieś o tym jutsu coś tam słyszałem.
-powiedziałem i starałem sobie przypomnieć gdzie i kiedy o właśnie tym jutsu słyszałem. Kiedy sobie wreszcie przypomniałem to powiedziałem sam do siebie tak cicho że nikt tego nie miał prawa usłyszeć, no chyba że ja.
-Tak jak byłem z tatą to słyszałem jak taki jeden gościu popisywał się tym co umiał. Najpierw coś pokazywał a potem dokładnie opisywał. Jak dobrze że mam w miarę dobrą pamięć.-powiedziałem i dalej kontynuowałem-Shunsin to podstawowa technika każdego Shinobi. Dzięki niej z łatwością można unikać wielu ataków podczas walki z wrogiem. Ninja potrafi szybko pojawiać się i znikać, a potem szybko przystąpić do ataku. Dodatkowymi elementami tej techniki jest mgła, piasek albo inne elementy przyrody, które mogą zapewnić pewien kamuflaż.-powiedziałem na kilku oddechach. Starałem sobie też przypomnieć kiedy to było ale to mi już całkowicie wyleciało z mojej niedoświadczonej główki.
-Dobra to mam potrzebne materiały teraz tylko muszę się maksymalnie skoncentrować i wykonać bardzo dobrze jutsu.-powiedziałem z dumą. "Tak a pomyśleć to już nie dodałem w myślach". "Pokażę ci sensei że jestem pilnym uczniem i dużo potrafię przecież nie mogę cię teraz zawieść"-pomyślałem głęboko. Stanąłem w lekkim rozkroku. Skoncentrowałem chakrę w całym moim ciele i wypełniłem ją każye zakamarek ciała. "Spróbuję wysłać ją na drugi koniec sali i tam się pojawić."-wyznaczyłem sobie taki właśnie cel. Wysłałem chakrę w owe miejsce i uwolniłem ją dodając jej najwięcej szybkości ile tylko potrafiłem i starałem się tak pojawić.
-Shunsin No Jutsu-powiedziałem wykonując tą technikę.
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-19, 14:39   

100% to teraz kawarami
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-02-19, 15:00   

-No i tak ma być przez cały czas.-powiedziałem motywując się do dalszej pracy. "Fajne jest te Shunsin no jutsu. Przynajmniej mi się podoba."-pomyślałem i postanowiłem że teraz wykonam je jeszcze kilka razy lecz spróbuję teraz wykonać połączenie kilku jutsu w innych kolejnościach "No to do roboty"-powiedziałem gdyż nie chciałem tracić więcej czasu. Podrapałem się jeszcze dość obficie po głowie i skoncentrowałem się na swoim właśnie wymyślonym pomyśle. Wyciągnąłem jednego kunaia (dałem go do ust) i zaszarżowałem na manekina , kiedy już pyłem przed nim i miałem go uderzyć pięścią użyłem shunshin no jutsu i pojawiłem się za nim, odskoczyłem od niego troszeczkę w najszybszym jak dla mnie tempie i rzuciłem w niego dwoma shurikenami. Kiedy opadłem na ziemię szybko na niego pobiegłem i uderzałem go 2 razy z każdej strony po czym żyłem shunsin no jutsu i następnie użyłem Hange no jutsu przemieniając się w wilka. Kiedy mi się to udało pobiegłem na manekina i zacząłem go drapać. Po krótkiej chwili odskoczyłem i przemieniłem się w samego siebie. Spojrzałem na senseja, nie widziałem jago wyrazu twarzy więc powiedziałem z smutkiem w głosie:
-Przepraszam sensei to już się nie powtórzy. Poniosło mnie troszeczkę... No dobrze może trochę więcej niż tylko zwykłem troszeczkę.-usiadłem do ławki cały zdyszany i odpocząłem troszeczkę aby zregenerować chakrę i siły. Kiedy byłem znów pełen energii i siły wstałem i powiedziałem aby się zmotywować
-No to jeżeli mi się teraz uda to potrenujemy trochę-powiedziałem tak ponieważ bardzo lubiłem treningi gdyż wiedziałem że pomogą one mi zostać potężnym ninja.
-Do roboty...-powiedziałem i zastanowiłem się troszeczkę aby przypomnieć sobie jakie jutsu właśnie z chwilkę spróbuję wykonać.
"Ach już pamiętam... mam nadzieję że to jest to. Tak Kawarimi no Jutsu jest to technika stosowana przez większość ninja. Jutsu te pozwala na szybką zamianę swojego ciała z dowolnym przedmiotem, rośliną, a nawet zwierzęciem. Dzięki temu można zmylić wielu przeciwników. Każdy kto da się na to nabrać przez pewien czas czuje się zdezorientowany, przy czym atakujący może spokojnie zaatakować z innego miejsca."-powiedziałęm to sobie wszystko spokojnie w głowie aby utrwalić te jutsu.
-No to jedziemy...-powiedziałem.
Stanąłem w lekkim rozkroku, skoncentrowałem energię duchową i życiową (chakrę) w całym ciele, skoncentrowałem się na moim zadaniu, przypomniałem jakie zasady muszą być spełnione i łożyłem jeszcze oczywiście pieczęć odpowiednią to tego jutsu po czym uwolniłem chakrę wysyłając ją w kierunku Kwiatka z którym chciałem się podmienić.
-Kawarimi no jutsu-powiedziałem w trakcie wykonywania tego jutsu...
_________________
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-19, 15:27   

100% no i tak jest cały czas. Teraz Kai. Przed tobą płynie rzeka lawy(oczywiście w genjutsu)
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-02-19, 15:47   

-No i kolejne jutsu jest zaliczone.-powiedziałem w uśmiechem na twarzy.Kiedy wpadłem w twoje genjutsu pomyślałem "Czy to gen jutsu senseja Jabby?"-ale od razu sobie sam odpowiedziałem na to pytanie gdyż zauważyłem że krzesła w ogóle się pie palą ale nie niszczą. Lecz i tak było mi gorącą."Ty to sensei umiesz poprawić mi nastrój na jeszcze lepszy niż miałem kiedykolwiek gdyż nie wiem ale ja uwielbiam trenować"-pomyślałem aby się zmotywować gdyż wiedziałem że do tego jutsu jest mi potrzebna bardzo silna wola. "Mam nadzieję że mam silną wolę bo jak nie to wyjdę stąd za ok.10lat "-zażartowałem sobie z samego siebie. Lecz od razu uśmiech mi zszedł z twarzy kiedy usłyszałem głos senseja Jabby. "Trochę głupio się tutaj czuję. Jedyne co mogę zrobić to to czego jeszcze nie umiem... Ale właśnie po to sensej Jabba złapał mnie w to genjutsu abym się nauczył wykonywać tą tecnikę."-pomyślałem a ta myśl mnie zmotywowała do dalszego działania. "Ale ja przecież nic nie wiem na tema..."-i tutaj sobie przerwałem gdyż przypomniałem sobie jak tata mi o tej właśnie technice opowiadał. Mówił mi ale ja byłem za mały aby to zrozumieć gdyż on podał mi tylko książkę z spisem wszystkich podstawowych jutsu i tam właśnie znalazłem technikę kai. Coś tam pamiętam ale nie wszystko wiem że to było tak "Kai jest to technika, w której po skoncentrowaniu swojej chakry ninja mówi "Kai". Jutsu potrafi kompletnie obronić użytkownika przed działaniem wielu słabszych Genjutsu (zaś wobec technik najwyższego poziomu bądź bazujących na zaawansowanym limicie krwi jest bezużyteczna). W tym jutsu jest potrzebna a raczej jest najważniejsza siła woli"-a dalej nie pamiętam. "No nic lepsze to niż nic... Ale przecież to jest właśnie chyba najważniejsze więc nie mam czym się martwić, po prostu zrobię to najlepiej jak tylko potrafię."-pomyślałem w celu jeszcze lepszego zmotywowania samego siebie.
Stanąłem w lekkim rozkroku i dalej robiłem to co miałem w nawyku czyli: Skoncentrowałem się najlepiej jak tylko potrafiłem, wypełniło całe ciało chakrę, pomyślałem o jutsu które mam na zadanie wykonać i tym razem dodałem jeszcze nową część do tych wszystkich czynności a mianowicie : i wyobraziłem sobie klasę mówiąc:
-Kai
_________________
 
 
     
Shon Kamizu 

Natura Chakry: Katon
Wiek: 27
Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 12
Skąd: Konoha-Gakure
Wysłany: 2010-02-19, 16:48   

Grrr... nie idzie mi. Teraz na 1005 mi się uda.- Chłopak wziął głęboki oddech rozluźnił się jeszcze bardziej, zamknął oczy i znowu wyobraził sobie przebieg jego czakry. Studiował go przez jakiś czas, lecz przerwał to studiowanie i wyobraził sobie klona, swojego klona. Skupił się jeszcze mocniej bardziej szczegółowo aż w końcu powiedział słowa głośno i wyraźnie:
-Bushin no Jutsu- skupił się na 110% i poczuł jak ucieka z niego czakra. Miał nadzieje że nie ucieka na marne. Z lekkim niepokojem spojrzał w chmurę dymu i patrzył uważnie czy wyłoni się jego klon czy jakieś coś. Czekał w napięciu.
_________________

 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-19, 16:51   

Deiki: 100% możesz się nauczyć jakiegokolwiek jutsu E, albo wziąć udział w egzaminie
Shon:100 procent teraz henge
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Shon Kamizu 

Natura Chakry: Katon
Wiek: 27
Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 12
Skąd: Konoha-Gakure
Wysłany: 2010-02-19, 16:55   

-Deiki zanim odpowiesz sensei, czy możesz mi powiedzieć jak wykonałeś henge?- Czekałem na odpowiedź chłopaka.
_________________

 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-02-19, 18:23   

-Spokojnie musisz do tego wszystkiego podejść. Pomyśl o wszystkim 2 razy, wyobraź to wszystko sobie (w co chcesz się przemienić) a potem tylko uwolnij chakrę i prześlij ją do odpowiednich części ciała tak aby utworzyły ciebie ale już przemienionego-odpowiedziałem chłopakowi na pytanie po czym zastanawiałem się nad tym czy chcę już przystąpić do egzaminu czy jeszcze nie. "Jak teraz przystąpię to mogę nie zdać więc jeszcze się mnie nie pozbędziecie"-pożartowałem sobie w myślach. No to teraz może się nauczę Nawanuke no Jutsu. Słyszałem że to naprawdę bardzo przydatna technika. Czytałem kiedyś o niej. Jest to jutsu pomagające się uwolnić kiedy jesteśmy związani i moim zdaniem jest całkiem przydatna. "No to nic więcej roboty a mniej gadania bo w takim tempie to nigdy nie zdam tego egzaminu więc do roboty Deiki."-krzyknąłem głośno w myślach. Podszedłem do senseja Jabby i poprosiłem go:
-Sensei czy mógłbyś mnie związać bo jak widzisz chciałbym się nauczyć nowej i przydatnej techniki a mianowicie Nawanuke no Jutsu. Wiem że to dziwnie zabrzmi ale zwiążesz mnie?-poprosiłem senseja a w głowie tylko jedno mi po głowie chodziło "Aleś ty głupi prosić senseja o takie coś? Weź się zastanów"-taka myśl mi krążyła po głowie. Jeżeli mój sensei się zgodził to położyłem się lekko na ziemi (chodzi mi o to że powoli bo nie chcę iść do szpitala za to że się bobijałem przy nauce nowego jutsu.) po czym próbowałem się rozwiązać aby sprawdzić czy sensei mnie dobrze zawiązał. Jak było to widać na pierwszy rzut oka nie umiałem się wydostać więc tylko ta technika mogła mnie teraz z tych węzłów wyciągnąć na dokładniej technika Nawanuke no Jutsu. "Dobra Deiki skup się. Wszystko ci dobrze wychodziło więc teraz też pójdzie znakomicie. Nie bój się po prostu to zrób."-dodałem sobie otuchy. Skoncentrowałem się, wypełniłem całe ciało chakrą i pomyślałem jeszcze o właśnie tym jutsu. Po chwili byłem już gotów.
-Nawanuke no Jutsu-powiedziałem na głos ale bez przesady nie tak głośno. I uwolniłem chakrę aby się uwolnić z węzłów i pojawić się obok już na nogach.
_________________
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-19, 21:53   

Deiki 100% pisz jak już będziesz chciał
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-02-20, 05:21   

”No i się znów udało. Tak trzymaj Deiki. Ale czego teraz byśmy się nauczyli??? A może taraz dla odmiany jakieś Taijutsu np. taren Ken. Tak to na pewno będzie dobra”.- pomyślałem i zebrałem informacje na temat tego właśnie jutsu. ‘’Pamiętam że taren ken jest to bardzo przydatna technika ofensywna. Polega na rozpoczęciu machania rękami i biegu na przeciwnika, wróg nie wie skąd nadejdzie atak, gdyż widzi kilka możliwości, a my atakujemy go z najmniej oczekiwanego miejsca.’’
-No to materiał mam ale teraz muszę jeszcze by tylko pomyśleć jak to wykonać…-powiedziałem i już nie byłem tak zmotywowany jak jeszcze nie dawno. ’’No świetnie teraz jeszcze nie mam ochoty na ćwiczenie nowych jutsu. Muszę siebie dodatkowo zmotywować”.- Pomyślałem jakby jeszcze było mi tego mało. Nabrałem dużo powietrza i potem westchnąłem. ’’No to teraz mam nie mały problem…’’-ale nagle przyszła do mnie dawka nowej energii-’’ Ale chwila czy ja się poddaję?... Czy ja się poddaję?... ’’-zapytałem a po chwili szybko dodałem już na głos i to nawet dość głośno:
-NIE…krzyknąłem. Ale zobaczyłem że wszyscy się na mnie patrzą więc szybko dodałem:
-Wymsknęło mi się-powiedziałem do towarzyszy i zabrałem się do obmyślania strategii do wykonania tego właśnie jutsu. I nawet się zmotywowałem przy okazji. Może pobiegnę na tego manekina i włożę chakrę w rękę i spróbuję dodać jej szybkości po czym upozoruje wiele ciosów a następnie uderzę manekina z całą siłą i całą szybkością. ’’ Tak to powinno się udać… Hmm… Tylko że ostatniego manekina rozw…’’- i przerwałem sobie bo zobaczyłem jak Sensei Jabba wyciąga następnego. ’’No to teraz wszystko co jest już potrzebne mam więc do roboty chłopaku. ”-dodałem sobie jeszcze pewności siebie i potem zrealizowałem mój plan a kiedy miałem uderzyć manekina powiedziałem :
-Taren Ken-uderzyłem go po czym odskoczyłem i zobaczyłem wynik.
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |